آیا شما واقعا حتی نیاز به یک HD تیونر رادیو?

زمان ایمیل کامل بود …

“من خود را از ستون هر هفته و به لطف بسیاری برای ایستگاه های رادیویی شما باید من رو تبدیل به, اخیرا KHUG (www.KHUG.rocks). من شده است به دنبال جایگزینی خانه ام استریو با یکی که HD دیجیتال دریافت. آیا شما هر گونه توصیه؟” — ریک Adams

من برخی از توصیه هایی که من را به در یک دقیقه. اما من در حال حاضر برنامه ریزی در مورد صحبت کردن در مورد HD رادیو و تیونر این هفته به هر حال … سیارات باید هماهنگی در برخی از راه.

آنچه آورده در فکر من است که در واقع مخالف آنچه ریک فکر کردن است. من تا به حال یک استریو در پشت حیاط برای سال های بسیاری دیگر روز من انجام برخی از کار در خارج و فکر کردم من می خواهم ساده چند چیز … خلاص شدن از شر شکسته کاست به عنوان مثال. به عنوان من آن را نگاه کردم من HD تیونر و تعجب که چرا من آن را داشته باشد.

آیا من اشتباه نمی کنید … من نه در برابر رادیو HD نفسه. من در واقع فکر می کنم این پتانسیل به عنوان یک پلت فرم خوب. تداخل بین ایستگاه های کنار, من فکر می کنم هستم و از طریق HD برای تلفن های موبایل فوق العاده بهتر از معمولی آنالوگ و فوق العاده کانال FM — وقتی که درست انجام شود به عنوان با Saul Levine با کیفیت HD ایستگاه در 105.1 — اضافه کردن یک منبع سرگرمی.

اما در طول چند سال گذشته انواع برنامه های تلفن های هوشمند و هوشمند بلندگو را بر روی صحنه آمده و بسیاری از ایستگاه های جریان خود را در برنامه نویسی دارد HD تیونر duplicative و شاید غیر ضروری. البته اگر شما یک HD تیونر در اتومبیل خود را و یا صفحه اصلی آن خواهد بود از لحاظ فنی ساده تر برای استفاده از نیاز به مطمئن شوید که شما به اینترنت متصل می شوند و دانستن اینکه چگونه برای اجرای برنامه. علاوه بر این با توجه به حرص و طمع در بخشی از صاحبان ایستگاه که می خواهید برای کسب درآمد از برنامه های خود را در همه ایستگاه های در دسترس هستند در هر یک از برنامه های. من مسئولیت رسیدگی به آن را نه فقط با گوش دادن به کسانی که در ایستگاه در خانه, اما من پرت شدن.

HD دارای یک مشکل عمده — تعداد نسبتا کمی از شنوندگان هنوز هم در مورد آن می دانیم آن را درک کنند یا می دانید که چگونه به استفاده از آن. برخی حتی نمی دانند آن را داشته باشد. اضافه کردن در که ایستگاه در باند AM اساسا ترک آن — حتی KNX (1070 ق) آن را خاموش (ظاهرا به طور موقت) با توجه به یک شرکت فرمان در ماه آوریل است. و HD بر روی FM بدون بافر اضافی (و نه اصلی) کانال های HD FM نسخه از KFI (در 103.5 HD2) و یا KNX (در 101.1 HD2) unlistenable در بسیاری از مناطق است.

بنابراین این نرم افزار یک مزیت است. آنها کار را تا زمانی که شما به اینترنت خوب. آنها می توانید لحن در بیش از ایستگاه های محلی و آنها را صدا بزرگ است. در برخی موارد مانند با myTuner رادیو برنامه یا هوشمند بلندگو تبدیل یک ایستگاه است به آسانی به عنوان فشار دادن یک دکمه از پیش تعیین شده و یا گفتن “Hey, Siri, بازی KNX-FM 93.”

بنابراین من در زمان HD tuner. من هنوز هم می توانید بشنوید رادیو خارج اما به ندرت به استفاده از تیونر. به جای من با استفاده از یک برنامه. داخل خانه من معمولا با استفاده از هوشمند بلندگو. که یکی از شش HD تیونر من خود را و به ندرت استفاده برای HD — دو در اتومبیل که یک استثنا; من هنوز در روند تصمیم گیری برای فروش آنها و یا قرار داده و آنها را در ذخیره سازی برای زمانی که تمام دیجیتال AM مشترک می شود … اگر تا کنون.

و است که باعث ایجاد یک مشکل است. اگر من کل یک رادیو گیک که عاشق رادیو و فقط تنظیم در اطراف برای پیدا کردن جالب ایستگاه های شک استفاده از رادیو HD چه مصرف کننده معمولی انجام می دهند ؟ من تصور می کنم حتی فکر کردن در مورد آن است. که نمی تواند خبر خوشی برای آینده HD.

توصیه های

تمام که می شود گفت, اگر شما می خواهید امتحان کنید HD, رادیو برای ماشین فقط به دنبال یک رادیو که آن را به. هزینه همان است که همه اما ارزان ترین رادیو و شما واقعا نمی خواهید ارزان ترین رادیو. آن ساخته شده بود به آلپاین و کنوود aftermarket رادیو من قرار داده و در دو از اتومبیل های ما و هزینه بود که اساسا همان است که من انتظار می رود به پرداخت هزینه برای غیر HD واحد است. بسیاری از کارخانه سیستم های آن, اما شما نیاز به تایید به عنوان آنها معمولا یک ارتقا دهید.

برای آن است که سخت تر است در درجه اول به دلیل استاندارد قدیمی ایده اصلی استریو منسوخ شده است. مردم در حال حاضر خرید سیستم های کوچک اگر آنها یک خرید در همه. در واقع هوشمند بلندگو و خدمات جریان را تبدیل به هنجار جدید به صورت صوتی گوش دادن در خانه است. بنابراین به طور منظم تیونر و رادیو با کیفیت HD نادر است. آن سخت است برای خرید به طور منظم رادیویی محلی.

برای در حال حاضر-مدل های موجود توصیه من به کنترلر. آنها همواره در میان بهترین در دسترس است و این محصول در حال حاضر بهتر از همیشه. مدل های موجود عبارتند از: HDR-18 جدول/ساعت رادیو HDT-20 جزء تیونر و HDR-16 رادیو قابل حمل. مدل های قدیمی تر را می توان در eBay و سایت های مشابه از جمله اصلی HDT-1 و HDT-1 جزء تیونر هر دو موجود با قیمت بسیار مناسب.وجود دارد دیگر مارک های اطراف از جمله Sparc اما من هیچ تجربه با آنها.

اگر شما مایل به جستجوی عمیق تر به سایت حراج چند مدل دیگر قطعا به دنبال ارزش. سونی تا به حال یک بار یکی از بهترین HD تیونر همیشه به XDR-F1HD. صدای عالی پذیرایی بزرگ. اما آن را تا به حال مسائل … آن را به سمت و نمی حفظ ایستگاه از پیش تنظیم و یا ساعت که در آن قدرت از دست می دهد. در پاسخ وجود دارد طرح ها و شرکت های که اضافه کردن اجزای جمله طرفداران داخلی و پشتیبان گیری خازن به طرح اصلی را داشته باشد. مشکل این است که این تیونر به فروش می رساند برای $100+ استفاده می شود و خدمات به روز رسانی است در مورد $150.

Radio Shack پس از فروش مناسب و معقول جدول رادیو تحت Accurian خانه برند و آن را در اطراف سایت های حراج به عنوان به خوبی. این Accurian جزء تیونر هر چند افتضاح است در هستم … مناسب برای FM. و در حالی که HD روی AM ممکن است هر چیزی در حال حاضر مشکل با کامپوننت تیونر است که آن را به سختی می شود هستم.همه در همه ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de