حیدرآباد: Telangana دولت با صدور یک فرمان خاص را ارائه تعویق حقوق و حقوق بازنشستگی.

به عنوان قوه مقننه از دولت است در جلسه این فرمان اعلام شد به نام فرماندار Telangana دولت است.

ویژه ارائه

این فرمان باعث می شود یک ارائه برای تاخیر در پرداخت هر گونه توجه و قابل پرداخت به هر شخص و نهاد و هر گونه پرداخت حقوق بازنشستگی و پاداش در بخشی به هر کارمند و هر بازنشسته و هر فرد دیگر در فاجعه و اضطراری برای بهداشت عمومی در دولت و برای مسائل متصل با آن و یا اتفاقی به آنها نمیدهد.

در این فرمان که معتبر است به مدت شش ماه است اظهار داشت: “با وجود هر موجود در هر قانون دیگر قانون یا نظم و یا کد و یا قضاوت و یا سفارش از هر دادگاه یا دادگاه دولت صالح به تاخیر پرداخت هر گونه توجه و قابل پرداخت به هر شخص و یا موسسه در به میزان بیش از نیمی از این مقدار به علت و یا قابل پرداخت برای چنین دوره ای برای مدیریت این وضعیت ناشی از این فاجعه و یا اضطراری برای بهداشت عمومی و یا در غیر این صورت”.

نرم افزار برای موسسات TS

همچنین قابل استفاده برای هر نهاد مالکیت و یا کنترل و یا کمک دولت از جمله با کمک مدارس و کالج معلمان محلی خود دولت و نهادهای قانونی بدن, دانشگاه ها, شرکت های بزرگ کمک های موسسات آموزشی و از جمله نهادهای دیگر است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de