COVID-19: رد پذیرش در بیمارستان های زن فوت

حیدرآباد: 21 سال از Talabkatta منطقه حیدرآباد که مبتلا به پنومونی تب درگذشت, با توجه به اتهام سهل انگاری از چندین بیمارستان به او مشکوک به covid-19 بیمار و محروم پذیرش.

به گزارش نیها بگوم که تحویل یک کودک تنها 40 روز پشت مبتلا به پنومونی تب و بستری Osmania بیمارستان عمومی. او قادر به تنفس و مشکوک Covid-19 نشانه ای او بود و تست شده برای این ویروس دو بار.

“هر چند در این گزارش آمد منفی خواهر من رد شد پذیرش در بیمارستان” ادعا مرحوم ،

با توجه به خانواده قربانی او تحت درمان در Osmania بیمارستان به مدت 10 روز اما به عنوان او در حال گرفتن درمان مناسب و وضعیت او رو به وخامت است روز به روز. خانواده تصمیم گرفت تا او را به بیمارستان دیگری اما همه پیشنهاد کرده اند آنها را به تغییر او را به بیمارستان گاندی.

اعضای خانواده و سپس او را به NIMS آنها بیش از حد پیشنهاد آنها برای تغییر Neha به بیمارستان گاندی. بعد آنها اجازه ورود به هنگامی که اعضای خانواده را به آنها نشان داد او گزارش های منفی از COVID-19.

بستگان متوفی گفت که رفتار غیر انسانی از پزشکان و کارکنان بیمارستان ها هر چند یک بیمار است نه یک COVID-19 مثبت غیر قابل تحمل است.

آنها خواستار یک بخش جداگانه برای رسیدگی و اقدامات سخت علیه این نوع از پزشکی کارکنان.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de