Coronavirus نگرانی ها را خاموش ترین آتش بازی نشان می دهد این چهارم جولای

بین کالیفرنیا monthslong پناهگاه در محل سفارش و محدودیت های دیگر صادر شده توسط دولت ها در تمام سطوح در طول coronavirus همه گیر شهروندان ممکن است احساس می کنید که آنها در خانه زندگی می کنند شجاع اما نه آنقدر زمین رایگان.

این احساس می تواند این آینده استقلال روز ترین مهم از یکی از اولین.

“مردم احساس محدود در پاسخ به کروناویروس بحران” گفت: جان کلی معاون رئیس جمهور از فولرتون-بر اساس TNT آتش بازی این کشور بزرگترین نمایندگی فروش شاید مشخص ترین نماد چهارم جولای پس از شکوه قدیمی. “اجتماعی دورى رفته است پس از زمستان و برای کسانی که رنج می برد از طریق از دست دادن عزیزان و مشاغل, این مصیبت شده است به خصوص دردناک سفر.”

یکی از راه های انسان از طریق مقابله با بحران است که توسط های شاد و سرگرم کننده تجربیات فیزیکی حتی در دوران اجتماعی فاصله. این جای تعجب نیست که کلی بخشی از یک صنعت به امید نجات یک فصل اعلام کرد که “جشن امریکا تولد با آتش بازی است که در مورد به عنوان شاد و سرگرم کننده به عنوان آن می شود.”

برای خرید درمانی یا میهنی اهداف مصرف کننده آتش بازی فروخته شده توسط سازمان های غیر انتفاعی از غرفه های موقت در مکان های که در آن آنها قانونی خواهد بود که چگونه بسیاری از آمریکایی ها خود را دریافت کنید bang-رونق در کشور 244th تولد. به این دلیل است که اندک کمی از 16,000 عمومی نمایش آتش بازی به طور معمول در صحنه سراسر کشور در چهارم ژوئیه انتظار می رود برای رفتن به جلو با توجه به آمریکایی فشفشه انجمن.

“شده اند وجود دارد گسترده لغو شد استقلال در روز راهپیمایی کنسرت و نمایش آتش بازی در سراسر کشور” گفت: APA, مدیر اجرایی, جولی Heckman. “با توجه به اجتماعی فاصله حکم مربوط به COVID-19 آسمان را تیره و بالاتر از اکثریت قریب به اتفاق شهرها و شهرداری ها.”

در میان آنها نیوپورت بیچ که معمولا دارای یکی از بزرگترین نمایش عمومی در جنوب کالیفرنیا به عنوان کلاهدوز از آن سالانه روز استقلال در پشت خلیج.

هوایی نمایش آتش بازی است که همیشه در اوج نیوپورت تپه چهارم جولای جشن. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از نیوپورت تپه)

“با توجه به آب و هوای فعلی و ما نمی دانیم که چگونه همه چیز را شکل خواهد داد, ما در حال گرفتن یک نگاه سخت در اجازه هر چیزی را در تابستان است که می تواند یک آهنربای جمعیت فراتر از حد معمول گفت:” نیوپورت بیچ سخنگوی جان پاپ. “ما می دانیم که بسیاری از مردم نا امید خواهد شد اما ما در حال انجام بهترین های ما به سلامت و ایمنی به حساب ما بازگشایی شده است.”

آسمان خواهد بود آتش بازی-رایگان و همچنین بالا هانتینگتون بیچ و دو شهرهای ساحلی که همچنین قرعه کشی برخی از غرب بزرگترین جمعیت. امید بستن به تعویق افتادن بیش لغو لک ارروهید انجمن در سن برنردینو کوه نقل مکان کرد تا استقلال خود را در شب آتش بازی به تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

آسمانها بالا کالیفرنیای جنوبی در ماه آینده نمی تواند به طور کامل عاری از اژدها تخم مرغ, داوودی, درختان بید و آبشارها و عوارض دیگر مشترک برای حرفه ای هوایی را نمایش می دهد. حداقل یک شهرستان هر کدام در نارنجی شهرستان ریورساید و سان برناردینو داده است چراغ سبز به آسمان قرمز و سفید و آبی.

شهر توستین را جشن چهارم جولای با یک آتش بازی نشان می دهد. (فایل عکس Kyusong گونگ اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“توستین دارای سابقه ای طولانی در یک شهر نظامی و تجلیل از کسانی که خدمت کرده اند و همچنان در خدمت است و بخشی از این شهر شخصیت و بخشی از ما هستند” گفت: توستین شهردار Allan برنشتاین توضیح اینکه چرا این شهر در حال حرکت است به جلو با یک حرفه ای آتش بازی نشان می دهد. “با توجه به این که ما در حال برخورد با یک مایع گیر ما همچنین می خواستم به جشن و اذعان چگونه موفق جامعه ما شده است در کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.”

رانچو کوکامونگا فینالیست ملی مدنی لیگ همه-امریکا شهرستان جایزه رو به جلو است با آن 4th جولای دیدنی و جذاب است. به طوری که شهروندان می توانند از تماشای نمایش هوایی به صورت رایگان و با کمتر نگرانی اجتماعی فاصله دستورالعمل نشان می دهد که در حال نقل مکان کرد و از آن معمول کانون محل به بالا Chaffey, کالج.

“اگر چه ما نمی توانیم ارائه ما سنتی آتش بازی نشان می دهد در این سال ما در حال سپاسگزار قادر به ارائه یک نشان می دهد که خانواده ها می توانید از ایمنی از خانه های خود” شهردار دنیس مایکل گفت. “من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی بیشتر آمریکا و نماینده رانچو کوکامونگا از ارائه جامعه ما یک راه برای با هم جشن می گیرند حتی اگر ما از هم جدا هستند.”

هزاران نفر از مردم لذت بردن از شهر منیفی روز استقلال جشن آتش بازی در Wheatfield پارک در منیفی در شنبه 29 ژوئن 2019. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

نور آسمان زود است منیفی در شهرستان ریورساید. اعضای شورا در ماه گذشته به اتفاق آرا به تصویب یک حرفه ای هوایی نشان می دهد سالانه خود روز استقلال جشن سنتی برگزار شد که یک هفته پیش از تعطیلات فدرال. این سال را به نمایش برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 29 در بالا Wheatland پارک اضافه شده است اهمیت برای Inland Empire city.

“به عنوان یک وطن پرست شهر که افتخارات کشور ما نظامی و جانبازان همکاران من در منیفی شورای شهر می دانست که در قلب ما است که میزبانی یک نمایش آتش بازی بود درست انجام” گفت: شهردار لایحه زیمرمن. “کودکان و شهروندان ارشد و هر کس در بین لذت بردن از آتش بازی های رنگارنگ و آنچه آنها برای ایستادن. کاملا چند از ساکنان تشکر ما برای لغو این سال را نشان می دهد. آن بوده است دردناک به دست در فصل بهار جشنواره ها و رویدادهای اجتماعی در طول بیماری همه گیر. ما در بر داشت یک راه برای انجام این کار با خیال راحت و همه ما به دنبال به جلو به نشان می دهد.”

برای اکثریت قریب به اتفاق شهرها نشان می دهد و باید با توجه به نگرانی های اطراف اجتماعی فاصله. از هالیوود باول و رز باول به پومونا را Fairplex و کنار رودخانه را Mt. روبیدوکس پارک هوایی نمایش ها مبتنی به ناامیدی از pyro طرفداران و ضرر pyro تولید.

سالانه چهارم جولای اغراق بالای کاسه مبتنی شده با توجه به شیوع کروناویروس. (حسن نیت ارائه میدهد از Pyro Spectaculars)

“کسب و کار است که در حمایت از زندگی. ما پایین 90 درصد در فروش را نشان می دهد و گفت:” جیم Souza, مدیر عامل شرکت صنعت bellwether Pyro Spectaculars مستقر در ریالتو. “هر کس می خواهد نشان دهد اما در حال رفتن به مرتکب با توجه به وضعیت عمومی جمع آوری و سیاست.”

یک پوشش نقره ای برای سوزا شرکت است که هنوز هم کامل بخار را که دود پیش برای ماه آینده macy’s Fourth of July Fireworks Spectacular در نیویورک و کوه راشمور آتش بازی جشن در روز استقلال حوا. در حالی که برگزاری آن کرگدن امضا نشان می دهد ممکن است به عنوان شیک پوش به عنوان یانکی دودل آن ده ها هزار نفر از نمایش اسپانسر شده از طرف شهرستانها و سازمان های دیگر که نگه داشتن کسب و کار پررونق برای حرفه ای ها. برای آنها امریکا 245th تولد نمی تواند به زودی به اندازه کافی.

“همه به این دلیل بیشتر برای عموم مردم به سهام تا در مصرف کننده آتش بازی در این سال و طرح یک حیاط خلوت یا محله جشن — البته مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل گفت:” APA را Heckman. “ما چیزی از داستان دو شهرستانها در این فصل است. در حالی که ما حرفه ای نمایش شرکت های در حال ویران شدن با توجه به گسترده لغو روز استقلال نشان می دهد کشور ما امیدوار و خوشبین است که مصرف کننده آتش بازی فروش واقعا در حال رفتن به یک بنر سال است.”

بسیاری از نزدیک به 60 قضایی در نارنجی, Los Angeles, San Bernardino و کنار رودخانه شهرستان است که اجازه عمومی و فروش و استفاده از در حال خروج از قوانین موجود به عنوان در حالی که دیگران ممکن است تصویب یک سال توقف در فروش که هیچ تاثیری در استفاده از. بهترین محلی خود را بررسی کنید آتش نشانی قبل از روشنایی. یک لیست از “باز” جوامع را می توان در این سایت.

کمبود پول نقد غیر انتفاعی امید برای کسب و کار سریع با چند تا از صفحه های نمایش حرفه ای بودن صحنه این فصل است. (عکس از دیوید Dickstein)

برای بسیاری از دولت 28 ژوئن شروع می شود به طور بالقوه یک هفته بزرگ برای غیر سود است که می تواند بیشتر کمبود پول نقد بیش از حد معمول. برخی از شهرستانها از جمله سن برناردینو و بیشتر در اورنج کانتی نیست باز آتش بازی فصل تا 30 ژوئن یا ژوئیه 1.

در حالی که ساکنان کشورهای دیگر همچنین می توانید اجازه دهید جرقه پرواز در سال نو, اگر نه در طول سال جشن سالگرد کشور ما را ملتهب اعلام استقلال از بریتانیا در سال 1776 است به مناسبت, که, کالیفرنیا, مصرف کنندگان از نظر قانونی می تواند نور آتش بازی و تنها دولت-مصوب “امن و سالم” انواع.

بسته به نوع احکام در اثر در زمان مطیع قانون عیاشان و فروشندگان ممکن است نیاز به پوشیدن ماسک و جداگانه خانوار حداقل شش فوت طول نشان می دهد. به جز قوانین در اطراف تجهیزات حفاظت شخصی و فاصله خرید آتش بازی ممکن است که متفاوت از غیر پاندمی سال است.

“کلید دستورالعمل های است که نیاز به ملاقات کرد در حال حاضر ساخته شده است” گفت: TNT را کلی. “ما در حال حاضر فروش خارج از غرفه که در آن داوطلب فروشندگان و مشتریان از هم جدا شده توسط پانل های چوب و سیم ها. خریداران don’t touch محصول تا خرید.”

فانتوم ساخته شده است که به موقع به اصلاح آن آرم شرکت این چهارم جولای فصل است. (حسن نیت ارائه میدهد از فانتوم آتش بازی)

Phantom Fireworks دولت دوم-بزرگترین آتش بازی, نمایندگی فروش با اعتماد به نفس است که میهن پرستی, جامعه, حمایت, غذا برای خانواده, تفریحی و مطلوب ترین روز هفته برای یک چهارم جولای را سنگین تر بودن از هر گونه ناراحتی در ارتباط با انطباق.

“یک آخر هفته روز استقلال همیشه بزرگ برای جمع آوری کمک های مالی اما با چهارم سقوط در روز شنبه است که حتی بهتر است” گفت: لیندا Hass-Kreman فانتوم سواحل غرب مدیریت عملیات. “یک شنبه چهارم جولای به معنی بسیاری در میان نیروی کار که جمعه به عنوان یک شرکت تعطیلات و روز بعد به عنوان خوب بودن یک جمعه. من فکر می کنم جامعه است بنابراین آماده برای تفریح خارج از خانه با بهره گیری از چیزی است که به طور جداگانه اما به هم که ما در حال رفتن به یکی از خاص ترین و موفق آتش بازی فصل تا کنون.”

اجتماعی فاصله در حال اضافه شدن به استاندارد در سلامت و دستورالعمل های ایمنی با این فصل خصوصی آتش بازی نشان می دهد. (عکس توسط تریسی تعداد)

آن را به عنوان اگر کشور ندارد تجربه برخورد با بیماری های همه گیر در این زمان از سال است. آبله سرخک و بیماری های دیگر تا به حال با احتیاط استعمارگران خاموش خود را در خانه های خود را در زمان آینده ریاست جمهوری جان آدامز به درستی پیش بینی کرد که اولین روز استقلال خواهد بود جشن با “آتش و چراغانی.”

دو و نیم قرن بعد تاریخ آمریکا را تکرار خود را هنگامی که شهروندان وطن پرست آه و آه به پرستاره آتش بازی همه گیر تحت شرایط.

“آتش بازی به طور گسترده ای پیش بینی سنت جشن ملت ما استقلال” Heckman گفت. “آمریکایی ها در حال آماده به جشن می گیرند و به دنبال چیزی برای انجام پس از cooped برای مدت طولانی است و بسیاری از ما هنوز هم در بخش هایی از کشور است.”

آیا شما در شهرستان زندگی می کنند که مجوز وزارت امور خارجه-مصوب آتش? بررسی سالانه ما راهنمای جدید و بازگشت محصولات ظاهر می شود در هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de