تغییر لازم است defunding پلیس نیست: جوان کیم

مرگ جورج فلوید شوکه آمریکایی ها و هر کس در سراسر جهان است. ما هنوز از وضعیتی وخیم از غم و اندوه و خشم.

چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید اشتباه بود و هرگز نباید اتفاق می افتد برای هر آمریکایی است. هیچ آمریکایی باید محروم از حق خود برای زندگی, آزادی و شادی در شیوه ای که توسط آن قسم خورده برای محافظت از ما. شما می توانید ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است به جورج فلوید بدون اینکه متزلزل به هسته خود را. عدم دلسوزی و مراقبت از زندگی انسان توسط افسر و کسانی که با او هستند هولناک و غیر قابل توجیه

جورج فلوید مرگ برانگیخته کشور گفتگو در مورد مسابقه و تاکتیک های پلیس در امریکا است. به عنوان یک مهاجر از کره جنوبی من را دیده اند تبعیض نزدیک و من می دانم که اثرات منفی آن است. من هم می دانم پیچیده تاریخ کره جامعه آمریکا در رابطه با پلیس است.

وجود دارد هیچ انکار است که برخی از جوامع اقلیت رشد بی اعتمادی به پلیس. که یک مشکل است و ما باید کار را به مطمئن شوید که ما جوامع اقلیت باید روابط قوی و اعتماد به اجرای قانون است.

یکی پیشنهاد شده است که در به دست آوردن شتاب در رسانه ها و در شهرستانها در سراسر امریکا است defunding یا برچیدن ادارات پلیس. این غیر مسئولانه است و نه راه حل برای این مسائل مواجه هستیم. اکثریت قریب به اتفاق ما مأموران اجرای قانون قهرمانانه در خدمت و محافظت از ما. آنها یکی از سخت ترین مشاغل در جامعه ما است. همه جوامع تعداد در اجرای قانون زمانی که آنها و یا اموال خود را در خطر است. لغو و یا به شدت برش اجرای قانون بودجه را ندارد جوامع ما امن تر بلکه ترک آن نیاز به حمایت آسیب پذیر است.

اجازه دهید ما با هم کار کنند به عنوان یک جامعه به جلو حرکت کند. ما باید با اجرای قانون ما به آدرس این مسائل که مطرح شده است در طول سال و اطمینان حاصل شود که ما بهتر است.

به عنوان ما را دیده اند در طول سال تعداد کمی از افسران قدرت خود سوء استفاده و ارتکاب اعمال غیر قابل قبول از کسانی که قسم خورده برای محافظت از ما. به عنوان یک جامعه و کشور ما می تواند مراحل رسیدگی به این مسائل است.

اجرای قانون ابتدا باید مطمئن شوید که هر افسران که سوء استفاده از قدرت خود را پاسخگو هستند برای اقدامات خود را. افزایش شفافیت به اطمینان حاصل شود که ماموران که در حال اخراج ناخالص سوء رفتار هستند ناخواسته استخدام با بخش های مختلف و قرار دادن در خیابان ها نیز باید در اولویت است.

جوامع ما سزاوار مأموران اجرای قانون که به آنها اعتماد خود را انجام و به بالاترین استانداردهای اخلاقی. جناب زحمتکش افسران که برای محافظت از ما سزاوار نیست به چند بد افسران لکه کار سخت خود را و تضعیف اعتماد است که آنها ساخته شده است.

اجرای قانون نیز باید ارزیابی مجدد خود را با استفاده از نیروی مقررات و همچنین افزایش آموزش جلوگیری از موارد خشونت پلیس و کاهش استفاده غیر ضروری از زور. کنگره می تواند کمک به ارائه بودجه برای آموزش و اولویت بندی د-تشدید شیوه های. فدرال ما نیز می تواند اطمینان از اجرای قانون کمک های مالی اولویت بندی آن گروه ها که در حال تمرین مسئول پلیس تکنیک های به کارگیری دوربین های بدن و در حال کار برای ساخت اوراق قرضه از اعتماد با جوامع خود.

ما اجازه استفاده از این تراژدی به حرکت رو به جلو و پیشرفت را با هم به عنوان یک کشور است. شروع می شود که با درمان هر یک از دیگر با احترام صرف نظر از نژاد ما و یا شغل و داشتن صادقانه مکالمات بدون اتهام یا حکم. اجازه دهید ما به نوبه خود ما خشم به عمل سازنده است که خواهد ساخت تا جامعه ما و کار ما با اجرای قانون محلی برای افزایش اعتماد و درک. تغییر شروع می شود با هر یک از ما گرفتن مسئولیت شخصی است. همه ما می توانید انجام بخشی از ما می شود بهتر برای شهروندان ما و با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که وعده آمریکا برای همه در دسترس است.

جوان کیم سابق دولت Assemblywoman و نامزد کالیفرنیا 39 کنگره منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de