CBI کتاب BJP رهبر دیگران در Rs 67 cr, فریب داد, مورد جعل

دهلی نو: ابتکارات رزرو BJP رهبر Mohit Kamboj و چهار نفر دیگر به اتهام توطئه جنایی تقلب و جعل اسناد مربوط به وام از 67 تومان کرور روپیه از بانک های هند, یک اتهام را تکذیب کرد توسط رهبر سیاسی.

این آژانس همچنین نام سابق Avyan خارج از کشور Pvt با مسئولیت محدود و KBJ هتل های گوا Pvt با مسئولیت محدود در آن شاه درخت.

ابتکارات انجام جستجو در پنج محل در بمبئی در مسکونی و محل رسمی از متهمان از جمله Kamboj, مقامات گفت.

با توجه به ابتکارات شاه Kamboj نام در لیست مظنونین به عنوان به خوبی به عنوان متهم همراه با Jitendra گلشن کاپور, Naresh Madanji Kapor (در حال حاضر متوفی), Sidhant Bagla و Irtesh Mishra گفتند.

بانک ادعا کرده است که Kamboj شد ضامن و مدیر عامل در Avyan خارج از کشور Pvt Ltd درگیر در تولید و صادرات صنایع جواهرات طلا به دبی, سنگاپور, هنگ کنگ و کشورهای دیگر.

صحبت به PTI, بیش, تلفن, Kamboj رئیس بمبئی واحد Bhartiya Janata Yuva مورچا گفت: این شرکت تا به حال وارد شده به یک زمان حل و فصل با بانک در سال 2018 و Rs 30 کرور روپیه پرداخت شده به آنها را در زیر آن است.

“دو سال و نیم پس از دریافت پرداخت از این شرکت و ما هیچ حق گواهی’ بانک ثبت شده است یک مورد است. وجود دارد برخی از دستور کار در این است. همچنین می تواند یک مسئله شخصی و رقابت. من به همکاری با بانک مرکزی در تحقیقات خود را,” او گفت:.

آژانس ثبت نام شاه تحت IPC بخش 120-B (جنایی توطئه), 406 (کیفری نقض اعتماد) 420 (خیانت), 468 (جعل) 471 (عبور از اسناد جعلی به عنوان واقعی) و مقررات مربوط به پیشگیری از فساد عمل در شکایت از بانک مرکزی هند گفته است.

دولت-اجرای بانک مرکزی هند ادعا کرده است که وام گیرنده و ضامن گفته مرتکب اختلاس از بودجه عمومی, تقلب, تقلب و جعل در چشم پوشی با مقامات آن که “آزار موضع رسمی خود” در ارزیابی تحريم پرداخت اعلام حساب به عنوان تقلب و اعلام یک زمان حل و فصل (OTS) با شرکت گفتند.

دیگر مدیران و شخصی ضامن شامل Jitendra کاپور و Naresh کاپور در حالی که KBJ هتل های گوا Pvt با مسئولیت محدود (در حال حاضر Anjuna خواص) بود شرکت ضامن برای تسهیلات اعتباری به میزان 60 تومان کرور روپیه صادر شده توسط این بانک در سال 2013 منتشر شد در ماه ژانویه 2014 به شرکت در آن ادعا.

“در تسریع این توطئه گفت: شرکت های خصوصی که گفته شد از آن (مقدار) تحریم کردم و از آن منتشر شد. همچنین ادعا شد که پس از availing گفت: محدودیت شرکت متهم منحرف بودجه و آماده جعلی و ساختگی بودن اسناد و مدارک در حمایت از این ادعا است. اتهام دست دادن به لحن تومان 57.26 کرور (حدود.) باعث شد تا بانک مرکزی هند” CBI سخنگوی گفت.

او گفت: جستجوها در بمبئی منجر به بهبود برخی از متهم اسناد و مدارک از جمله کسانی که مربوط به اموال وام های مختلف جزئیات حساب بانکی و قفل و کلید.

در آن شکایت به بانک مرکزی که بخشی از شاه این بانک متهم است که در سال 2015 یک بازرسی از این شرکت انجام شد که در طی آن تعدادی از بی نظمی شد.

این بانک پس از آن اعلام کرد این وام به عنوان یک دارایی غیر نمایشی’ در مارس 31, 2015 به دلیل “عدم سرویس دهی مورد علاقه” و “مستمر overdues موقعیت قبوض” بانک ادعا.

دفتر مرکزی تقلب واحد نظارت بانک قرمز پرچم حساب سفارش حسابرسی قانونی توسط ارنست و جوان این بانک گفت: در شکایت کند.

در پزشکی قانونی گزارش حسابرسی ارسال شده در مارس 31, 2017 آن اشاره شد که وجود یک انحراف از بودجه وام به یک نگرانی برای شرکت های دیگر و حتی یک تخت قرارداد خرید بین همسر Kamboj و یک شرکت ساخت و ساز متعلق به یک اشاره, تهیه کننده فیلم.

این شرکت زیاده روی در معاملات که اصل این ادعا.

حسابرس همچنین با اشاره به دیگر تخلفات جدی در گزارش این بانک ادعا اضافه کرد که حساب اعلام تقلب در 19 ژوئن 2018 را گفت.

روز بعد, بانک مرجع صالح به تصویب OTS تومان 30 کرور روپیه در برابر کل وام تومان 67.22 کرور بود که سپرده شرکت در پنج روز بعد از آن گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de