پکن کاهش پروازهای خاموش مدارس به عنوان جدید کروناویروس موارد افزایش زنگ

Tingshu وانگ ایسنا

پزشکی کارگران در محافظ مناسب حضور مردم در پوشش خارج از سایت برای نوکلئیک اسید تست های زیر موارد جدید عفونت کروناویروس در پکن در روز چهارشنبه.

چین در حال حرکت است به سرعت در حال مهر و موم کردن سرمایه خود را از 22 میلیون نفر با لغو پرواز و قطار در حال رشد در میان ترس است که یک پتانسیل موج دوم covid-19 جمع آوری قدرت در پکن و می تواند گسترش به سایر نقاط کشور است.

مقامات روز چهارشنبه لغو شد از 1200 پرواز در داخل و خارج از پکن دو فرودگاه و به شدت کاهش می یابد از راه دور خدمات اتوبوس. Beijingers ممنوع شد از سفرهای غیر ضروری در خارج از شهر و نیاز به نوکلئیک, آزمایشات قبل از اینکه آنها را ترک مقامات شهرداری گفت: در یک جلسه که در آن آنها اعلام کرد 31 مورد جدید از رمان coronavirus.

در حالی که پکن را مورد تعداد کم با استانداردهای جهانی آنها آزار دهنده مقامات چینی که تا به حال تبلیغ موفقیت خود را در سرعت زنی از coronavirus و گرفته بود درد به اطمینان حاصل شود آن را نمی خواهد آلوده مقر حزب حاکم کمونیست. مقامات دولتی اعلام کرد: “زمان جنگ” اقدامات در روز شنبه پس از ده ها تن از موارد کشف شد در Xinfadi بازار عمده فروشی در جنوب غربی پکن که انجام شده هیچ گونه نگرانی پژواک اصلی شیوع در ووهان در اواخر سال گذشته.

http://www.washingtonpost.com/video/world/beijing-cancels-flights-to-contain-new-coronavirus-outbreak/2020/06/17/79a33513-958e-4fcf-baae-9a724809fad0_video.html

در این روز پس از پکن به طور پیوسته دوباره به راه افتادند سختگیرانه تر اقدامات بالقوه آنجا مشکل است که بسیاری از دولت ها می تواند در دفع آینده امواج covid-19.

بعد از کلاس از سر گرفته فقط یک ماه پیش پکن در مدارس شد دوباره بسته در جمعه عنوان شد برخی از سالن های ورزشی و استخرهای شنا و جاذبه های. این شهر مطرح شده در آن پاسخ اضطراری به دوم بالاترین سطح و ورود و خروج بازرسی و متوسط چک بازگشت به محله در مرکز شهر است. این صحنه یادآور کسانی که در طول شیوع اوج در ماه های فوریه و مارس البته با کمتر-سخت مستند اقدامات است.

[چین Xi پشت که رهبری بررسی covid-19 شیوع]

خطر از مردم در پکن سفر در داخل و خارج از شهر و گسترش عفونت در سراسر کشور است “شدید” اذعان چن بعی, پکن, معاون رئیس حزب. “ما نیاز به اقدام قاطع . . . قاطعانه کنترل این تجمع اپیدمی و قاطعانه جلوگیری از گسترش آن در داخل و خارج از شهر” چن گفت.

به گفته مقامات پکن را آزمایش کرده است 3.56 میلیون نفر از ماه ژوئن 13, تاکید میزان نگرانی خود را.

اضافه کردن به یک حس نا امیدی با این ویروس را چرا تولید نسل, چینی,, به گفته کارشناسان ممکن است در کمین کشف نشده برای هفته ها.

“پکن شیوع بسیار زیاد شروع نمی شود در ماه ژوئن و یا ممکن است اما یک ماه قبل از آن” گائو فو سر چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: خبرنگاران در شانگهای. “وجود دارد تنها می تواند در بسیاری از موارد در اطراف ما در حال حاضر اگر در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مردم با هیچ علائم یا نشانه نور ، این است که ما زمان حدس و گمان است اما ما باید آن را تایید کنید.”

Ng هان Guan

AP

مسافران منتظر پرواز خود را در پکن پایتخت فرودگاه بین المللی در روز چهارشنبه. مقامات لغو صدها پرواز و افزایش سطح هشدار در میان جدید شیوع کروناویروس.

محققان چینی می گویند که آنها در حال بررسی چگونگی coronavirus ساخته ناگهانی باز گشت. ترس است که حمل دام و تولید می تواند حامل ویروس — با بالقوه نگران کننده مفاهیم برای تجارت بین المللی — شروع به گردش در این هفته پس از آن پیدا شد در Xinfadi بازار در برش تخته مورد استفاده برای ماهی قزل آلا است که از اروپا وارد شده. مواد ژنتیکی از ویروس های موجود در بازار و در بیماران در پکن نیز همسان توالی به طور معمول در بر داشت در بیماران در اروپا است.

اگر چه این نظریه دامن زد این هفته توسط ملی رسانه ها از جمله حزب-اجرا جهانی بار — که در تصرف فرصت به سوال که آیا کل همه گیر سرچشمه گرفته در سال گذشته در اروپا به جای چین — چینی و کارشناسان بین المللی از جمله سازمان غذا و دارو وجود دارد که می گویند نسبتا اندک شواهد که این ویروس منتقل می شود در مواد غذایی و بسته بندی.

وو Zunyou چینی CDC بالا, اپیدمیولوژی گفت: این ویروس نیز در سراسر سالن Xinfadi بازار نشان می دهد که ماهی قزل آلا بود و نه لزوما منبع. این سویه از ویروس در Xinfadi نیز شایع در ایالات متحده وو اضافه شده است.

[قفل کردن در پکن من تماشا چین ضرب و شتم به کروناویروس]

Michael Ryan مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه همچنین پایین نگرانی در مورد حمل مواد غذایی به عنوان یک وکتور ویروسی کرد و گفت: این موضوع نیاز به مطالعه بیشتر. “من می خواهم ساکت بود در موقعیت که در آن همه بسته بندی و چیزهای دیگر که نیاز به طور سیستماتیک آزمایش” رایان گفت. “من فکر نمی کنم این فرضیه اولیه, اما آن را باید مورد بررسی قرار گیرد.”

سوپر مارکت ها و رستوران ها در پکن نیست در نظر گرفتن شانس و باید متوقف فروش ماهی قزل آلا. پکن دولت گفت: این امر انجام نوکلئیک تست در همه مخاطبین از مردم که بازدید Xinfadi بازار و همچنین کارگران در رستوران های شهر که می تواند تعداد صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

موارد در پکن انتظار می رود برای حفظ و افزایش در روزهای آینده به دلیل Xinfadi که از دهانه یک منطقه به اندازه 250 در زمینه فوتبال است و چنین بزرگ و بخش مرکزی پکن مواد غذایی شبکه توزیع مسئولان شهرستان هشدار داد.

به عنوان پایتخت کاهش یافت و دوباره به شبه مستند در این هفته از دیگر شهرهای چین از جمله شانگهای شروع به صدور قرنطینه الزامات و محدودیت های اعمال شده برای مسافران از پکن ناگهان برگشت برای ساکنان که در زمان عادی لذت بردن از یک وضعیت ممتاز.

مقامات و رسانه های دولتی را به نام برای تفاهم و همکاری از ساکنان پکن در حالی که تجمع شهروندان در سراسر کشور در پشت شهر است.

“برو پکن! برو Xikou رشته فرنگی!” گفت: یکی از محبوب الگوی رفتاری در رسانه های اجتماعی با اشاره به کلاسیک پکن ظرف.

بانک تحریم delistings: ایالات متحده آماده به مالی مبارزه با چین

چین Xi پشت که رهبری بررسی covid-19 شیوع

قفل کردن در پکن من تماشا چین ضرب و شتم به کروناویروس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de