20 سربازان هندی کشته شده در درگیری با نیروهای نظامی در 45 سال

http://www.washingtonpost.com/video/world/20-indian-soldiers-killed-during-clashes-with-china-along-border/2020/06/16/73ed6a0f-f4b8-4090-890c-445b65e7a268_video.html

دهلی نو — بیست و سربازان هندی کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در هیمالیا ارتش هند روز سه شنبه گفت مارک جدی ترین درگیری بین دو هسته ای ها در دهه.

مرگ رخ داده در منطقه کوهستانی لاداخ که در آن هند و چین به اشتراک گذاری یک اختلاف — اما تا حد زیادی مسالمت آمیز — مرز. هیچ سربازان هندی کشته در درگیری در مرز بین دو کشور از سال 1975 کارشناسان می گویند و هیچ تلفات این قدر رخ داده است از سال 1967.

جهان دو پرجمعیت ترین کشورهای هند و چین در حال افزایش قدرت است که نظر هر یک از دیگر با احتیاط. به غیر از جنگ در سال 1962 آنها تمایل به حل و فصل دوره شعله ور شدن یو پی اس در طول مرز از طریق مذاکره است.

در هفته های اخیر, اما, تنش بین دو کشور باید مشخصی. هندی و چینی نیروهای درگیر فیزیکی brawls دهها مجروح در دو نقطه در امتداد خود را از 2200 مایل مرز.

[یک مرز درگیری میان بزرگترین کشورهای. آنچه می تواند به اشتباه؟]

تحلیلگران می گویند که سربازان چینی نیز نقل مکان کرد و به ایجاد یک حضور در چهار حوزه ادعا توسط هند در نزدیکی مرز غیر رسمی در Ladakh منجر به تنش بن بست مربوط به هزاران نفر از نیروهای نظامی از دو کشور. مقامات ارشد نظامی برگزار شد جلسات در منطقه به تلاش برای حل و فصل این مسئله است.

به جای برخورد دوشنبه شب نشانه یک قبر تشدید. هند در ابتدا گفت که سه سرباز کشته شده بود در یک “خشونت faceoff” که ناشی از “تلفات در هر دو طرف است.” بعد سه شنبه ارتش هند در بیانیه ای گفت که 17 بیشتر در هند نیروهای نظامی بودند که “به شدت مجروح و در حین انجام وظیفه” و در معرض درجه حرارت subzero بود “تسلیم به صدمات خود را.” آن را نمی گویند که چگونه آنها کشته شدند. نیروهای نظامی دو ارتش در منطقه پس از آن “رها” در بیانیه ای گفت:.

سرهنگ ژانگ Shuli سخنگوی ارتش چین گفت: وجود داشته است “شدید فیزیکی جنگ باعث تلفات شده است.” او را متهم هند از عبور غیر رسمی در مرز میان دو کشور شناخته شده به عنوان “خط کنترل واقعی” به “راه اندازی یک حمله تحریک آمیز.” هند مقصر درگیری در چین را به تلاش برای “تغییر وضع موجود” در منطقه است.

برخورد می آید در زمانی که چین به زور آن در سراسر منطقه در میان جهانی همه گیر. در هفته های اخیر با آن مواجه مالزی و ویتنامی کشتی ها در دریای چین جنوبی و دو بار میره یک ناو هواپیمابر از طریق تنگه تایوان. چین نیز به طور یک جانبه از نقل مکان به دست گرفتن قدرت های جدید بیش از هنگ کنگ.

مانند دیگر کشورهای منطقه هند views چین با افزایش ناآرامی. در سال های اخیر هند کشیده شده و نزدیک به ایالات متحده تا حدودی به دلیل مشترک نگرانی رو به رشد چین در نفوذ است.

با کشته شدن 20 نفر از سربازان خود را از هند چهره یک “بحران جدی” گفت: Ajai Shukla هند دفاع و تحلیلگر سابق افسر ارتش که نوشته شده است به طور گسترده مورد اخیر تنش با چین است.

دولت نارندرا نخست وزیر هند به خود می بالد در چقرمگی در امور امنیت ملی است. پس از ده ها تن از سربازان هندی کشته شدند در حمله سال گذشته توسط یک گروه تروریستی مستقر در پاکستان است, دولت راه اندازی تلافی جویانه مرزی جمهوری. در حال حاضر هند باید تصمیم بگیرند که آیا و چگونه از آن خواهد شد برای پاسخ به برخورد با نیروهای Shukla گفت. هر دو کشور روز شنبه ابراز تمایل به حل و فصل درگیری های مرزی از طریق گفت و گو است.

بسیاری از طولانی مرزی بین هند و چین است و نه مشخص شده در زندگی واقعی و نه مشخص در هر نقشه به اشتراک گذاشته شده توسط دو کشور. در عوض هند و چین ارتش ارسال گشت تا به آنچه که آنها ادعا می کنند خط کنترل واقعی و سپس عقب نشینی است. مجادلات را گرفت اما به ندرت جدی هستند.

آنچه رخ داده است در ماه گذشته است که از لحاظ کیفی متفاوت تحلیلگران می گویند. به جای گسترش گشت کمان عمیق تر به هند ادعا مناطق به عنوان آنها در گذشته انجام داده اند, زن چینی, سربازان “گرفته شده در اختیار داشتن بدنی با اشغال خاک” گفت: اشلی Tellis, یک ارشد سابق جورج دبلیو بوش رسمی و دیرین هند ،

سام Panthaky

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تظاهرکنندگان در احمدآباد هند در اعتراض به قتل سه سربازان هندی در درگیری با نیروهای شنبه.

چینی سربازان عبور کرده اند چندین کیلومتر به خاک است که هند ادعا می کند در چندین نقطه در لاداخ به گفته تحلیلگران و گزارش های رسانه ها. در خصوص گزارش ها می گویند آنها را اشغال کرده اند که در منطقه Galwan دره رودخانه است که مشرف استراتژیک بسیار مهم جاده برای هند است. جمعه شب درگیری در محل Galwan دره ارتش هند گفت.

هند دارای گزینه های محدود برای پاسخ به آنچه در آن در نظر چینی تهاجم. “هر گونه تلاش در فیزیکی اخراج رفتن به منجر به تضاد عمده” گفت: Tellis. به جای هند به احتمال زیاد به تلاش برای مذاکره خروج در حالی که مسدود کردن هر آینده رسوخ کرد.

[کره شمالی ضربات مشترک دفتر ارتباطی به طور چشمگیری افزایش تنش با جنوب]

آخرین بن بست بین دو کشور رخ داده است در سال 2017, زمانی که چین شروع به گسترش یک جاده در نزدیکی یک نقطه که در آن هند و چین و بوتان دیدار خواهد کرد. چند صد هندی نیروهای مسدود ساخت و ساز جاده ها است. دو ماه بعد پس از مذاکرات بین دو کشور سربازان عقب نشینی کردند.

بر خلاف که عود وجود فوری محلی ماشه برای زمان جنگ گفت: D. S. Hooda, یک ژنرال بازنشسته که قبلا فرماندهی ارتش هند نیروهای در کشمیر. در حالی که هند در حال ساخت یک جاده در منطقه شده است, تحت ساخت و ساز برای یک دهه Hooda گفت: در حال حاضر در حال استفاده است. به جای حرکت های اخیر چین بخشی از یک “بازی بزرگتر طرح,” او گفت:. “بدیهی است که آنها می خواهند به فشار هند است.”

ماه گذشته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده “آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت” آنچه او به عنوان “خشمگین مرز اختلاف” بین هند و چین است. نه کشور این پیشنهاد را پذیرفته.

Manish Swarup

AP

نارندرا نخست وزیر هند و رئیس جمهور چین لرزش دست در دست رهبران در گوا هند در سال 2016.

معلوم نیست دقیقا چه چیزی باعث دوشنبه درگیری و یا چگونه صدمات باعث شد. سلاح ها از کار اخراج شدند گفت: یک مقام نظامی صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد این موضوع. هند رسانه ها با استناد به منابع ناشناس پیشنهاد clash درگیر میله و سنگ و که برخی از مجروح ممکن است سقوط کردن صخره به مرگ آنها. یکی از سربازان هندی که کشته شد, یک پدر دو خدمت در هنگ توپخانه به گفته خانواده اش.

هو Xijin ویرایشگر ملی دولت اجرا روزنامه گلوبال تایمز گفت: در زبان چینی Weibo که منابع خود را به او گفتم وجود داشته است چینی تلفات در برخورد اما او مشخص نکرد اگر وجود دارد هر گونه مرگ و میر و یا به جزئیات بیشتر.

“من می خواهم بگویم که سرخپوستان: نه بد قضاوت چین داری به عنوان ضعف و هرگز متکبر قبل از چین,” او گفت:. “چین نمی خواهند جنگ با هند است اما هرگز ترس از جنگ است.”

آهنگ Zhongping چینی تحلیلگر نظامی سابق و مدرس دانشگاه در افراد ارتش آزادی بخش نیروی موشک دانشگاه فنی و مهندسی متهم هند از درگیر شدن در عمد escalations “برای منحرف کردن اذهان از داخلی و سیاسی است.” چین نیاز به “سعی کنید بهترین روش برای حل و فصل موضوع از طریق دیپلماتیک است و همچنین آماده سازی نظامی برای بدترین نتیجه است.”

در این ماه نیروهای نظامی چینی صحنه یک مته که نقل مکان کرد و هزاران نفر از سربازان چترباز “در عرض چند ساعت” از مرکزی هوبئی استان به یک کنترل از راه دور هیمالیا کوه. ورزش بود که به اطلاع عموم توسط افراد ارتش آزادیبخش طراحی شده برای ارسال پیام است که چین قادر بود به سرعت در حال استقرار تشویقها به مرز هند و مبارزه در دمای پایین و در شرایط کم اکسیژن به گفته رسانه های دولتی.

هندی تحلیلگران گفت که چین اعمال شد یکی دیگر از نشانه های تهاجمی آن نیت در منطقه است. وجود دارد “جدید لبه” به چین نگرش گفت: Nirupama رائو سابق سفیر هند به چین است. “این ابراز وجود این آمادگی برای پرتاب [دور] در سطح بین المللی پذیرفته شده رفتار به پیشرفت خود را ادعا می کند و منافع آن را نگران کننده برای بسیاری از کشورها است.”


Shih گزارش از سئول. شعر Li در پکن کمک به این گزارش.

به دور از ضعف های coronavirus چین به دنبال حاکمیت ادعا می کند در تمام جبهه ها

چهار چیز به دانستن در مورد چین و هند روابط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de