چرا کره شمالی فقط منفجر کردن آن عملا سفارت کره جنوبی

کره جنوبی روز سه شنبه تایید کرد که پیونگ یانگ مسئول دفتر دراماتیک تخریب با Kim You-geun معاون اول رئیس سئول شورای امنیت ملی گفت که آن را “خیانت به امید صلح در شبه جزیره کره.”

چه قابل توجه است این تشدید?

“از امروز جنوبی و کره شمالی می تواند نگه دارید چهره به چهره و بحث در 24 ساعت شبانه روز و در هر روز از سال در امور مربوط به بهبود اینتر-کره ای روابط و ترویج صلح و رفاه در شبه جزیره کره” کره جنوبی وحدت وزیر چو Myoung-gyon گفت: در آن زمان.

بسته بیش از coronavirus نگرانی از ژانویه آن را به عنوان یک خدمت عملا سفارت بین دو کشور که از نظر فنی هنوز در جنگ با وجود آتش بس سال 1953.

پس از 2018 روابط به نظر می رسید, به, بهبود, با, برنامه, برای امضای رسمی پیمان صلح. این کشورها حتی در مورد یک پیشنهاد برای میزبانی 2032 المپیک با هم.

رابط دفتر شد و یک عنصر کلیدی در طرح خود برای گسترش همکاری ها و باقی مانده یک نماد برای کسانی که تلاش ها تا سه شنبه.

چه افزایش تنش?

تشدید می آید در میان برنامه توسط کره شمالی گروگان زندگی در کره جنوبی به رها کردن تبلیغات مواد در شمال. شبیه جزوه مبارزات در گذشته موجود ضد کیم پیام و یک منبع فشار همراه دیگر حرکت می کند درک شده توسط مقامات کره شمالی به اقدامات تحریک آمیز مانند مشترک کره جنوبی-U. S. تمرینات نظامی.

اما این جزوه قطره نیست که سازمان یافته توسط مقامات کره جنوبی — که در واقع باید محکوم طرح — باعث تحلیلگران استدلال می کنند که کره شمالی تشدید نتیجه گسترده تر فشار است.

کره شمالی ممکن است در درجه اول به دنبال اعمال فشار بر هر دو کشور کره جنوبی و ایالات متحده در میان متوقف مذاکرات بیش از کره شمالی تحریم ها در ازای denuclearization حال پیشرفت است.

شمال به مدت طولانی perused یک استراتژی است که در آن به نظر می رسد آماده به اعتصاب detente تنها به بازگشت به تهاجمی تر استقرار.

چرا باید denuclearization مذاکرات متوقف شده?

تقریبا دقیقا دو سال پیش در یک نشست تاریخی بین رئیس جمهور تهمت و کیم در سنگاپور موجب امیدوار است که کره شمالی می تواند denuclearize. اما کسانی که امیدهای اولیه به اثبات رسانده اند زودرس. دلیل توقف مذاکرات کره شمالی در سال گذشته تحمیل یک مهلت تهدید است که سرنوشت مذاکرات در دستان ایالات متحده و نشان می دهد که پیونگ یانگ نمی خواهد سازش بیشتر.

پیونگ یانگ را مهلت مصوب پایان سال گذشته است. مقامات ایالات متحده را رد کرد و آن را به عنوان دلخواه.

در پاسخ کره شمالی به شدت تحریکات بیش از نیمه اول سال 2020 است. هفته گذشته کره شمالی گفت: این امر قطع تلفن خطوط تماس ویژه با جنوب.

اختلاف بین ایالات متحده و کره شمالی در گذشته عمدتا بر محور درجه که واشنگتن خواهد بود مایل به لغو تحریم ها در ازای denuclearization حرکت می کند. در بهار گذشته پیونگ یانگ ارائه شده به آن Yongbyon هسته ای پیچیده اما ایالات متحده را رد کرد و خواستار رها کردن کلید U. N. تحریم قطعنامه در بازگشت گفت: کره شمالی تا به حال به انجام بیشتر انتظار چنین حرکت می کند.

آژانس خبری رویترز گزارش شده در سال گذشته است که مقامات ایالات متحده را تحت فشار قرار دادند برای یک “کامل قابل اثبات و غیر قابل برگشت denuclearization” توسط کره شمالی.

متوقف مذاکرات مانع توافق شده قبلی جنوبی و کره شمالی پروژه از ابتدا و یا از سرگیری, از جمله زیرساخت های جدید لینک کلیک کنید.

آنچه که در پشت ظهور کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر کیم یو جونگ?

آخرین تشدید دنبال ماه از حدس و گمان بیش از کیم خواهر کوچکتر کیم یو جونگ به عنوان او گرفته شده است بیشتر عمومی نقش مهمی در رژیم.

روز قبل از تخریب دفتر رابط سهشنبه, او تهدید به تخریب آن شنبه و نام آن را “بی فایده است.”

رشد او در دید موجب حدس و گمان بر این رهبر کره شمالی بهداشتی در ماه آوریل است. کیم جونگ سازمان ملل متحد reemerged در اوایل ماه مه اثبات نظریه که او مرده بود و یا ناتوان می شود اشتباه است.

اما شایعات برجسته ممکن است خلاء قدرت در مورد رهبر بود به ناتوان شدن در آینده است.

کیم یو جونگ را نمایه عمومی در کره شمالی شدیدا کنترل تبلیغات رسانه ها استقبال شده است توسط برخی در کره جنوبی که امیدوار است روابط نزدیک تر. در میان افزایش متحده آمریکا-کره شمالی تنش های کیم یو جونگ در سفر به کره جنوبی در سال 2018 برای حضور در بازی های المپیک زمستانی در آشکار کره شمالی تلاش در آن زمان به درایو یک گوه بین کاخ سفید و دولت در سئول.

اما دیگران هشدار داد که جذابیت اولیه کمپین گذشته ممکن است و بعید است به نتیجه در بهبود روابط. روز سه شنبه تشدید افزایش شک و تردید است که او می تواند به عنوان یک تعدیل نیروی.

می تواند به تشدید تنش منجر به یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم اجلاس?

Min Joo Kim در سئول و سیمون Denyer در توکیو کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de