دو سربازان هندی کشته در خشونت face-off با ارتش

دهلی نو: عظیم تشدید مرز تنش یک افسر ارتش و دو سرباز کشته شدند جریان درگیری با نیروهای نظامی در حساس Galwan دره در شرق لاداخ در دوشنبه شب ارتش گفت.

آن است که شاید برای اولین بار چنین حادثه ای در امتداد مرز با چین است که هند پرسنل نیروهای مسلح کشته شده اند پس از فاصله نزدیک به 45 سال است. چهار سربازان هندی را از دست داده بود جان خود را در یک کمین در Tulung لا در آروناچال پرادش در سال 1975.

ارتش گفت: وجود تلفات در طرف چینی نیز هست اما میزان آن هنوز روشن نیست.

منابع رسمی وجود دارد گفت: هیچ آتش بین دو طرف است.

“در طول ده-تشدید جریان فرایند در Galwan دره خشونت آمیز چهره در محل دوشنبه شب با تلفات. از دست دادن زندگی در هند جانبی شامل یک افسر و دو سرباز” ارتش گفت: در یک بیانیه کوتاه.

تعداد زیادی از هندی و چینی نیروهای درگیر در یک کره چشم-به-کره چشم وضعیت در Galwan دره و برخی دیگر از مناطق شرق لاداخ برای پنج هفته.

این واقعه روز پس از هند فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane گفت: هر دو طرف را آغاز کرده اند disengaging از Galwan دره.

هندی و چینی ارتش درگیر در یک بن بست در Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie در شرق لاداخ.

قابل ملاحظه تعدادی از پرسنل ارتش و حتی ستم به سمت هند از بالفعل مرز در مناطق مختلف از جمله Pangong Tso.

ارتش هند بوده است به شدت با اعتراض به تجاوزات و خود خواستار خروج فوری برای بازگرداندن صلح و آرامش در منطقه است. هر دو طرف برگزار شد یک سری از مذاکرات در چند روز گذشته برای حل و فصل این ردیف است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de