واشنگتن: هواداران از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کنید درجه حرارت خود را چک و دریافت ماسک و دست عفونی قبل از ورود به مبارزات انتخاباتی خود تجمع در محل Tulsa, Oklahoma در روز شنبه یک مقام رسمی گفت.

وجود خواهد داشت اقدامات احتیاطی برای گرما و آب بطری شده و همچنین ایسنا به نقل از خبرگزاری تهمت مدیر کمپین براد Parscale عنوان کرد و گفت در یک توییت در روز دوشنبه.

شنبه رالی است که اولین از نوع خود برای مغلوب ساختن پیشی جستن در بیش از سه ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت CNBC خبری که ماسک می شود اختیاری است اما هر یک از شرکت کنندگان از تولسا تجمع را دریافت.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید در روز دوشنبه تهمت ادعا اوکلاهما “انجام داده است خیلی خوب” در پرداختن به شیوع کروناویروس.

“اوکلاهما است در بسیار کم تعداد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها انجام داده ام واقعا فوق العاده کار می کنند.”

از روز شنبه وجود دارد بیش از 8,400 coronavirus عفونت در اوکلاهما با 359 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در سراسر کشور وجود داشته است 2,113,372 مورد تأیید و 116,135 مرگ و میر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: اوکلاهما است “مسطح منحنی”.

“خود بیمارستان ظرفیت فراوان است. تعداد موارد در اکلاهما — آن را بشدت کاهش یافته است و ما احساس بسیار با اعتماد به نفس جلو می رویم با تجمع این آخر هفته آینده,” پنس گفت.

پس از اعتراض عمومی علیه آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن به حال موکول تولسا تجمع در اصل برنامه ریزی شده برای جمعه Juneteenth یک روز که memorializes پایان برده داری در ایالات متحده است.

Tulsa شد به یکی از بدترین حوادث نژادی و خشونت در این کشور سابقه ای که در آن بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ها قتل عام شدند 99 سال پیش.

این تجمع خواهد آمد در سراسر کشور پس از اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی آفریقایی-آمریکایی درگذشت مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا, on May 25.

هیئت تحریریه Tulsa World, یک روزنامه محلی روز دوشنبه به نام تهمت به تجدید میزبانی رالی.

“تولسا و ملت باقی می ماند در لبه پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس” روی تخته نوشت.

“همچنین ممکن است تقابل و رفتار نامناسب از برخی.”

آن را نیز اضافه شده است که این شهر “است که هنوز هم در برخورد با چالش های ایجاد شده توسط یک بیماری همه گیر”.

“شهر و دولت را مجاز بازگشایی اما این باعث نمی شود که یک توده داخل سالن جمع مردم فشرده و نزدیک به هم و تشویق یک ایده خوب” با توجه به سرمقاله.

“وجود دارد هیچ درمان برای COVID-19 و هیچ واکسن. از آن خواهد شد ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که باید برای مقابله با هر اثر را دنبال کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده در برابر این انتقادات به tweeting در روز دوشنبه که “سمت چپ سینه ی جعلی, اخبار رسانه” است “تلاش برای COVID شرم ما در تظاهرات بزرگ” وجود داشتن “هیچ مشکلی” با تظاهرات گسترده که صورت گرفته در سراسر کشور زیر فلوید مرگ است.

“کار نمی,” او اضافه شده است.

فرم ثبت نام برای تولسا تجمع می گوید: “با کلیک روی ثبت نام در زیر, شما در حال تصدیق کرد که ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر.

“با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc.” و همچنین رالی سایت و یا سازمان “در قبال هر گونه بیماری یا آسیب دیدگی”.

روز دوشنبه تهمت نیز سعی در تطهیر نگرانی خود را از افزایش تعداد coronavirus موارد در برخی از ایالتها نسبت دادن آنها به تست بیشتر.

“اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در صورت وجود” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

“بدون تست و یا ضعیف تست ما بود و نشان تقریبا هیچ مورد او گفت:” علاوه بر این در یک صدای جیر جیر.

“تست یک شمشیر دو لبه – باعث می شود ما نگاه بد اما خوب به.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de