سه ارتش هند مردان کشته شده در درگیری با سربازان

دهلی نو: سه ارتش هند نفر از جمله یک افسر کشته شدند دوشنبه شب در طول یک خشونت چهره با مردم چین آزادی نیروهای ارتش در Galwan دره در شرق لاداخ منطقه است.

یک هندی, ارتش, سرهنگ, افسر فرمانده یک گردان پیاده نظام و دو سرباز کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در یکی از غرفه نقاط در Galwan دره.

خشونت رو کردن

ارتش هند در بیانیه ای گفت که در طول ده-تشدید روند که در جریان است در Galwan دره خشونت آمیز چهره در محل دوشنبه شب با تلفات. “از دست دادن زندگی در هند جانبی شامل یک افسر و دو سرباز” ارتش هند گفت.

نیروی اظهار داشت که مقامات ارشد نظامی دو کشور در حال حاضر جلسه در رو کردن سایت برای خنثی کردن این وضعیت است.

روز دوشنبه فرمانده تیپ و شرکت سطح مذاکرات اتفاق افتاده در شرق لاداخ بین هند و چین است. مذاکرات اتفاق می افتد در نزدیکی گشت نقطه 14 در نزدیکی دهان Galwan دره و گشت نقطه 17 در چشمه های منطقه است.

Manoj Mukund Naravane را تضمین

در ژوئن 13, هندی, ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane داشته باشید که کل وضعیت در امتداد مرز با چین است که تحت کنترل و روند مشارکت آغاز شده است.

به طور کلی Naravane بود گفت: “من فقط می خواهم برای اطمینان از هر کس که کل وضعیت در امتداد مرزهای ما با چین تحت کنترل است. ما با داشتن یک سری از مذاکرات آغاز شده است که با فرمانده کل سپاه به سطح مذاکرات در ژوئن 6 و به دنبال است تا با برگزاری جلسات در سطح محلی و بین فرماندهان معادل صفوف.

“به عنوان یک نتیجه بسیاری از متارکه صورت گرفته است و ما امیدواریم که از طریق ادامه گفت و گو است که ما با داشتن همه درک تفاوت که ما (هند و چین) را تنظیم خواهد شد به بقیه. همه چیز تحت کنترل است” او گفت:.

Disengaging در روش مرحله به مرحله

فرمانده ارتش اظهار داشت که هر دو طرف (هند و چین) در حال disengaging شیوه ای مرحله به مرحله. “ما شروع شده از شمال منطقه Galwan رودخانه که در آن بسیاری از متارکه اتفاق افتاده است. از آن شده است پربار گفت و گو کردیم و آن را ادامه خواهد داد و وضعیت را بهبود خواهد بخشید و ما در,” او گفت:.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de