Sushant Singh Rajput مرگ: تعجب آور اطلاعات در سطح

بمبئی: نویسنده Suhrita Sengupta ساخته شده تعجب آور آیات در مورد وضعیت روانی از اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput. او گفت که این بازیگر آغاز شده بود با شنیدن صدای.

Mahesh Bhatt خواسته Sushant Singh Rajput به دارو

روایت اولین دیدار با, بازیگر, نویسنده گفت که او تا به حال او را برای اولین بار هنگامی که او آمد به دیدار Mahesh Bhatt. او ادعا کرد که با دیدن علائم مشابه به عنوان شاهد در این پرونده از اواخر بازیگر پروین بی بی, تولید کننده خواسته بود Sushant به دارو.

Sushant ادعایی دختر رئا Chakravarty نیز سنگ unturned برای وادار کردن او به دارو. این بازیگر تا به حال نادیده گرفته و همه پیشنهادات.

در طول یک سال گذشته این بازیگر شروع زندگی تنهایی و برش تمام مخاطبین با هر کس. اما حتی در این وضعیت هم رئا سعی کردم به او را از افسردگی است.

نویسنده ادعا شده که در یک روز در حالی که تماشای یک فیلم توسط Anurag Kashyap Sushant گفت: به رئا که مدیر را بکشند او را به عنوان او تا به حال گفت: به هیچ یک پیشنهاد است.

رئا چپ Sushant Singh

پس از این حادثه رئا کردم وحشت زده و تصمیم به گام از ارتباط او اضافه شده است.

حمایت از تصمیم این نویسنده گفت که رئا بود و سمت چپ با هیچ انتخاب و در نهایت در سمت چپ این بازیگر پس از خواهر او آمد به بمبئی به مراقبت از او را.

گزارش شده است که این بازیگر خواهر نیز موفق به متقاعد کردن او به دارو.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de