گیر در هند, WhatsApp, راه اندازی پرداخت دیجیتال در برزیل

سان فرانسیسکو: به عنوان واتساپ پرداخت باقی می ماند گیر در هندوستان, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز دوشنبه اعلام کرد برای راه اندازی پرداخت دیجیتال برای مردم با استفاده از WhatsApp در برزیل که در آن کاربران قادر به ارسال و دریافت پول به خانواده و دوستان و خرید.

برزیل راه اندازی می آید جلوتر از هند که در آن شرکت شروع به آزمایش پرداخت از ویژگی های راه بازگشت در سال 2018 اما نمی تواند راه اندازی از ویژگی های بیش از 400 میلیون کاربر با توجه به موانع قانونی و داده ها رعایت مسائل.

“ما در حال ساخت ارسال و دریافت پول به عنوان آسان به اشتراک گذاری عکس. ما همچنین قادر می سازد کسب و کارهای کوچک برای فروش مناسب در داخل واتساپ” زوکربرگ گفت: در یک پست.

“برای انجام این کار ما در حال ساخت در Facebook پرداخت فراهم می کند که امن و سازگار راه برای پرداخت در سراسر برنامه های ما است. ما در حال کار با بانک های محلی از جمله Banco do Brasil, Nubank, Sicredi و همچنین Cielo پیشرو پرداخت پردازنده برای تجار در برزیل” او آگاه است.

برزیل اولین کشور که در آن ما به طور گسترده ای نورد پرداخت در WhatsApp.

با علاوه بر این از ویزای اعتماد پرداخت, تکنولوژی, WhatsApp کاربران در حال حاضر قادر به سرعت و ایمن ارسال و دریافت پول به خانواده و دوستان و به خرید از کسب و کارهای کوچک محبوب جهانی سرویس پیام.

پرداخت واتساپ ساخته شده ممکن است با ضربه زدن به قابلیت های مستقیم ویزا, ویزا واقعی-time1 فشار پرداخت تکنولوژی و ویزا ابر پردازش زبانهای طبيعی ویزا جدید برش لبه قابلیت امنیتی است که امروز راه اندازی در رابطه با پرداخت در WhatsApp.

ارسال پول و یا خرید بر روی واتساپ رایگان برای مردم است.

کسب و کار خواهد پرداخت هزینه پردازش به دریافت و پرداخت های مشتری شبیه به آنچه که آنها ممکن است در حال حاضر پرداخت در هنگام پذیرش یک معامله کارت اعتباری.

زوکربرگ گفت: در اوایل سال جاری که peer-to-peer العالم-بر اساس ویژگی های پرداخت خواهد شد نورد در چندین کشور در شش ماه آینده.

“ما تایید به این تست با یک میلیون نفر در هند در سال 2018 است. و زمانی که بسیاری از مردم نگه داشته و با استفاده از آن پس هر هفته به ما می دانستیم که قرار بود بزرگ که ما را وادار به راه اندازی” زوکربرگ گفت: در ماه ژانویه است.

“من واقعا هیجان زده در مورد این و من انتظار این شروع به نورد در تعدادی از کشورها و ما را به مقدار زیادی از پیشرفت در اینجا در شش ماه آینده,” او اضافه شده است.

آغاز و تا روز دوشنبه انتخاب برزیلی کاربران واتساپ را به تدریج شروع به دیدن گزینه پرداخت در این برنامه که در آن آنها می توانید راه اندازی یک حساب کاربری با اضافه کردن خود ویزا کارت شروع به ارسال و دریافت پول است.

برای کسب و کارهای کوچک قادر به دریافت و پرداخت از مشتریان آنها به سادگی نیاز به ایجاد یک واتساپ, کسب و کار نرم افزار حساب.

“ما با استفاده از فن آوری برای باز کردن راه های مثل واتساپ برای بیشتر مردم به فروشگاه و پرداخت یکدیگر دیجیتالی فوق العاده قدرتمند گزاره که ما هیجان زده را به زندگی گفت:” جک Forestell رئیس محصول افسر ویزا.

“ما بسیار هیجان زده به پرداخت واتساپ برای کاربران ما در سراسر برزیل. ساخت آن را آسان تر برای ارسال و دریافت پول نمی تواند مهم تر از در یک زمان مثل این گفت:” مت Idema WhatsApp را افسر ارشد عامل.

“کسب و کارهای کوچک ستون فقرات کشور است. توانایی به راحتی به فروش مناسب در داخل واتساپ را کمک به صاحبان کسب و کار و انطباق با اقتصاد دیجیتال پشتیبانی از رشد و بهبود مالی” Idema اضافه شده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de