افتخار من پسر: مادر شهید افسر ارتش از Telangana

حیدرآباد: مادر B. Santosh ببو, ارتش, افسر از Telangana که کشته شد توسط ارتش چین در شرق لاداخ در شب دوشنبه مفتخر است که پسر او ساخته شده قربانی عالی به خاطر کشور است.

افسر ارتش از Telangana کشته در طول ده-تشدید

افسر فرمانده Santosh ببو که همراه با دو jawans کشته شد در چهره بین دو ارتش در طول ده-تشدید تنش در Galwan ولی آباد از سوریپت منطقه در Telangana.

“من هر دو غمگین و افتخار. پسر من گذاشته زندگی خود را برای کشور است. به عنوان یک مادر من غمگین هستم. او تنها پسر من” گفت: Manjula مبارزه با اشک.

Santosh جان سالم به در با همسر و نه سال دختر و چهار پسر.

پدر و مادر را شوکه کرد, اخبار

پدر و مادر او شوکه شده بودند در شنیدن اخبار از پسر خود را به قتل روز سه شنبه بعد از ظهر. “ما در قانون است در دهلی و او مطلع شد شب گذشته. ما با دریافت این اخبار در بعد از ظهر” او گفت:.

“ما آماده بودند به این باور اما گفته شد درست است. ما از دست پسر ما” گفت: Santosh پدر Upender بازنشسته بانک افسر.

او به یاد می آورد که Santosh پیوست Sainik مدرسه در کلاس ششم. “من می خواستم به خدمت در ارتش اما من نمی تواند رسیدن به هدف. من متوجه شدم رویای من از طریق پسر من است. او بسیار با استعداد بود و بسیاری از تبلیغات در 15 سال خدمات,” او گفت:.

16 بیهار هنگ

Santosh بود با 16 بیهار نظام و خدمت شد و در هند و چین مرز برای تاریخ و زمان آخرین یک-و-نیم سال. او گفته بود پدر و مادر خود را که او به زودی می توان به حیدرآباد اما این روند به تعویق افتاد به دلیل Covid-19 وضعیت.

“من آخرین صحبت کرد به او یکشنبه شب. من از او پرسیدم در مورد این گزارش از دو ارتش عقب کشیدن بعد از مذاکرات. او به من گفت به اعتقاد این گزارش به ایران متفاوت هستند و این وضعیت بر روی زمین متفاوت است. او گفت که وضعیت جدی است. من به او گفتم به مراقبت” گفت: Manjula.

KTR خبرهای مرگ و میر ناشی از سربازان

K. T. راما رائو وزیر آن از Telangana ارائه تسلیت به خانواده های سه سربازان هندی که کشته شدند در خشونت آمیز چهره با سربازان چینی.

او در توئیتر خود نوشت “من صمیمانه تسلیت به خانواده و دوستان از سرهنگ Santosh ببو از سوریپت منطقه Telangana و دو بیشتر سربازان هندی که شهید شدند در هند و چین مرز درگیری امروز

خود شجاعت & قربانی خواهد بود به یاد Santosh ببو گرو. در آرامش استراحت. Jai Hind”.

منبع: با ورودی از IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de