صلح و عدالت برای همه

عدالت برای همه:
عدالت است وزوز جهان مدرن ما واژگان. قرآن نه تنها بر عدالت بلکه توصیه می کند یک گام بالاتر از عدالت یعنی کار خوب از دیگران در هزینه مورد علاقه یکی از. در طرف دیگر کسانی هستند که هم درست به ایمان خود. آنها همیشه اولویت را به نیازهای تازه واردان حتی اگر آنها خود را بی بضاعت و زندگی سختی. (آیات 59:9) قرآن یادآوری می کند که افرادی که به احتمال زیاد برای رسیدن به سعادت کسانی هستند که تغییر شخصیت آنها و دیگر فشار دیگران کنار خودخواهانه تحقق نیازهای خود را. متوجه می شوند که شخص دیگر نیاز است بیشتر خواستار آنها به طور داوطلبانه اجازه می دهد آنها را به انجام آن را برای اولین بار.

قرآن توصیه ساده ماکسیم برای عدالت “ای کسانی که ایمان آوردهاید! ایستادگی محکم برای عدالت به عنوان شاهد به خدا حتی در برابر خودتان و یا پدر و مادر خود و یا خویشاوندان نزدیک خود را و این که آیا آن را (در برابر) ثروتمند یا فقیر خدا می تواند بهترین حفاظت از هر دو است. به دنبال نه شهوات (از خوارج) مبادا شما منحرف و اگر آنچه تحریف (عدالت) و یا کاهش به انجام عدالت خدا است که به خوبی آگاه مىكنيد.” (قرآن 4:135)

“ای کسانی که ایمان آوردهاید! ایستادگی محکم برای خدا به عنوان شهود به برخورد منصفانه و نفرت از دیگران به شما شما را منحرف به اشتباه و ترک از عدالت است. بود فقط: است که در کنار تقوا و ترس از خدا. برای خدا است به خوبی آگاه مىكنيد.” (قرآن 5:8)

هر جامعه انسانی می پذیرد عدالت به عنوان ارزش اصلی و در عین حال پیدا کنیم که در هر جامعه بشری را نقض خود اعلام کرد ارزش ها و ترویج بی عدالتی بر اساس بخش است که مردم ایجاد کرده اند در میان خود. بسیار نابرابری هتک ابرو و محرومیت از حقوق اساسی بشر می گیرد در جهان ما به سادگی چرا که مردم تمایل به مشاهده و عدالت را برای دیگران به عنوان الزام آور نیست. اما بدون پیوستن به عدالت آن است که غیر ممکن است به فکر می کنم از عزت و وحدت و یا جهانی بشریت است.

صلح هدف:
هدف نهایی از آفرینش انسان در این جهان است که برای تضمین صلح آمیز جامعه بشری به طوری که مسالمت آمیز خانواده می تواند به حفاظت از منافع صلح آمیز فردی برای دستیابی به خود واقعی بالقوه در تعمق روی هدف از این زندگی و آماده شدن برای زندگی است که ابدی است در هر حس اصطلاح. وحدت بشریت با عزت و عدالت و جهانشمولی از منابع انسانی هموار کردن مسیر برای صلح است. آنها آزادی انسان از دنیوی و بی حرمتی و آنها را به قلمرو متعالی و مقدس است. آنها اطمینان حاصل شود که که انسان آشتی دادن بین خود و حرص و آز و نیاز خود را.

تعریف هدف از هدایت او قرآن می گوید که “که از طریق آن خدا را نشان می دهد نزد همه است که به دنبال خود نیکو پذیرش مسیرهای منتهی به صلح و فضل خود را به ارمغان می آورد آنها را از اعماق تاریکی ها به سوی نور و هدایت آنها را بر روی یک راه راست. (قرآن 5:16)

قرآن تکرار این پیام چندین بار است که هدف از تلاش های انسان است که قادر به انسان های ساکن در یک مکان صلح “ایشان باید اقامت صلح با گفتارشان را; و او باید نزدیک به آنها در نتیجه از آنچه آنها انجام شده است.” (قرآن 6:127) و توضیح می دهد “و [بدانید که] خدا دعوت [مرد] به سوى سراى صلح و راهنمای او را که بخواهد [به هدايت] بر راه راست.” (ان 10:25)

این پیام قرآن جهانی است و ابدی است. الهی مجموعه استاندارد از طریق پیام های تحویل داده شده به انسان است. آن را برای افراد به دنبال راه وحدت و عزت و جهانشمولی عدالت و صلح نیست راه به استدلال می کنند با هر کسی که از دیگری بهتر است و یا که می توانید برای واجد شرایط به لطف خدا و کسی که نمی خواهد. اجازه دهید جهان نه محروم کردن خود از مزایای این هدایت الهی به دلیل فرقه ای کوته و اغلب مغرور رفتار در بخشی از برخی از گروه های مسلمان. اجازه دهید جهان را با استفاده از این مقادیر است که جهانی هستند و همه کمک کند. مسلمانان نیز باید خجالتی و دور از پیوستن به کسانی که کار برای این مقادیر حتی اگر طرفداران خود اتفاق می افتد به کسانی که ادعای دیگر ادیان و یا بدون ایمان است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de