NRIs رنج می برند به عنوان حیدرآباد هتل ها هزینه زیادی برای قرنطینه

حیدرآباد: در دو هفته گذشته بیش از نیم دوجین NRIs از جده باید چک به هتل شده اند که به طور موقت تبدیل به پرداخت قرنطینه مراکز. تعداد فزاینده ای از NRIs چک کردن به هتل ها منجر به کمبود مراکز قرنطینه در این شهرستان است. هتلداران خواستار هستند مقدار بسیار عظیمی از خارجی عودت.

میر Gazanfar علی Razvi دبیر هندی رفاه جوانان انجمن مدعی است که اکثریت NRIs در حال آمدن به عقب تحت Vande بهارات طرح به حیدرآباد هستند که مورد آزار و اذیت در RGIA نام ارائه قرنطینه و امکانات دیگر.

چندین فعالان ابراز نگرانی کرده اند بیش از حیدرآباد هتل ها در حال تبدیل به قرنطینه امکانات برای NRIs بازگشت به دولت است.

روز دوشنبه میر Gazanfar علی Razvi ارسال شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی خواستار اقدام علیه هتل مافیای غارت NRIs که در حال حاضر شغل خود را از دست. او گفت: در این ویدئو “را به عنوان NRIs در حال آمدن به دولت آن است که احتیاط به اندازه کافی برای نگه داشتن هتل ها در این شهر به عنوان پرداخت قرنطینه مراکز. چند “هتل ها ایتالیا” مردمی در فرودگاه در حال اذیت و آزار NRIs اول متقاعد کردن آنها به بهانه که آنها را با ارائه امکانات خوبی برای آنها اما پس از رسیدن به هتل آنها خواستار 15,000 تا 20,000 در هر روز است. این NRIs در حال حاضر شغل خود را از دست داده و در حال بازگشت به خانه با هر آنچه که آنها را ترک کرده اند. در عین حال این هتل مافیایی در حال غارت و چپاول آنها است.”

میر Gazanfar خواست Telangana دولت اقدام لازم را در برابر این سر و صدا و ارائه رایگان امکانات قرنطینه به NRIs فقط مانند کرالا دولت او پیشنهاد کرد.

او در ادامه خواستار آن شدند که این هتل ها باید بسته شود بلافاصله. دولت باید راه اندازی قرنطینه امکانات به صورت رایگان از هزینه.

“این خنده دار است که ما آنها را ارسال به ما بومی مناطق و ما باید به قرنطینه در زمانی که ما در حال سنگ پرتاب دور از خانه. دولت اجازه می دهد تا بیماران بدون علامت به خانه-جدا شده اما ما در حال قرنطینه در مراکز. ما باید اجازه رفتن به خانه به عنوان ما هیچ پول در سمت چپ به پرداخت مقدار بسیار عظیمی برای هتل برای قرنطینه اهداف” گفت: یکی از عودت از جده.”

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de