کره شمالی تا ضربات مشترک دفتر ارتباطی افزایش تنش

Yonhap News Agency ایسنا

دود بالا می رود بالا Kaesong, کره شمالی در روز سه شنبه دیده می شود از کره جنوبی طرف مرز پس از یک انفجار نابود کشورهای مشترک دفتر رابط.

سئول — کره شمالی روز سه شنبه منفجر کردن یک دفتر رابط آن عمل با کره جنوبی و تهدید به حرکت نیروهای نظامی به منطقه غیرنظامی به طور چشمگیری ramping تا تنش نظامی در شبه جزیره به عنوان هسته ای رژیم به دنبال امتیازات از سئول و واشنگتن است.

مشترک تاسیسات در کره شمالی شهرستان مرزی کائسونگ — که دو طرف باز در سال 2018 به عنوان یک عملا سفارت در غیاب رسمی روابط دیپلماتیک — تخریب شد فقط قبل از 3 p. m. به وقت محلی جنوبی وحدت وزارت گفت.

مدت کوتاهی پس از آن به عنوان دود billowed نزدیکی به شدت در دفاع از مرز کره شمالی با رسانه های دولتی گفت: دفتر رابط بود: “متأسفانه از بین برد و با یک انفجار فوق العاده.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/watch-the-destruction-of-an-inter-korean-liason-office-in-kaesong-north-korea/2020/06/16/a3cb75dc-9de5-47b8-aa6c-9717d4ca21d0_video.html

تخریب نادر نماد همکاری های مرزی مشخص تیز تنش از پیونگ یانگ که صدا به طور فزاینده تهاجمی تن نسبت به کره جنوبی در هفته های اخیر در میان یک بن بست در دیپلماسی ایالات متحده است. در اوایل روز شنبه کره شمالی, ارتش, یکی از بزرگترین در جهان هشدار داده است که آن را آماده برای حرکت نیروهای خود را به مناطق مرزی دو کره قبلا به توافق demilitarize.

رژیم نیز شده است, انتقاد از برنامه های جداشدگان در جنوب به راه اندازی دموکراسی جزوات سراسر مرز که در نظر گرفته شده برای ترویج حقوق بشر و تضعیف دیکتاتوری کیم جونگ سازمان ملل متحد.

[خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد افزایش می یابد در شهرت به عنوان تهدید جای کمک رسانی]

تخریب ساختمان بود عمل “خشم مردم” مقابله به مثل در برابر “انسان تفاله” پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای نیوز گفت: اشاره آشکار به کره شمالی جداشدگان.

کره جنوبی ابراز “پشیمانی شدید” در شمال را حرکت می کند. Kim You-geun معاون اول رئیس سئول شورای امنیت ملی گفت: آن را “خیانت به امید صلح در شبه جزیره کره.”

“کره شمالی خواهد شد و بدیهی است که باید پاسخگو برای هر و همه عواقب ناشی از این حادثه” کیم گفت:, و اضافه کرد که آمریکا متحد را به اقدامات قوی اگر شمال انجام بیشتر تحریکات.

پیونگ یانگ اخیر طغیان همزمان با ارتفاع کیم یو جونگ اون ، رهبر کره شمالی خواهر کوچکتر به بیشتر های عمومی نقش مهمی در رژیم سوخت حدس و گمان در میان تحلیلگران سیاسی است که مقامات در حال آماده او را برای بالاتر ،

Yonhap News Agency

AP

شمالی و کره جنوبی مقامات شرکت در یک مراسم افتتاحیه در ماه سپتامبر سال 2018 برای دو کشور’ دفتر رابط در Kaesong, کره شمالی.

در بیانیه روز شنبه او برچسب رابط دفتر “بی فایده” و تهدید به نابود کردن آن “از” و اضافه کرد که او تا به حال خواسته نظامی برای آماده سازی یک “اقدام خصمانه” به unnerve جنوب.

“اگر کره جنوبی مقامات حاضر در [این] توانایی و شجاعت خود را به انجام در یک بار چیزی که آنها موفق به انجام این کار برای دو سال گذشته چرا شمال-جنوب روابط هنوز هم در بن بست?” او گفت:.

این سخنان نشان داد کره شمالی نا امیدی بر ناتوانی خود را برای برنده شدن رهایی از تحریم های بین المللی پس از دو سال از detente و دیپلماسی هسته ای با ایالات متحده از جمله دو نشست با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

http://www.washingtonpost.com/video/world/north-korea-blows-up-inter-korean-liaison-office-in-border-town-of-kaesong/2020/06/16/a927e2ba-44b5-41b3-b116-2b02926d8cfd_video.html

با آن تجارت هنوز هم به شدت محدود کره شمالی شده است قادر به توسعه اقتصاد خود را در حالی که کره جنوبی دولت چپ شده و قادر به حرکت به جلو با طرح های پیشنهادی برای پروژه های مشترک است که ممکن است افزایش همکاری با آن فقیر همسایه مانند مرزی راه آهن.

[دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس کیم پاکستان به افزایش کره شمالی هسته ای بازدارنده]

Leif-اریک ایزلی استاد مطالعات بین المللی در دانشگاه های زن Ewha در سئول گفت که کره شمالی استراتژیک فشار جنوب به تلاش برای امن امتیازات در تحریم.

“این سخت است برای دیدن چگونه چنین رفتاری کمک خواهد کرد که کیم رژیم گرفتن آنچه در آن می خواهد از جهان اما به وضوح این تصاویر خواهد شد برای استفاده داخلی تبلیغات” ایزلی گفت. “پس سئول نیاز به تحمیل هزینه های اضافی نشان دادن به پیونگ یانگ که در آن تهدید می معکوس.”

در اوایل این ماه در کره شمالی تعطیل hotlines تلفن با کره جنوبی و تهدید به قراضه نظامی مگر اینکه توافق سئول متوقف ضد پیونگ یانگ شدند. دولت کره جنوبی گفت: این امر ممنوعیت گروه مبارز از ارسال جزوات و خواسته پلیس در هفته گذشته به بررسی آنها.

Ahn Young-Joon

AP

کره جنوبی K-55 رو howitzers دیده می شود در مرز با کره شمالی در روز سه شنبه. سئول وعده داده شده یک پاسخ قوی به پیونگ یانگ را تحریک.

این رابط که در آن مقامات دو کره قادر به برقراری ارتباط در حدود ساعت شده بود به طور موقت بسته و از ماه ژانویه به دلیل نگرانی بیش رمان شیوع کروناویروس.

اما تخریب آن یک شکست برای دولت کره جنوبی ماه Jae-in ساخته شده است که تلاش برای محور پیونگ یانگ به سلاح های هسته ای و پایان دادن به ريشه خصومت بین رقیب کره نشانه های ریاست جمهوری خود را. این دو کشور باقی مانده اند از لحاظ فنی در جنگ از آتش بس سال 1953.

“کره شمالی نباید قطع ارتباطات ایجاد تنش و بازگشت به دوران گذشته از درگیری” ماه گفت: در یک سخنرانی در روز شنبه.

این چشم انداز مثبت در رفتار پرخاشگرانه از پیونگ یانگ نیز اتفاق می افتند در یک زمان از ناامني در آسیا که در چین شده است با زور و اجبار اعمال نفوذ خود در میان نگرانی در مورد تهمت, دولت به تعهدات بلند مدت ایالات متحده در اتحاد است.

روز دوشنبه چینی و هندی نیروهای درگیر در مناقشه مرزی در هیمالیا در جدی ترین درگیری ها در دهه منجر به مرگ و میر. چین شده است ramping تا در برابر تهدیدات تایوان خود حکومت دموکراسی است که پکن با توجه به عنوان قلمرو خود محکم گرفتن آن بیش از هنگ کنگ و entrenching کنترل جزایر مورد مناقشه دریای چین جنوبی است.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: پکن امیدوار است برای صلح و ثبات در شبه جزیره کره.

خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد افزایش می یابد در شهرت به عنوان تهدید جایگزین توسعه

دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس کیم پاکستان به افزایش کره شمالی هسته ای بازدارنده

زحمت تماس با ما, کره شمالی می گوید جنوبی به عنوان کیم, خواهر, صفحة تا تهدید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de