کره شمالی تا ضربات مشترک دفتر ارتباطی به طور چشمگیری افزایش تنش با جنوب

AP AP

در این هفت. 14, 2018, فایل, عکس, شمالی و کره جنوبی مقامات حضور در مراسم افتتاحیه این دو کشور’ دفتر رابط در Kaesong, کره شمالی.

سئول — کره شمالی روز سه شنبه منفجر مشترک رابط دفتر آن اداره با کره جنوبی در سئول دولتی زیر را از طریق یک تهدید پیونگ یانگ رژیم صادر شده روز قبل از آن به عنوان تنش نظامی تا سطح شیب دار در شبه جزیره.

رابط دفتر در کره شمالی شهرستان مرزی کائسونگ — افتتاح در سال 2018 به امید بهبود هماهنگی بین دو طرف — تخریب شد و مدت کوتاهی قبل از 3 p. m. به وقت محلی جنوبی وحدت وزارت گفت. محلی گزارش گفت: یک انفجار شنیده میشد و در نزدیکی مرز منطقه است.

تخریب دفتر رابط علائم شدید تنش از پیونگ یانگ که صدا به طور فزاینده ای تیز تن نسبت به کره جنوبی در هفته های اخیر. کره جنوبی روز سه شنبه تقویت آمادگی نظامی و نظارت زیر شمالی را حرکت semiofficial Yonhap News Agency گزارش.

کره شمالی روز شنبه تهدید به منفجر کردن تسهیلات که تا به حال به عنوان یک عمل عملا سفارت در غیاب رسمی روابط دیپلماتیک بین دو کشور که باقی مانده اند از نظر فنی هنوز در جنگ از آتش بس سال 1953.

“قبل از اینکه طولانی, غم انگیز از صحنه بی فایده شمالی-جنوبی مشترک دفتر رابط به طور کامل فرو ریخت دیده می شود گفت:” کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

کیم یو جونگ مصرف شده است به طور فزاینده ای با مشخصات بالا نقش رژیم در این سال منجر به حدس و گمان در میان تحلیلگران سیاسی است که او در حال مرتب به بیش از برادر یک روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de