هلند می تواند صبر کنید: سوفی فراست خود ادامه می دهد, Cal State فولرتون داستان

این خنده دار بخشی از سوفی فراست کالج حرفه ای. بخشی که باعث می شود شما خنده زمانی که او توضیح می دهد چگونه او در اینجا کردم. بله, آن را نیز دو برابر به عنوان بخشی که در آن فراست نقش تمایلی مهمان که در حال حاضر نمی خواهم به ترک.

پنج سال پیش فراست می خواستم چیزی برای انجام با Cal State فولرتون. او هنوز هم می شه بیش از دانشگاه اورگان نشان — سپس خروج بهره. دیگر دانشکده ها در او علاقه مند بودند و کوچکتر از او دوست داشت; او می خواست به بازی بخش من و سافتبال.

و فراست می خواستم به بازی D-I سافتبال در سواحل شرق است که چرا زمانی که مادر لورا پیشنهاد آنها را بررسی کنید و سافتبال اردوگاه در Cal State فولرتون, شبنم نگاه مادر او مانند او یک چشم سوم.

“من آمد به جنوب کالیفرنیا برای یک تازه وارد تیم ایالات متحده آمریکا ازمایش و مادر من پیدا کردن همه این اردوگاه ها برای رفتن به” فراست گفت. “او گفت:” بیایید به این Cal State فولرتون اردوگاه.’ من نوع دیوانه. من تا به حال هیچ ایده که این تیم شد. من تا به حال هرگز شنیده از آنها. منظورم این است که من می دانستم که فولرتون بود پایین اما اینجا در سیاتل من هرگز شنیده از آنها. من ناراحت شد و من نمی خواهم برای رفتن.”

به عنوان مادرانی که می دانید بهترین ها معتاد به انجام لورا فراست غالب شد. دو بازدید, Cal State فولرتون اردوگاه در ماه نوامبر 2014 در طول فراست را در سال سوم در جکسون دبیرستان در میل کریک بشویید. این زمانی است که فراست متوقف بودن ناراحت و شروع به دنبال به تیتان’ دنده.

“به محض این که من به شدت در این زمینه و ملاقات آن مربیان, من می دانستم که من نیاز به توان در اینجا گفت:” سرما که رفت و به یکی دیگر از تیتان و سافتبال کمپ چند ماه بعد. “زمانی که من شروع به صحبت کردن با مربی (کلی) فورد و مربی Jorge (Araujo), من می دانستم که من نیاز به وجود داشته باشد. آنها نشان دادند که علاقه خود را اما آنها می خواستند به دیدن من در یک بازی زندگی می کنند.

فراست در زمان مراقبت از آن بعد از آن در سال 2015 که در سفر-توپ تیم مسابقات در چشمه دره و فورد را تماشا. بعد از آن سال سرما نشسته بود در یک کلاس زبان انگلیسی هنگامی که تلفن خود را buzzed. آن فورد.

“من برای همیشه لطفا برای است که در ذهن من است. که زمانی که من کردم به پیشنهاد” فراست گفت: “خندیدن “چه باحال من معلم انگلیسی بود که به من اجازه را که تماس بگیرید.

“به محض این که من در اینجا زمینه زیبا بودند. ما راه می رفت در ساعت 8 صبح در یک روز زیبا. خورشید کامل بود. کل پردیس زیبا بود. به عنوان به زودی به عنوان من مربی فورد او گرمترین شخصیت. او از شما استقبال می کند و آن را مانند خانه احساس راحتی کنید. … من آن را مدیون مادرم. در پایان روز آن را یک انتخاب عالی.”

و فراست است که ساخت بیشتر از این انتخاب. او باز خواهد گشت برای پنجمین سال ورزش گزینه ای در دسترس ساخته شده به بهار-ورزشی ورزشکاران با توجه به کوروناویروس. دو-همه-بزرگ غرب دوم تیم انتخاب خواهد شد و انتخاب کنید تا یک استاد حرفه ای در ارتباطات, چیزی, خروجی, با نشاط یخ احتمالا می تواند آموزش.

هنگامی که شما به فراست آن را بلافاصله آشکار است که او ارتباط برقرار: با هم تیمی های او با مربیان او با خبرنگاران و با خوب هر کسی. شخصیت او ساخته شده او را یک انتخاب طبیعی برای فرشتگان اعتصاب نیروی بازی روز ارائه تیم که همه چیز از راه اندازی T-پیراهن در طول بازی به عنوان جامعه سفیران.

در عین حال او را قرار داده و یک کار حرفه ای در هلند در نگه دارید و برای هم بودن. تا به حال فراست نشده است قادر به بازگشت به Cal State فولرتون او بود صحبت کردن به Terrasvogels یک باشگاه در هارلم که صاحب نه اروپا فنجان و 15 ملی عنوان. سابق تیتان’ standout Ari ویلیامز که در حال حاضر در دانمارک کمک کرد فراست پیدا کردن فرصت های همراه با سابق مسافرت توپ هم تیمی در واشنگتن است.

“برای من راستش تصمیم نبود که سخت در همه. من می دانستم که من که قرار بود به آینده” فراست گفت. “به عنوان به زودی به عنوان NCAA رای در تصمیم گیری است که ما دوباره می تواند مربی فورد همه چیز را در قدرت خود را به مطمئن شوید که همه ما مراقبت از گرفته شده و اجازه دوباره.

“من تا به حال قصد دارد پس از کالج; هر کس بود. اما که می توانید صبر کنید. من فقط یک سال بیشتر از سافتبال و اگر برای برخی از دلیل وجود ندارد هر فرصت به خوبی آن را برای من نیست. اما من می خواستم به انجام همه چیز را من می توانم به پایان این سال است. من یک سال بیشتر از سافتبال و این چیزی است که من می خواهم. دنیای واقعی می توانید صبر کنید برای یک سال دیگر.”

این به فراست یک سال دیگر به خنثی و بینتیجه hitters. از نظر فنی سرما نیست یک پارچ که از بین می برد hitters’ را با فروزان fastball. به جای یخ از بین می برد و زمان خود را با یک تغییر او پرتاب می تواند در هر نقطه در هر زمان. در ضمن او نهایی نوبت خوار.

دو سال پیش فراست رهبری تیتان در ظاهر (27) و نوبت (151) اتمام 14-9 با 2.23 عصر از 16 بازی کامل و پنج shutouts. سال گذشته او رفت 13-5 با 2.61 دوران شش بازی کامل و سه shutouts. او انداخت دو shutout نوبت در NCAA Regionals در UCLA.

در این سال فراست رهبری تیم را در حضور (17) شروع می شود (11) و strikeouts (55), قرار دادن یک 4-3 ضبط و 4.01 دوران قبل از فصل به پایان رسید و در اواسط ماه مارس. فورد مورد استفاده او در تمام چهار تیتان’ بازی در برابر تیم های رتبه بندی شده و فراست در پاسخ درآمده است. او پرتاب دو ضربه shutout در برابر No. 18, مینه سوتا, 6.1 shutout نوبت در برابر شماره 24 Texas Tech, 4.2 بدون گل نوبت در برابر 16-رتبه میشیگان و 2.1 shutout نوبت در برابر شماره 22 مرکزی فلوریدا.

بله فراست پاسخ به ابدی چیزهای بی اهمیت سوال: نام و نام خانوادگی آخرین بزرگ غرب پارچ هفته در طول سال 2020 فصل است.

“من سوار بالا در پایان فصل, اما من ترجیح می دهم در پایان این خوب نت می شود و آماده برای بازگشت به جایی که من از بود در یک نقطه کم نمی شود و آماده برای بازگشت,” او گفت:. “در حال حاضر آن را سخت به زمین, اگر من به طور کامل صادق است. من هنوز اینجا در فولرتون اما ما مجاز به استفاده از امکانات به دلیل اضافی-مزایای قانون است. بنابراین من کار هر روز من انجام بسیاری از در حال اجرا. … من هیچ چیز دیگری را انجام دهد.”

شبنم خندید و به او گفت که آخرین بخش. این خنده دار — این بار تمایلی تیتان در حال حاضر متنفر فکر ترک.

آیا می دانید که…?

که یخ زد 93.1 مایل بیش از آوریل و مه در اخیر داوطلبانه تمرین. Cal State فولرتون سافتبال بانوان مربی کلی فورد به چالش کشیده بازیکنان خود برای اجرا به شهر اوکلاهما خانه NCAA سافتبال بانوان جهان سری. چند نفر از اعضای تیم همراه برای پوشش 1,320 مایل و فراست در لباس پوشیدن و نزدیک به 100 مایل از بازحمت حرکت کردن.

او گفت: آن را

فراست در او چگونه گذشت زمان در COVID-19 عصر: “این یک ماه از من تن به تن و من مطمئن هستم که اگر آن را خوب یا بد است. … من کار زیادی است. یکی از فرشتگان (Strike Force) دختران سراسر خیابان زندگی می کند. من یک استخر در حیاط خلوت و من شنا زیادی که من در حال اجرا نیست. من یک استخر آفتاب وجود دارد خیلی بیشتر به شما می توانید برای درخواست. من خوب هستم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de