مسلمان, تجارت, انجمن IICCB دارای اولین وبینار

سرمایه گذاری انجام شده در یک حلال به شیوه ای چیزی است که اسلام را تشویق می کند. به تقویت این روحیه کارآفرینی در میان تاسیس و آینده تجار و بازرگانان هند اسلامی در اتاق بازرگانی و دفتر برگزار شد اولین وبینار.

Noorul امین و دیگر اعضای هیات موسس در زمان ابتکار عمل را به شکل این گروه در طول ماه مبارک رمضان در ژوئن 12. این سازمان به خودی خود بسیار جدید با مواضع رهبری برای grabs. پس از امین کلمات زید حسین داد Qirat که در آن منعکس شده چرا چشم انداز برای پلت فرم است که خریداری شده مشاغل مردم با هم.

Haussain گفت: “هر tajir (تاجر) می شود و به نظر می رسد به جلو برای رسیدن به موفقیت با نعمت خدا (ص).” این آیات را به نقل از بحث عبارتند از: یکی در سوره-Al-Baqara که می گویند “خدا ساخته شده است حلال, تجارت و سرمایه گذاری و اشتغال اما علاقه مجاز نیست.” کلمات از چهره aflaha مرد tazakaha از سورت-al-Alaa که بدان معنی است که هر کس طول می کشد مسیر موفقیت و اطاعت موفق خواهد بود در حالی که هر کس طول می کشد مسیر از کثافت و فساد او نابود خواهد شد.

این پلت فرم است که از طریق آن هر مسلمانان بیشتر می توانید شبکه خود را و بیشتر فرصت های کسب و کار به عنوان تجویز شده توسط قرآن است. که بیش از حد, که آیا آنها در حال سرمایه گذاران و تجار و غیره.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de