مادر Dei را Jaden Cantafio ارضا شدن باریک پیروزی در اورنج کانتی ارشد گلف ویترین


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


کوستا مسا, In-N-Out Burger تحویل داده شده به این دوره است. سفارشی دوزی نمره کتاب برای هر بازیکن. کیسه های گلف و معتبر دعوت برای برنده. و بهترین از همه رفاقت با دوستان در حالی که بازی گلف.

هیچ چیز نمی تواند به عقب بهار سال 2020 برای سالمندان اما افتتاحیه اورنج کانتی پسران گلف All-Star ارشد ویترین در کوستا مسا باشگاه های کشور در زمان خود بهترین نوسان در روز دوشنبه.

بیست و هشت سالمندان از جنوب کالیفرنیا برگزار par-70 مسا لیندا دوره و برداشت چند قدرت پردازش در امتداد راه خود اول دبیرستان رقابت پس از coronavirus همه گیر به پایان رسید و فصل خود را در اواسط ماه مارس.

سابق Mater Dei بازیکن Jaden Cantafio در زمان خانه بزرگترین جایزه را میگیرد سابق پادشاهان هم تیمی اندرو Hoekstra در یک سوراخ حذفی به تصرف خود در رویداد خود 4-تحت-par 66.

با پیروزی دولت واشنگتن-محدود Cantafio نیز برنده کیسه های گلف اهدا شده توسط یک با گلف در ارواین و یک نقطه در پسران دبیرستان گلف ملی دعوتی در مشهور Pinehust رفت و آمد مکرر در کارولینای شمالی.

او همچنین چشیده چند نکات برجسته دیگر.

“این یک بازی سرگرم کننده دور” گفت: Cantafio که در سال گذشته با حضور تسلا آکادمی مخلوط آنلاین مدرسه در ارواین.

“من در حال بازی با چند رفقا از معدن. آن را سرگرم کننده برای بازگشت و نوع فقط ملاقات با هر کس دیگر بعد از این همه وقت بدون دیدن آنها. … من نمی بازی مسابقات پس از این همه آغاز شده است.”

Cantafio و مادر Dei هم تیمی های — از جمله جفری Von der اعتلا و رایان Pham — لذت بردم In-N-Out پس از خود دور حسن نیت ارائه میدهد از پادشاهان مربی Ryan Kelaher.

“من از خوردن در قرار دادن سبز” Cantafio گفت: با خنده. “من سوپر خدا را شکر برای همه چیز.”

در حذفی, او ساخته شده از پر در پر-4, No. 1 به لبه بلند, ساحل, دولت محدود Hoekstra که زده خود را تنها دیو بعد از ظهر.

“One last hurrah,” Hoekstra گفت: این رویداد سازمان یافته توسط ادیسون مربی تیم برندان پچ و Kelaher.

Cantafio که برنده CIF-SS جنوب منطقه ای منحصر به فرد به عنوان یک کاربر دریافت معافیت برای بازی در مسابقات قهرمانی ملی در ماه اوت است.

یکی با گلف اهدا نمره دارندگان کارت به هر بازیکن دوشنبه با نام دوزی در جلو.

“مردم در مورد (رویداد) و من فکر می کنم می خواستم برای انجام کاری” پچ گفت: از کمک های مالی و ملی دعوت می کنند.

بازیکنان مشاهده اجتماعی فاصله به عنوان آنها راه می رفت در طول دوره خود را دور. در دیگر موارد احتیاط با توجه به coronavirus پرچم میله های باقی مانده در حفره ها و بازیکنان نمی شن و ماسه در پناهگاه.

“برای مربی پچ و من” Kelaher گفت: “قرار دادن چیزی با هم به جشن سالمندان بود یک ایده عالی است. … همه این بچه ها را بزرگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de