اجازه دهید شهروندان پلیس اجرای قانون

با توجه به انتخاب بین مسلحانه اعتراض یا غیر مسلح ضد شورش, من می خواهم را انتخاب کنید و سابق.

در این سال من تا به حال شانس خود را برای حضور در هر دو بدنام ریچموند تفنگ حقوق تجمع در ویرجینیا و مداوم جورج فلوید تظاهرات در واشنگتن آن را عجیب و غریب به فکر می کنم که من احساس امن تر در حضور شبه نظامیان نقاب دار-مردان تا دندان مسلح با آر-15s است که انجام آنها آشکارا در حالی که پلیس ایستاده بود بیکار تر از من گذشته یکشنبه شب (31 مه) احاطه شده توسط معترضان غیر مسلح و نظامی نیروی پلیس اشک کشتار با گاز تظاهرکنندگان و دستگیری حتی کسانی که به سادگی ورزش خود را به قانون اساسی محافظت حقوق به جمع آوری و اعتراض.

جامعه ما شاهد روزافزون عدم تعادل بین ساییده شده و محروم جوامع و به طور فزاینده ای چیره و گاهی اوقات غیر قابل توصیف نیروهای پلیس که نه لزوما به دست آورده خود را اعتماد و حسن نیت. تعمیر امریکا بافت اجتماعی پس از حوادث این هفته باید فراتر از به سادگی آوردن توهین آمیز ماموران و یا فرصت طلب غارتگران داخلی و تروریست ها به عدالت است. ما باید توانمند سازی جوامع بسیار که ماموران به معنای محافظت و خدمت و این تنها می تواند توسط demilitarizing پلیس گذارم آمریکایی در متمم دوم حقوق و برگزاری افسران پاسخگو از طریق غیر نظامی نظارت.

در حالت ایده آل جوامع و افراد باید قادر به محافظت از خود. اما زمانی که آنها نمی تواند آنها باید احساس اعتماد به نفس تبدیل به پلیس. از اوایل 2000s, به عنوان نظامی ایالات متحده آمریکا نیروی پلیس به رشد اعتماد عمومی و اعتماد در اجرای قانون و منقبض شده است به ویژه در میان اسپانیایی ها لیبرال ها و بزرگسالان جوان است. شبه نظامی به سبک و تاکتیک های مانند مگس کش زدن تیم و بدون دست کشیدن از حملات مانند یک مسئول Breonna تیلور مرگ را افزایش 14 برابر شده از سال 1980.

نیروهای پلیس در سراسر کشور نیز به طور فزاینده ای با استفاده از درجه نظامی و تجهیزات و حتی اگر اکثر آمریکایی ها معتقدند که این در طول تاریخ بی سابقه ای روند بیش از حد می رود. این باعث ایجاد یک Catch-22 به موجب آن جوامع است که ممکن است نیاز به حفاظت بیشتر از جرم و جنایت تبدیل شدن به طور فزاینده ای بی ترس و یا حتی مخالف به کسانی که وظیفه خود را حمایت می کند. علاوه بر فرسایش اعتماد و نظامی پلیس نیز رانده افزایش خشونت و غیر نظامی و کشتار. این روند باید معکوس شود.

بنابراین بیش از حد پس از آن باید ما متمم دوم حقوق محافظت از محدودیت های غیر ضروری. ماه های اخیر’ ‘پناهگاه در محل’ قوانین مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و شورش در سراسر کشور از هفته گذشته رانده اند افزایش فروش تفنگ. این نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها متوجه می شوند که پلیس نمی تواند همیشه وجود دارد در زمان برای جلوگیری از آسیب و یا سرقت به اموال خود را و یا فرد است. Florida Sheriff Grady جاد اذعان کرد این موضوع را با صراحت خواستار مسلح صاحبان خانه خود را در شهرستان به ضربه غارتگران دور.

با این حال گرافیک judd’s بخشنامه ممکن است به نظر می رسد مفهوم دفاع از خود است که واقعا هیچ چیز جدیدی در امریکا است. تصاویر نمادین از کسب و کار کوچک صاحبان بسیاری از اقلیت های پس زمینه حفاظت از کسب و کار خود و اموال به عهد به روح آمریکایی ناهموار خود وابستگی: آیا آنها در حال پشت بام کره ای ها از سال 1992 L. A. شورش یا این هفته نمای سیک ها.

و هنوز که درست نشده همیشه تایید شده اند به خصوص برای جوامع اقلیت. سیاه و سفید آمریکایی از جمله کسانی که به طور قانونی به دنبال برگزاری پلیس پاسخگو بوده است disempowered قربانیان استبدادی کنترل اسلحه اقدامات است. این محدوده از پس از جنگ های داخلی سیاه و سفید “کدهای” که محروم freedmen از متمم دوم حقوق به سال 1967 Mulford عمل که گذشت با حمایت از جمهوری خواهان و دموکرات و حتی National Rifle Association (NRA) پایان باز-حمل در کالیفرنیا به نام هدف قرار دادن حزب پلنگ سیاه و سفید.

شواهد نشان می دهد که جامعه محور اقدامات نه دوربین بدن یا آموزش پلیس در برابر ضمنی و تعصب را بهبود بخشد پلیس و پاسخگویی در حالی که کاهش ناعادلانه هدف قرار دادن جوامع به حاشیه رانده شده.

حدود 150 غیر نظامی و نظارت تخته برای سوء رفتار پلیس در حال حاضر وجود دارد در سراسر ایالات متحده است. تحقیقات نشان می دهد که این 78 درصد بیشتر احتمال دارد به حمایت شکایت از پاسخگویی داخلی سازه در ادارات پلیس. این تعجب آور از پلیس اتحادیه تمایل به محافظت از بد پلیس.

مشکل این است که بسیاری از این صفحات تنها می تواند توصیه هایی را که می تواند رد شود توسط روسای پلیس. و یک هیئت مدیره است که تصمیم گیری هیچ تاثیری بدتر از هیچ در تمام از آن حمایت از یک نمای جامعه پاسخگویی در حالی که دامن زدن به تنفر و بی اعتمادی.

گسترش این صفحات و به آنها حرف آخر را در مسائل انضباطی را تقویت حسن نیت و تشویق مردم به سهام در جامعه محور. مطالعات پیدا کنید که در محلی غیر سود متمرکز بر کاهش جرم و جنایت در جوامع خود تولید قابل توجهی کاهش قتل و خشونت و جنایت علیه اموال در شهرستانها است.

توانمند سازی آمریکایی با معنی دفاع از خود و بازگرداندن نقش جوامع محلی در برگزاری کسانی که محافظت و خدمت به آنها پاسخگو نمی خواهد فقط جلوگیری و یا مجازات سوء استفاده پلیس در حالی که کاهش وابستگی ما به پلیس. آن را نیز کمک به ایجاد انسجام اجتماعی در یک زمان از تند سیاسی تقسیم آوردن همسایگان با هم در نظر گرفتن سهم عمده ای در جوامع خود.

ادارات پلیس با شهرت بد به حال چندین دهه به تمیز کردن عمل خود را. در حالی که برخی از آنها ساخته شده قابل توجه گام های موفقیت, مخلوط شده است. از آن زمان به توانمند سازی آمریکایی ها و جامعه مدنی ما یک فرصت است.

Satya Marar یک صدای جوان مشارکت کننده و تحلیلگر سیاست با دلیل پایه و اساس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de