جارد Goff می بیند ‘استفاده’ به صورت قوچ در سال از عمل محدودیت

قوچ به پایان رسید خود را “مجازی offseason برنامه” در سنتی توجه داشته باشید از خوش بینی.

مربی شان McVay به نام توقف این تیم چهار روز در هفته تصویری-جریان نشست روز پنجشنبه — دو هفته از دو ماه تعیین شده توسط NFL — گفت: مربیان و بازیکنان انجام شده بود “بسیاری از چیزهای خوب است.”

آنها برنامه ریزی برای گزارش به اردوگاه های آموزشی در هزار اوکس در 23 ژوئیه (rookies های quarterbacks و بازیکنان مصدوم) و در 28 ژوئیه (دیگر جانبازان) اگر چه تاریخ و روش های آزمایشی باقی می ماند به عنوان لیگ را تنظیم می کند به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارفرمایی Jared Goff گفت: قوچ بهتر و مجهز تر از تیم های دیگر برای مقابله با عدم قطعیت است.

“آن چنان مایع آن تغییرات هر هفته در این نقطه” Goff گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران محلی. “این خواهید بود که کل لیگ را به چوب به برنامه های مشابه بنابراین وجود خواهد داشت نه هر گونه ضرر در آن راه.

“من فکر می کنم ما (قوچ) دارای مزیت ادبانه و با همان سیستم و همان بازیکنان و همه چیز. ما دفاع بدیهی است رفتن به دریافت روی چمن ها و اطلاعات خود را در سیستم جدید است.

“اما آن را یک مزیت برای ما در حال اجرا به فصل که در آن شما کردم تیم که در حال تلاش برای نصب سیستم های جدید در هر دو جرم و دفاع است که لعنت نزدیکی غیر ممکن است.”

قوچ جدید حملات هماهنگ در کوین اوکانل خواهد شد و نصب های جدید در حال اجرا پشت در محل تاد Gurley, که منتشر شد, و گسترده گیرنده در نقش Brandin آشپز که معامله شد. اما McVay هنوز هم اجرا می شود جرم و نمی رود به تغییر رویکرد است.

دفاع در دست اولین بار NFL هماهنگ کننده براندون Staley.

قوچ در حال برنامه ریزی برای باز کردن چهار بازی پیش فصل Aug. 14 برابر پرستاران نیواورلئان در این رویداد برای اولین بار در SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا و باز کردن به طور منظم فصل هفت. 13 برابر دالاس کابوی ها در SoFi.

McVay گفت: قوچ بازیکنان سالم هستند رفتن به NFL سالانه آرام دوره قبل از اردوگاه های آموزشی. ظاهرا هیچ کس در توسعه و سفتی گردن یا مچ دست در سندرم تونل که همه زوم چت.

بازیکنان آینده صدمات انتظار می رود به آماده برای آموزش اردوی McVay گفت. در میان قوچ که به پایان رسید 2019 فصل (9-7) در مجروح رزرو شد مرکز برایان آلن (زانو) گارد جو Noteboom (زانو) در حال اجرا به عقب دارل هندرسون (مچ پا) و ایمنی جان جانسون (شانه). آلن بهبود پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس.

“من احساس می کنم ما توانسته ایم برای به دست آوردن لبه در این میان از همه چیز می گذرد و ما باید برای حفظ این لبه به طوری که ما می تواند به آمار زمین در حال اجرا هنگامی که ما آمده ایم پشت” McVay گفت.

مربی ستایش بازیکنان برای گرفتن با هم در گروه های کوچک برای تمرین رسمی در طول یک دوره زمانی که در یک سال نرمال تیم شده اند برگزاری در زمینه سازماندهی فعالیت های تیم (OTAs).

تحت NFL سفارشات که اردوگاه های آموزشی برگزار شد در تیم به طور منظم فصل امکانات این قوچ را قطار در کالیفرنیا لوتری دانشگاه در هزار اوکس به جای UC Irvine.

لیگ گذاشته همه گیر-سال پروتکل های هفته گذشته که شامل سلامت روزانه قراضه شش پا شکاف بین قالبهای هر کس با پوشیدن ماسک و محدودیت در جلسات حضوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de