هند که ایجاد COVID-19 ابزار در میان اپل چالش برندگان

Sیک خوزه: اپل روز سه شنبه اعلام کرد 350 برندگان آن سالانه WWDC سویفت, دانشجو, چالش از 41 مناطق و کشورهای مختلف از جمله Palash Taneja که طراحی سریع زمین بازی است که می آموزد در حالی که برنامه نویسی شبیه سازی چگونه یک بیماری همه گیر حرکت می کند از طریق یک جمعیت.

برای او سویفت, دانشجو, چالش تسلیم این سال ایجاد شده در برابر پس زمینه از Covid-19 گیر 19 ساله Taneja که در دهلی نو طراحی سریع زمین بازی است که همچنین نشان می دهد که چگونه اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله و ماسک می تواند کمک به کاهش میزان عفونت.

او در آن ایجاد شده برای کمک به آموزش افراد جوان پس از او را دیدم دیگر نمی گرفتن هشدار ها را جدی بگیرند.

“من واقعا لذت بردن از کار با کودکان, و من فکر می کنم آموزش و پرورش یکی از چیزهایی است که می تواند بزرگترین تاثیر را در زندگی کسی را به خصوص کسی که در یک کشور در حال توسعه” گفت: Taneja.

در هند در حالی که هنوز یک نوجوان او داوطلب تدریس زبان انگلیسی و ریاضی در مدرسه برای دانش آموزانی که خانواده نمی تواند استطاعت به پرداخت شهریه.

قبل از او برای کالج در ایالات متحده او ایجاد یک برنامه است که ترجمه را محبوب آموزش آنلاین ویدئوها به حدود 40 زبان به طوری که کودکانی که نمی باید دسترسی فیزیکی به کیفیت آموزش و پرورش می توانند یاد بگیرند که بر روی وب.

چهار سال پیش Taneja قرارداد یک مورد شدید از تب دانگ یک پشه-borne virus است که او را از چپ به بیمارستان منتقل شد.

“که تمام تجربه از دو تا سه ماه از درد و رنج — من فکر می کنم که واقعا الهام بخش من برای یادگیری برنامه نویسی و استفاده از آن به عنوان یک حل مسئله ابزار” گفت: Taneja که فقط به پایان رسید خود را در سال اول در دانشگاه تگزاس در آستین.

او در ادامه به ایجاد یک ابزار مبتنی بر وب است که با استفاده از یادگیری ماشین به پیش بینی پشه منتقله از بیماری ها مانند تب دانگ را گسترش.

350 دانش آموزان انتخاب شدند و بر اساس اصلی خود را سریع زمین بازی را ارسال بخشی از سیب سالانه WWDC دانشجو چالش است که به رسمیت می شناسد و جشن نسل بعدی نویسان و سازندگان.

اپل از سال 2020 در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس آغاز و در 22 ژوئن جدید در قالب مجازی و جامعه جهانی از 23 میلیون و توسعه دهندگان این فرصت را برای پیوستن به از سراسر جهان به صورت رایگان از طریق اپل توسعه دهنده نرم افزار و اپل وب سایت توسعه دهنده.

در حال حاضر در آن 31 سال WWDC20 را با هم بزرگترین گروه از نوآوران و کارآفرینان تا کنون مونتاژ برای اتصال به اشتراک گذاری و ایجاد کنید.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de