در سانتا آنا پلیس اصلاحات ممکن است تمرکز بر قدرت پلیس اتحادیه

به عنوان کشور بر اجرای قانون و تماس پلیس, اصلاحات یک پلیر قدرتمند در سانتا آنا سیاست – سانتا آنا افسران پلیس انجمن – به زودی ممکن است صورت حساب از انواع.

ماه گذشته اتحادیه پلیس بود به اندازه کافی قدرتمند برای دریافت نشسته councilwoman به یاد می آورد. سال گذشته آن را به یک اکثریت شورا به تصویب 25 میلیون دلار در پرداخت را افزایش می دهد قبل از مقامات نمیفهمد چگونه به پرداخت هزینه برای آن.

اما در روز سه شنبه که همان شورای برنامه ریزی شده است برای شروع مذاکرات در مورد ایجاد یک پلیس نظارت کمیسیون. و احتمالی از ساکنان قصد دارد به تماس آنلاین جلسه به تقاضا است که شهرستان خود تجدید نظر بودجه پلیس تغییر برخی از پول برای خدمات اجتماعی مانند برنامه های برای افراد جوان است.

برخی به انتظار مقاومت مواجه از افسران پلیس انجمن.

“آنها بزرگترین مانع به روند دموکراتیک در سانتا آنا” گفت: مهاجر-مدافع حقوق کارلوس Perea همچنین یک عضو اندازه گیری X شهروند نظارت کمیته که نظارت بر مالیات جدید پول است.

مرتبط با: سانتا آنا پلیس اتحادیه رای به تاخیر پرداخت می آفریند

در سال های اخیر افسران پلیس انجمن و به ویژه رئیس جمهور آن جری Serrano متهم شده است از وادار کردن فردی گری از بالای مسئولان شهرستان و تلاش برای اجبار شورای نامزدها به انجام مناقصه خود را. دو اخیر پرونده های حقوقی علیه این شهر که شامل سرانو – یکی ظ توسط شهر سابق مدیر و دیگر توسط یک پلیس سابق اتحادیه رئیس جمهور باید هزینه سانتا آنا مالیات دهندگان $650,000 در شهرک.

در حال حاضر با تظاهرات علیه خشونت پلیس مجبور جوامع در نظر گرفتن اصلاحات موضوع پلیس جلو و مرکز در سانتا آنا.

به یاد بیاورید

سیسیلیا Iglesias انتخاب شد و به شهرستان سانتا آنا شورا در نوامبر سال 2018 است. او در مدت کوتاه بود.

نقاشی به عنوان ضد مهاجر و ضد پلیس حتی فاسد, او به یاد می آورد در یک انتخابات ویژه در ماه گذشته که تامین مالی شد, در بخش, توسط پلیس شهر اتحادیه. حامیان و برخی از منتقدان از Iglesias معتقدند که محافظه کار, لاتین, لگد شد چرا که او مخالف دادن پلیس $25 میلیون پرداخت افزایش دهد.

ایگلسیاس’ به خاطر درخواست برخی از ناظران به سوال نقشی که اتحادیه پلیس در سانتا آنا سیاست است.

“این یک سوء استفاده از فراخوان فرایند” گفت: فرد Smoller, Chapman, دانشگاه, دانشیار علوم سیاسی با اشاره به ایگلسیاس’ حذف کمتر از دو سال پس از انتخابات.

مه 19 به یاد بیاورید قطعی شد; 55.6 درصد از افرادی که رای دادند گفت Iglesias باید از دفتر. اما مبارزات انتخاباتی است که قبل از آن برجسته هزینه های سنگین در یک طرف و بیس بال تاکتیک.

افسران پلیس انجمن صرف حداقل $341,000 به سرنگونی Iglesias. که پول کمک به پرداخت هزینه برای حرفه ای امضا جمع و بروشور است که شامل یک عکس که به صورت دیجیتالی تغییر برای ایجاد این تصور نادرست است که Iglesias بعدی به نشانه علاقه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر چند Iglesias است خواه در یک دموکرات شهرستان, سیاسی, ناظر Smoller توصیف به یاد بیاورید به عنوان “یک ضربه حرفه ای کار است.” وی افزود که اتحادیه موفقیت در برکناری ایگلسیاس “صحبت می کند به نفوذ فوق العاده ای که پلیس اتحادیه های کارگری در شهر سیاست است.”

Serrano کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان. در یک ایمیل در هفته گذشته او به سادگی نوشت: “سانتا آنا صحبت با صدای بلند و روشن فساد را تحمل نخواهد شد.”

تیم عجله Serrano پروکسی در اخیر بحث آنلاین در برابر Iglesias به نام سابق councilwoman نا مناسب برای دفتر و گفت که او قادر به تصمیم گیری “بدون اینکه به طرز وحشیانه ای تضاد در هر نوبت.”

کالیفرنیا و سناتور جان Moorlach در اورنج کانتی ثبت نظر قطعه مارس 24 ستایش Iglesias به عنوان “مالی هاوک” و “یکی از دلیرترین خدمتگزاران مردم در اورنج کانتی.”

اما Iglesias است نه علاقه بسیاری از Latinos به دلیل حمایت از او برای مغلوب ساختن پیشی جستن و چون “او صحبت نشده برای سیاست هایی که به نفع مهاجران” با توجه به Perea های مهاجر مدافع حقوق.

هنوز هم حتی اگر Perea با قبول نمی کند Iglesias در بسیاری از مسائل او مخالفت فراخوان و پلیس اتحادیه در آن نقش دارند.

“هنگامی که شما یک علاقه ویژه ای است که دارای قدرت بسیار نه فقط در انتخاب افراد برای شورای شهر اما به حدی (که) یک شهرستان مدیر و رئیس پلیس اخراج شدند که افزایش یک پرچم قرمز در هر نقطه.”

‘عوض’

که پرچم قرمز مطرح شد عموم چهار سال پیش توسط سابق شورای Sal Tinajero.

در طول سال 2016 شورای جلسات Tinajero گفت Serrano ملاقات با های مختلف از نامزدان شورا های قبل که سال انتخابات و به آنها وعده اتحادیه حمایت در ازای تعهد خود را برای بیرون راندن سپس رئیس پلیس کارلوس Rojas و سپس شهر مدیر David Cavazos.

Tinajero گفت Serrano ارائه پشتوانه مالی برای نامزدهای است که پشتیبانی خود را از اهداف و وعده عذاب در قالب مخالفان سیاسی – برای کسانی که نمی.

“که از دوستان من است و فساد” Tinajero گفت.

چند ماه پس از انتخابات 2016 Cavazos و Rojas بودند.

در ماه سپتامبر سال 2017 Rojas واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر سیتی گفت که او مجبور به استعفا شد چرا که او منفجر سوت در شهرداری فساد است. او خود را سرزنش فردی گری در شهردار میگوئل Pulido و پلیس اتحادیه رهبر Serrano. Rojas متهم Pulido از گرفتن پول از پزشکی-درمانگاه ماری جوانا و با استفاده از نفوذ خود به نفع گلدان ها ، او گفت Serrano کینه در برابر او چرا که او به عنوان رئیس منظم افسران – از جمله سرانو – برای سوء رفتار.

در آن زمان Serrano نوشت: در یک e-mail به ثبت نام است که او “شوکه شده و زبانم بند آمده است که Rojas را چنین اتهامات نادرست است.” او در توصیف Rojas به عنوان بی کفایت و “قادر به پیاده سازی موثر جامعه گرا پلیس فلسفه است.”

اما در قسم خورده و رسوبات و برخی سابق و فعلی اعضای شورای تکرار Rojas’ اتهامات علیه Serrano.

“جری خیلی صریح و روشن در مورد آنچه قصد خود بودند که به حمایت از آن دسته از داوطلبانی که قرار بود برای حذف رئیس و مخالفت با نامزد بودند که نمی تواند حمایتی از بین بردن او” شهادت عضو شورای ویسنت سرمینتو در سپتامبر. 24, 2018 رسوب.

“من به او گفتم که چت smacked بجای که به عنوان یک وکیل و یک افسر دادگاه او احتمالا باید همان را ارائه دهد و یا بیماری به من یا هر نامزد دیگر.”

چه Serrano بود پیشنهاد غیر قانونی بود گفت: سارمینتو یک وکیل.

“در نظر من این بود سرکوبگر آن extortive و آن را از من می پرسی به نقض شهر” منشور سرمینتو شهادت دادند.

در مصاحبه این هفته سابق شورای Tinajero گفت که به عنوان یک دموکرات او نیست “چشم در چشم” با Iglesias جمهوریخواه councilwoman که به یاد می آورد. اما او گفت که او موافقت با موضع خود در برابر پلیس و افزایش دستمزد را به یاد بیاورید او گفت: یک پیام از اتحادیه پلیس به تمام اعضای شورای شهر: “‘شما عبور ما و ما پس از شما خواهد آمد.’ “

در ماه دسامبر سال 2018 این شهر حل و فصل دعوی با رئیس پلیس سابق شهر Rojas, پرداخت او $350,000. یک سال بعد این شهرستان پرداخت 300.000 دلار برای حل و فصل یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر که درگیر سرانو – ظ توسط پلیس سابق اتحادیه رئیس جمهور جان فرانکها و همسرش لورا, یک اداره پلیس کارمند. فرانک’ طرح دعوی در دادگاه ذکر شده خصمانه محیط کار گفت: “لورا فرانکها در مواجه با “تنبیهی انتقال” و آزار و اذیت که هر دو رو تلافی.

شهردار Pulido کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهامات در پرونده های حقوقی. به نام او ارتباط خود را با اتحادیه پلیس –که مورد حمایت او در چند انتخابات – “یک رابطه باز است.” او اضافه کرد که او صحبت می کند به “همه اتحادیه های کارگری در شهر به صورت منظم.”

او همچنین تحت فشار قرار دادند در کسانی که نشان می دهد پلیس اتحادیه دارای یک outsized نقش در شهرستان سیاست اشاره کرد که با استفاده از نفوذ سیاسی به نفع اعضای خود یک هدف است و از همه اتحادیه های کارگری. او در توصیف این اتحادیه پلیس نقش در ایگلسیاس’ به یاد بیاورید به عنوان “بخشی از فرایند دموکراتیک است.”

Iglesias نمی کند آن را ببیند.

“این POA فاسد است و در حال اجرا این نمایش در تالار شهر,” او گفت:.

ایگلسیاس است که در حال اجرا برای شهردار در ماه نوامبر گفت: به یاد بیاورید “می تواند صبر کردم.” به جای سانتا آنا مالیات دهندگان را صرف $710,000 در انتخابات ویژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de