برای اسرائیل الحاق شده است گفت: آرام بخش با صدای بلند

مشکل آمریکا و متحدانش است که بسیاری از جهان مخالف برنامه های خود را. در واشنگتن دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان در برابر آن با تهمت و نتانیاهو را در آغوش گسترش یک حزبی تقسیم بر حمایت از اسرائیل است.

برای فلسطینی رهبری الحاق غیر استارت و آنها باید واکنش نشان داد و با عصبانیت تعلیق هماهنگی با اسرائیل در یک میزبان از روز به روز مهم است. “این یک موضوع است که در آن ما نمی تواند سکوت در” فلسطینی نخست وزیر محمد Shtayyeh به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “الحاق یک تهدید وجودی برای آینده ما است.” (بسیاری از عادی فلسطینی ها هر چند ممکن است استدلال می کنند که این امر به سادگی تایید بیشتر از یک مدت طولانی وضعیت موجود خود را که آزادی های سیاسی و حقوق وابسته به — و اغلب محدود توسط — از ضرورت های تامین امنیت اسرائیل.)

هر چند نتانیاهو و مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت خدمات لب به آینده زنده ماندن مستقل فلسطین به هیچ جدی کارشناس معتقد است این خواهد بود به احتمال زیاد هنگامی که در سطح بین المللی میانجیگری درک از سه دهه گذشته دریافت شکاف از هم جدا شده توسط یک طرفه عمل الحاق. به جای آن شبح از یک تثبیت آپارتاید بافندگی.

بسیاری از واشنگتن سیاست خارجی جامعه به رسمیت می شناسد خطرات از لحظه ای. “یک تحلیل هزینه منفعت استدلال می کند برای حفظ وضع موجود” نوشته رابرت ساتلوف, مدیر اجرایی موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک. “اسرائیل در حال حاضر برخوردار از امنیت کامل کنترل بر کرانه آن قانون مدنی در حال حاضر بر شهروندان خود زندگی وجود دارد و آن را تا حد زیادی موفق به عادی جامعه بین المللی به رشد ادامه داد: در حل و فصل فعالیت است. مرتبط ترین بازیگران—تشکیلات خودگردان فلسطین بسیاری از کشورهای عربی کلیدی پایتخت های اروپایی سازمان ملل متحد و اعضای شورای امنیت و ایالات متحده—آشتی کرده اند خود را به این واقعیت و نه فعالانه به مخالفت با آن.”

به عبارت دیگر نتانیاهو می تواند به خطر اندازد پارامونت کنترل اسرائیل در حال حاضر حفظ بیش از سرزمین های فلسطینی و همچنین نسبی بین المللی نبود و بیش از آن اقدامات وجود دارد از جمله آن گسترش شهرک بیش از چند دهه گذشته.

“از دیدگاه اسرائیل شده و صلح نسبی در سرزمین های اشغالی فلسطینی و نیروهای امنیتی (و نه اسرائیل) باید به طور منظم ای اداره فلسطینی تظاهرات و جامعه بین المللی (و نه اسرائیلی ها) پرداخت می شود برای بسیاری از هزینه های تشکیلات امنیتی فلسطینی” مایکل Lynk U. N. s گزارشگر ویژه حقوق بشر در سرزمین های فلسطینی گفت: امروز جهان بینی. اما برای فلسطینی ها برای آنها یک اصل دولت به نظر می رسد بیشتر از همیشه چانه زنی از 1990s “نگاه بسیار کج” Lynk اضافه شده است.

در حال حاضر برخی از دولت های اروپایی را محکوم کرده اند چشم انداز الحاق — با یک دیپلمات به تازگی نام تجاری آن را “نقض آشکار قوانین بین المللی” معادل “سرقت.” اسرائیل همسایگان عربی خشمگین هستند. نتانیاهو روابط با عبدالله پادشاه اردن به شدت رو به وخامت گذاشته و در ماه های اخیر با رویال گزارش امتناع یک تماس تلفنی با نخست وزیر روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن lieutenants از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo مانند به مشتری جلب کردن محتاط حمایت خود را از تلاش های ارائه شده توسط دیگر کشورهای عربی به ویژه فارسی خلیج که پیدا کرده اند علت مشترک با اسرائیل در بخش های بزرگ به لطف خود را به اشتراک گذاشته نفرت و بیزاری نسبت به ایران. اما در روز جمعه Yousef al Otaiba, امارات متحده عربی سفیر در واشنگتن منتشر شده بی سابقه op-ed در زبان عبری در اسرائیل بزرگترین روزنامه هشدار داد که الحاق خواهد بود “غلط تحریک” که محکوم به فنا ضمنی ایجاد روابط حسنه در جریان است.

“ما می خواهم به این باور است که اسرائیل یک فرصت است نه یک دشمن” نوشته Otaiba صیقلی اماراتی دیپلمات نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “ما بیش از حد بسیاری از خطرات مشترک و دیدن پتانسیل عظیمی در داشتن روابط گرمتر. تصمیم اسرائیل برای ضمیمه خواهد شد بی تردید نشانه نشان می دهد که آیا اسرائیل views مسائل همان راه است.”

حتی بسیاری از برجسته بازنشسته مقامات امنیتی اسرائیل از استقرار مخالف هستند به الحاق ترس از سقوط حکومت خودگردان فلسطینی مشروعیت و ظهور شبه نظامی جناح مانند حماس است. “چه ممکن است شروع به پس از 1 ژوئیه با یک کنست رای در بخشی از الحاق ممکن است به زودی پس از آن از کنترل خارج و منجر به تکمیل اسرائیل تصاحب کرانه غربی و غزه به این معنی که اسرائیل را نظامی خواهد بود تنها نهاد حاکم بیش از میلیون ها نفر از فلسطینی ها—با هیچ استراتژی خروج” نوشته امی أيالون, Tamir Pardo و Gadi Shamni سه سابق عالی رتبه اسرائیل و فرماندهان.

این یک واقعیت آنها ممکن است بخواهید برای جلوگیری از استراتژیک و اخلاقی ، الحاق “منجر به آبشار شدید حقوق بشر عواقب” گفت: Lynk که همچنین یک قانون در کانادا استاد. “و آن را سفت و نه ایجاد یک دولت فلسطینی است اما تکمیل یک فلسطینی Bantustan یک مجمع الجزایر از قطع سلیمان از خاک به طور کامل احاطه شده و تقسیم شده توسط اسرائیل و بیارتباط به جهان خارج است.”

در مواجهه با افزایش جهانی خشم و موشکافی نتانیاهو هنوز می تواند در جلو و عقب در حال حاضر مطمئن باشید از احتیاط پیروزی سیاسی. “او می خواهد برای به دست آوردن اعتبار برای ساخت این موضوع و برای تغییر گفتمان” هاآرتص روزنامه نگار Anshel Pfeffer گفت: من از همکاران اموزش Eglash. “برای سال های بسیاری از این گفتگو در مورد اسرائیل برچیدن شهرک ها و عقب نشینی برای رسیدن به صلح است. در حال حاضر گفتگو در مورد اسرائیل رفتن به جلو و الحاق شهرک. حتی اگر هیچ چیز تغییر بر روی زمین این ممکن است به اندازه کافی برای نتانیاهو.”

اما دیگر فشارهای ممکن است به تحمل نه امکان که پس از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بادهای می تواند باد در جهت های مختلف در واشنگتن است. “این ممکن است یک سیاسی پنجره است که به زودی خواهد دید دوباره” Lynk گفت. “کامل یا جزئی الحاق به نظر می رسد به احتمال زیاد بیش از انجام هر کاری.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de