پس اسکار بافتا حرکت 2021 جوایز فیلم به مارس 11

واشنگتن دی سی: British Academy of Film and Television Arts (بافتا) به عقب رانده تاریخ از آن 2021 جوایز فیلم تابع زیر Academy of Motion Picture Arts and Sciences’ تصمیم به فشار اسکار مراسم اعطای جوایز به ماه آوریل است.

با توجه به تنوع نسخه بعدی از جوایز بافتا برگزار خواهد شد در آوریل 11, فقط دو هفته قبل از اسکار شده اند که موکول به مارس 25.

در یک بیانیه رسمی بافتا گفت که این مراسم به تعویق افتاده است از 14 فوریه تا آوریل 11, اذعان تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در صنعت سرگرمی است.

“این تغییر از اعلام تاریخ 14 فوریه اذعان تاثیر جهانی همه گیر و ظرفیت تمدید واجد شرایط دوره است. جزئیات بیشتر در این مراسم متعاقبا اعلام خواهد شد در این سال” تنوع ” به نقل از بافتا عنوان کرد و گفت.

این جوایز بافتا معمولا قبل از مراسم اسکار. امسال بافتا تابع برگزار شد در فوریه 2, به دنبال جوایز اسکار که برگزار شد در فوریه 9.

“بافتا کرده در سه سال گذشته با BFI شده است و مشاوره با AMPAS با این امید بودن که بین سه سازمان ما می تواند ایجاد استاندارد است که در همه جا اعمال می شود. این بدان معنی است که تمام جوایز مختلف را می توان منوط به عبور تنوع استانداردهای. که باید در نوبت galvanise پیشرفت تنوع در سراسر صنعت” تنوع ” به نقل از مارک ساموئلسون صندلی از بافتا فیلم کمیته عنوان کرد و گفت.

در اوایل سال جاری بافتا به تاخیر انداخته بود آن تلویزیون جوایز با توجه به شیوع کروناویروس. تلویزیون جوایز برنامه ریزی شده بود به مه برگزار می شود اما به تعویق افتاد و به تاریخ 31 ژوئیه.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de