کشاورز پسران باز خواهد شد دوم فولرتون محل در اواخر ماه ژوئن

فولرتون دوم محل کشاورز پسران ارائه خواهد شد را-و درایو-از طریق سرویس با یک ناهار خوردن-در گزینه به عنوان به زودی به عنوان رستوران گروه دوباره باز می شود آن اتاق ناهار خوری.

رستوران جدید است که قرار است در اواخر ماه ژوئن و افتتاح است که برنامه ریزی شده برای ماه اوت است.

Franchisee سام سعد آغاز شده در این شرکت به عنوان صندوقدار در امپراتوری درون مرزی مشغول به کار راه خود را به مدیر و واحدهای مختلف شرکت خود را ذخیره کنید. “من احساس خوش شانس و هیجان زده برای تبدیل شدن به یک حق رای دادن صاحب” سعد گفت: در یک اطلاعیه. “من سپاسگزار به فوق العاده بسیاری از مربیان که به من کمک کرد و من امیدوارم که به عنوان یک مربی و مربی برای اعضای تیم در فولرتون رستوران.”

در سال 1981 تاسیس کشاورز پسران عمل 93 رستوران در کالیفرنیا و نوادا خدمت برگر, سالاد, ساندویچ, همه روزه صبحانه و امضای آن دست پوشیده با نان کدو چوب و حلقه های پیاز. این رستوران باعث می شود آن را 11 مکان در اورنج کانتی.

گرسنه ؟ ثبت نام برای خوردن شاخص هفتگی ما غذا خبرنامه و پیدا کردن که در آن به خوردن و دریافت آخرین رستوران اتفاقات در اورنج کانتی. مشترک شدن در اینجا.

“ما از شهرستان و فولرتون جامعه برای ادامه حمایت خود را در ماه های اخیر گفت:” لری Rusinko معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر کشاورز پسران. “و ما نمی توانیم صبر کنید برای شروع خدمت مزرعه ما تازه مواد غذایی به مناطق جدید از فولرتون.”

آن را پیدا کنید: 663 S. پلکنتیا Ave. فولرتون; 657-217-2973 بازدید farmerboys.com.

باز: رستوران باز خواهد شد در اواخر ماه ژوئن و برنامه های یک افتتاح در ماه اوت است. ساعت: 6 صبح – 10 p. m. دوشنبه-پنج شنبه ساعت 6 صبح -11 بعد از ظهر جمعه-شنبه; 7 صبح تا 10 شب جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de