خانواده شکنجه جزئی داده می شود شوک الکتریکی در سرقت و سوء ظن

آگرا: یک خانواده شش نفر از جمله 18 ماهه کودک اسیر برگزار شد در یک اتاق کوچک برای نزدیک به 36 ساعت بیش از ظن جواهرات سرقت.

مردان برگزار شد که آنها را اسیر گفته حمله اعضای این خانواده از جمله یک نوجوان 12 ساله که در آنها ادعا شده بود نخست متهم کرده است.

شوک الکتریکی داده شده

پسر به عنوان Aamir Khan داده شد شوک الکتریکی سوخته با ته سیگار لگد در معده و پانچ در صورت چند بار. خانواده بود و نه حتی ارائه آب و غذا در طول دوره حبس.

یک ویدیو از زخمی و ترسیده نوجوان نشان می دهد که قبر صدمه علائم زیر چشم خود را چهره اندام با علائم سوختگی. او در تروما و شد به طور مداوم لرز از درد و ترس در هنگام شماره گیری 112 تیم آمد برای نجات او و اعضای خانواده اش در صبح روز یکشنبه.

قربانیان شناسایی شده اند به عنوان نظام (48) همسرش Mubina (45), Sonu (20), Ruksana (daughter-in-law), Hassan (18-ماه-پیر نوه) و امیر خان.

بازداشت افراد

افراد دستگیر شده برای نگه داشتن آنها را اسیر شامل Abrar, Mohshin, زبیر, ندیم, Shyama و دو نفر دیگر از مردان ناشناس.

امیر به خبرنگاران گفت که “در روز جمعه بعد از ظهر Abrar مرا به طبقه سوم خانه اش و به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم من پس از زايش من در یک اتاق. او بارید مژه لگد من در معده پانچ در صورت به شوک الکتریکی و سوخته من با ته سیگار. او می خواست به دانستن محل از سرقت جواهرات و اشیای قیمتی که من تا به حال هیچ ایده. او متهم برای سرقت است.”

نظام قربانی پدر گفت: “زمانی که امیر به خانه بازگشت نیست توسط 7.30 بعد از ظهر در روز جمعه, من او را به نام, اما هیچ پاسخ وجود دارد. بعد از آن در حدود 8 بعد از ظهر Abrar همراه با مرد دیگری آمد به خانه من و جستجو در تمام خانه. زیر که از او پرسید: من و همسرم Mubina به آمده است همراه با او در خانه اش.”

در خانه نظام و Mubina بودند حمله و محدود به یک اتاق.

“زمانی که من مهتر پسر Sonu آمد به پرس و جو در مورد ما, او بیش از حد کشیده شد داخل اتاق از طبقه سوم و حمله. اما او موفق به فرار و شروع به پریدن از روی پشت بام به برای کمک تماس بگیرید شد توسط Abrar و مردان است. ابرار پس از آن به نام دختر در قانون Ruksana و پسرش سمیر (8) به بهانه دلربا کمک به اعتراف Sonu در بیمارستان اما به جای او محدود Ruksana و 18-ماه-پیر پسر حسن بیش از حد با ما. سمیر موفق به فرار” گفت: نظام.

سمیر موفق به تماس با بستگان خود را در Tajganj و سپس با آنها تماس گرفته شده یک تماس پریشانی به 112 برای پلیس کمک کند.

پس از نجات توسط شماره گیری 112 تیم قربانیان آورده بودند به Shahganj ایستگاه پلیس اما کل جمعه گذشت و هیچ شاه تسلیم شد. این افراد متهم بودند نیز اجازه خاموش شو Satyendra سینگ Raghav.

بدون کمک های پزشکی ارائه شده

Mubina قربانی گفت: “پلیس در زمان 50,000 تومان و اجازه ابرار و مردان خود را برود. ما نشسته تمام روز در ایستگاه پلیس نیست حتی ما با ارائه کمک های پزشکی.”

در ضمن شو Shahganj Satyendra سینگ Raghav گفت: “خانواده های بی سواد و نمی دانم که چگونه به نوشتن یک شکایت است. بنابراین شاه نمی تواند ظ روز یکشنبه اما همان واصل شد روز دوشنبه با کمک ساکنان محلی است.”

سرپرست پلیس (شهر آگرا) روهان Botre گفت: “شو نیست فایل شاه در یکشنبه, بنابراین من تا به حال به مداخله و توبیخ او را برای خود غیر حرفه ای انجام و از او خواست به فایل شاه در روز دوشنبه. یک بررسی دقیق انجام خواهد شد در کل مهم است.”

متهم مردان رزرو شده اند تحت IPC بخش 147 (شورش), 323 (به طور داوطلبانه باعث صدمه دیده است) 324 (به طور داوطلبانه باعث صدمه دیده و با سلاح های خطرناک), 342 (مجازات قانونی حبس), 354 (حمله یا جنایی زور به زن با قصد به خشم او حیا), 448 (مجازات برای خانه-تجاوز), 504 (هر کس عمدا توهین و در نتیجه به تحریک برای هر فرد قصد و یا دانستن آن را به احتمال زیاد است که چنین اقدام تحریک آمیز باعث خواهد شد او را به شکستن عمومی, صلح, و یا به ارتکاب هر گونه جرم) و 506 (مجازات کیفری برای ارعاب).

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de