دیزنی لند به تعویق افتاد پس از ساعت ها جنگ ستارگان Nite به لغو Star Wars جشن

دیزنی لند به تعویق انداخته است جنگ ستارگان Nite پس از ساعت, پارتی که گرفته اند را بیش از نقاط Tomorrowland و کهکشان لبه با کهکشانی رقص طبقه interstellar کوکتل و یک آتش بازی دیدنی و جذاب با مضمون به یک کهکشان دور ،

در حال حاضر به تعویق افتاد جداگانه-پذیرش دیزنی لند پس از تاریک رویداد برنامه ریزی شده برای Aug. 27 گره خورده بود به فقط-لغو Star Wars Celebration فن رویداد در مرکز کنوانسیون آناهایم.

“در اخیر لغو Star Wars Celebration, ما در حال تصمیم گیری برای به تعویق انداختن دیزنی لند پس از تاریک: جنگ ستارگان Nite رویداد به تاریخ بعد” با توجه به Disney Parks Blog.

2020 جنگ ستارگان جشن برای ماه آگوست برنامه ریزی. 27-30 در مرکز کنوانسیون آناهایم لغو شده است. لوکاس فیلم اعلام جنگ ستارگان جشن بازگشت به مرکز کنوانسیون آناهایم در سال 2022 در اوت. 18-21.

دیزنی لند بسته بوده است اواسط ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس. دیزنی لند پیشنهاد کرده است بازگشایی در ژوئیه 17.

همچنین نگاه کنید به: کالیفرنیای جنوبی پارک را بر روی تعداد مردم محلی و passholders هنگامی که آنها بازگشایی

یک تاریخ جدید برای Star Wars Nite پس از ساعت رویداد در دیزنی لند است و نه تعیین شده است.

“ما در حال کار بر روی گزینه های تغییر زمان و امیدواریم که بیشتر برای به اشتراک گذاشتن در تاریخ بعد” با توجه به دیزنی لند سایت.

دیزنی لند سایت اشاره نکرده است گزینه ای را برای بازپرداخت برای به تعویق افتاد Star Wars Nite رویداد. جنگ ستارگان Nite دارندگان بلیط خواهد بود به طور خودکار واجد شرایط برای موکول رویداد. کسانی که دیگر مایل به حضور در این رویداد ساعت می توانید تماس بگیرید دیزنی لند برای کمک.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند می خواهد به ارائه مونته کریستو ساندویچ و دل شلاق به خانه خود را

جنگ ستارگان Nite پس از ساعت مهمانی را شروع کرده اند در Tomorrowland را جنگ ستارگان راه اندازی خلیج قبل از حرکت به کهکشان لبه برای Twin Moons گرفتگی روز جشن است. جداگانه-پذیرش دیزنی لند پس از تاریک رویداد را شامل مضمون سرگرمی, غذا و نوشیدنی و کالا و همچنین به عنوان فرصت های عکس با یک “cavalcade از جنگ ستارگان مشاهیر” و جنگ ستارگان با مضمون آتش بازی دیدنی و جذاب است.

جنگ ستارگان Nite دوم دیزنی لند پس از تاریک رویداد به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. خائنانی Nite برنامه ریزی شده برای مارس 30 بود نیز به تعویق افتاد. قبلی: پس از حوادث شامل 80s Nite (Jan. 29) و دلبر’ Nite (Feb. 12 و 13) در دیزنی لند همراه با Pixar Nite (5 مارس) در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net