کمیسر راب مانفرد از دست دادن اعتماد به نفس وجود خواهد داشت MLB بازی در سال 2020

کمتر از یک هفته پس از گفت که او “100 درصد” خاصی که وجود دارد خواهد بود یک فصل لیگ بیس بال در سال 2020 کمیسر راب مانفرد ESPN گفت: در روز دوشنبه که او دیگر مطمئن شوید.

“من اعتماد به نفس” مانفرد گفت: در مصاحبه ای به پخش دوشنبه شب. “من فکر می کنم وجود دارد خطر واقعی; و تا زمانی که وجود دارد هیچ گفت و گو است که خطر واقعی میخوام ادامه خواهد داد.”

پس از مانفرد “100 درصد” اظهار نظر هفته گذشته پیش از چهارشنبه پیش نویس صاحبان و بازیکنان ظاهرا به بن بست رسیده در مذاکرات بیش از پول های اطراف یک فصل تا کنون به تعویق افتاد توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

روز شنبه بازیکنان و صاحبان رد و بدل اظهارات عمومی با بازیکنان گفت: آنها باور نمی وجود دارد هر اتاق بیشتر برای مذاکره است. صاحبان تلاش کرده اند برای رسیدن بازیکنان به توافق برسند به کمتر از کامل خود نرم افزار-دارای حقوق و بازیکنان باید خودداری کرد.

Tony Clark, رئیس, اتحادیه اروپا به این نتیجه رسیدند بیانیه خود گفت که بازیکنان آماده بودند به بازی به عنوان طولانی به عنوان مانفرد اجازه دهید آنها را می دانم زمانی که و که در آن آنها باید گزارش و چگونه بسیاری از بازی ها.

مانفرد حق دارد که در زیر به طرف دریا. 26 قرارداد به طور یک جانبه برنامه یک فصل زمانی که بازیکنان خود را دریافت کامل نرم افزار-دارای حقوق.

این اتحادیه با این حال برنامه ریزی برای تنظیم یک شکایت علیه MLB برای یک برنامه کمتر از “را به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است” که یکی از شرایط Mar. 26 قرارداد ،

روز دوشنبه گرچه مانفرد نشان داد که اتحادیه امتناع به ادامه مذاکره و تهدید به شکایت کرده بود آسیب دیده و احتمال شروع یک فصل است.

مانفرد گفت: اتحادیه مواضع “واقعا منفی در نظر تلاش های ما.”

MLB صاحبان بنا به گزارش صحبت کرد و از طریق کنفرانس تلفنی در صبح روز دوشنبه برای بحث در مورد حرکت بعدی خود را.

“صاحبان صد در صد متعهد به گرفتن بیس بال عقب در این زمینه” مانفرد گفت: ESPN. “متاسفانه من نمی توانم به شما بگویم که من صد در صد خاصی که قراره اتفاق می افتد.”

مانفرد به سادگی ممکن است تلاش برای تغییر سرزنش برای از دست نجومی به بازیکنان و آنها را وادار به موافقت با امتیازات بیشتر و یا حداقل به چشم پوشیدن از پتانسیل شکایت. اگر وجود دارد هیچ فصل بازیکن را نمی خواهد دریافت هرگونه حقوق و دستمزد.

مانفرد اذعان کرد در این مصاحبه که ورزش در نظر گرفتن روابط عمومی ضربه با داشتن یک داد و بیداد بیش از پول در میان یک بیماری همه گیر است که منجر به بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده و بحران اقتصادی.

“این فقط یک فاجعه برای ما بازی کاملا بدون هیچ تردیدی در مورد آن” مانفرد گفت. “این نباید اتفاق می افتد و این مهم است که ما پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن آن گذشته و بازی برگشت در زمین به نفع طرفداران ما.”

صاحبان ساخته شده بود چند پیشنهاد به بازیکنان هر یک خواستار حقوق خود را به کاهش فراتر از نرم افزار-دارای پرداخت توافق در ماه مارس است. صاحبان اصرار داشت که توافق مشروط بر روی بازی در حال بازی با طرفداران و آن را اعمال نمی در شرایطی که فصل خواهد حداقل برای شروع در خالی ballparks.

بازیکنان خواسته اند برای بیشتر اطلاعات مالی از صاحبان برای اثبات ادعای خود را که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت نرم افزار-دارای حقوق بدون فن. صاحبان که تا کنون موفق به تولید به اندازه کافی برای متقاعد کردن بازیکنان به پذیرش کاهش دستمزد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de