Cherie Currie مذاکرات جدید, موسیقی, احیای ‘ملکه صدا’ و چگونه اعمال اره درمانی است

هر چند coronavirus جهانی همه گیر قرار دادن مکث در کنسرت های زنده و همچنین بیشتر برنامه ریزی شده آلبوم منتشر شده و کرنش و سابق فراری frontwoman Cherie Currie فقط می خواستم به او اجازه آخرین آلبوم rip.

کوری را “Blvds از شکوه و جلال” تا به حال شده از یک دهه در ساخت اما در نهایت دیجیتالی کاهش یافته است در ماه آوریل از طریق فراری گیتاریست Joan Jett کنی و لاگونا را Blackheart سوابق. هر چند این آلبوم در اصل قرار داده و به عنوان یک نسخه محدود قرمز-وینیل در ذخیره رکورد در روز در سال 2019 دیجیتال انتشار است و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است و ویژگی های به روز شده مخلوط و آهنگ های اضافی.

“این فقط یک قاتل مخلوط” کوری گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر از غرب تپه منطقه خانه در لس آنجلس. “من باید به آن گوش شروع و به پایان تعدادی از بار در حال حاضر چون من تا به حال قرار دادن این آلبوم در پشت ذهن من و دور از دل من برای مدت طولانی به دلیل آن را فقط نشسته بر روی یک قفسه. تنها راه برای من به حرکت رو به جلو بود که اساسا فراموش کرده ام در مورد آن, اما در اینجا ما هستند و آن را در جلو و مرکز و آن را به دریافت این نوع پاسخ از مردم یک رویا است.”

 • Cherie Currie سابق خواننده فراری منتشر شده جدید آلبوم انفرادی “Blvds از شکوه و جلال” که ویژگی های همکاری با بیلی Corgan از Smashing Pumpkins بریده بریده و Duff McKagan از Guns N’ Roses مت Sorum از مخمل هفت تیر و اسلحه N’ گل سرخ Brody Dalle از قرار زیرند, The Veronicas و Juliette Lewis. (کاور آلبوم توسط رابرت Sebree)

 • Cherie Currie سابق خواننده فراری منتشر شده جدید آلبوم انفرادی “Blvds از شکوه و جلال” که ویژگی های همکاری با بیلی Corgan از Smashing Pumpkins بریده بریده و Duff McKagan از Guns N’ Roses مت Sorum از مخمل هفت تیر و اسلحه N’ گل سرخ Brody Dalle از قرار زیرند, The Veronicas و Juliette Lewis. (عکس از رابرت Sebree)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Cherie Currie سابق خواننده فراری منتشر شده جدید آلبوم انفرادی “Blvds از شکوه و جلال” که ویژگی های همکاری با بیلی Corgan از Smashing Pumpkins بریده بریده و Duff McKagan از Guns N’ Roses مت Sorum از مخمل هفت تیر و اسلحه N’ گل سرخ Brody Dalle از قرار زیرند, The Veronicas و Juliette Lewis. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • داکوتا فانینگ بازیگر سمت چپ به تصویر کشیده خواننده Cherie Currie, راست, در “فراری” فیلم در سال 2010. کوری به تازگی قرار دادن یک آلبوم جدید از, تک ماده “Blvds از شکوه و جلال” که ویژگی های همکاری با بیلی Corgan از Smashing Pumpkins بریده بریده و Duff McKagan از Guns N’ Roses مت Sorum از مخمل هفت تیر و اسلحه N’ گل سرخ Brody Dalle از قرار زیرند, The Veronicas و Juliette Lewis. (عکس از فریز Harrison گتی ایماژ)

 • خواننده-گیتاریست, Joan Jett, سمت چپ, با, بازیگر, کریستن استوارت, n, Joan Jett, بازیگران, کریستن استوارت و داکوتا فانینگ با فراری bandmate خواننده Cherie Currie در والاتر از “فراری” فیلم در سال 2010. استوارت به تصویر می کشد Jett در فیلم و فانینگ نقش کوری. (عکس از استفان Lovekin گتی ایماژ)

 • Cherie Currie سابق خواننده فراری منتشر شده جدید آلبوم انفرادی “Blvds از شکوه و جلال” که ویژگی های همکاری با بیلی Corgan از Smashing Pumpkins بریده بریده و Duff McKagan از Guns N’ Roses مت Sorum از مخمل هفت تیر و اسلحه N’ گل سرخ Brody Dalle از قرار زیرند, The Veronicas و Juliette Lewis. (عکس از جانت Macoska)

 • Cherie Currie سابق خواننده فراری منتشر شده جدید آلبوم انفرادی “Blvds از شکوه و جلال” که ویژگی های همکاری با بیلی Corgan از Smashing Pumpkins بریده بریده و Duff McKagan از Guns N’ Roses مت Sorum از مخمل هفت تیر و اسلحه N’ گل سرخ Brody Dalle از قرار زیرند, The Veronicas و Juliette Lewis. (عکس از جانت Macoska)

 • Cherie Currie سابق خواننده فراری منتشر شده جدید آلبوم انفرادی “Blvds از شکوه و جلال” که ویژگی های همکاری با بیلی Corgan از Smashing Pumpkins بریده بریده و Duff McKagan از Guns N’ Roses مت Sorum از مخمل هفت تیر و اسلحه N’ گل سرخ Brody Dalle از قرار زیرند, The Veronicas و Juliette Lewis. (عکس از جیک هیز)

کوری شروع به کار در “Blvds از شکوه و جلال” در سال 2010 زمانی که او تیمی سابق Guns N’ Roses و Velvet Revolver درامر مت Sorum شروع به دروغ گفتن از پایین آهنگ.

اما زندگی و پروژه های دیگر در راه است. در سال 2010 کوری بود از ترویج “Adelaide” این فیلم بر اساس ’70s زن و همه گروه راک, بازیگران کریستن استوارت به عنوان Jett و داکوتا فانینگ به کوری. او منتشر شد یکی دیگر از سولو آلبوم “خیال” در سال 2015 و “محرک” با فانی درامر و خواننده بری عزیزم در 2019.

هر چند او این افتخار را دارد که هر دو از آن منتشر شده او می خواست برای بازگشت به “Blvds از شکوه و جلال.” رکورد ویژگی های تعدادی از همکاری از جمله Guns N’ Roses Duff McKagan و بریده بریده در “آقای ایکس” و Smashing Pumpkins خواننده-گیتاریست بیلی Corgan که نوشت و برجسته بر روی عنوان آهنگ.

“من عمده فن” کوری گفت: از Corgan. “او بخشنده ترین و نویسنده و او را درخشان. حتی بعد از ما ثبت شده است که آهنگ ما باقی ماند. او در واقع نشستم و البته او تا به حال برخی از چیزهای بزرگ در زندگی خود را و او می دانست آنچه در زندگی من بود اما او به من بیشتر سختی خطوط مانند “من پا زدن الاغ خود را’ خط بود که به طور خاص برای من و قدردانی است.”

برای دیجیتال انتشار کوری و Sorum رو هم با Brody Dalle از قرار زیرند, Juliette Lewis and The Veronicas به صورت یک جلد فراری “ملکه از سر و صدا.” کار کردن با چنین زن قوی خوانندگان کری گفت: “این فقط تجدید ایمان و امید بشریت به چنین دادن و با استعداد دهید برای کار با است.” این آهنگ همچنین به عنوان کوری را ادای احترام به او در اواخر اچ و فراری درامر شنی غرب که در اثر سرطان در سال 2006.

“سندی و من باقی مانده بهترین دوستان است تا پایان زندگی او و من تا به حال هرگز ‘ملکه صدا’ بدون او” کوری گفت. “من انجام داده ام کاملا چند نشان می دهد از زمانی که من سمت چپ فراری, اما او همیشه می خواهم آمد و بازی فراری مسائل با من. به از دست دادن او در سال 2006 و پس از آن فیلم می آیند در اطراف … او همیشه با من درست در کنار من. برای مت هیچ کس تا به حال گذاشته چوب به یک درام سر در که آهنگ اما سندی غرب بود و او پس گرفته توسط عملکرد خود و به رسمیت شناخته شده چه واقعا عالی درامر او بود و به او پرداخت می شود درست ادای احترام به روح او در این راه است.”

هر چند COVID-19 ساخته شده تور نشدنى در سال 2020 کوری امیدوار است او می تواند به عقب در جاده ها با این آهنگ ها در سال آینده. در ضمن او کار بر روی دومین معشوق هنر: اره برقی کنده کاری. در سال 2016 کوری تا به حال نزدیک به مرگ, تصادف زمانی که او سقوط از داربست در حالی که کار بر روی یک قطعه. او دچار جزئی فلج صورت و ضربه سر شدید اما قادر به بهبود می یابند. حادثه نمی ترساندن او به دور از وزوز از اره.

او هنوز هم در هنر او و نشان دادن آن را در چتسورث گالری. او حک شده دلفین خرس و ساخته شده و به منظور شخصی سگ مجسمه غول سیاهههای مربوط. اگر اره با صدای بلند و می تواند تهدید آمیز برای کوری هنگامی که او را در منطقه کنده کاری, او گفت: آن را تسکین دهنده و درمانی.

“این تنها چیزی بود که همیشه ریشه دوانده در من,” او گفت:. “این چیزی است که من قرار است به انجام و آن را فقط به یک نقطه که در آن من می توانم آن را در سر من که من در آن نگاه کنید ورود به سیستم و شما نمی توانید یک اشتباه را دلیل این که شما نمی توانید آن را قرار داده بنابراین شما بسیار استراتژیک با هر برش, که برای اطمینان حاصل کنید. من دوست دارم اره و من به شما در حفظ و انجام آن تا زمانی که من دیگر نمی تواند بلند یکی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de