گرفتار در دوربین مدار بسته: زن می میرد و پس از برخورد به درب شیشه ای در بانک

کوچی: یک زن که روز دوشنبه در Ernakulam district اینجا پس از برخورد با درب شیشه ای از بانک که او رفته بود. درب شیشه ای شکسته را به قطعات پس از آن زن به طور تصادفی راه می رفت به آن و تکه های شیشه و سپس سوراخ معده او منجر به مرگ او.

حادثه در محل بانک مرکزی Baroda

این حادثه در محل Bank of Baroda شعبه در پرومبوور. مرحوم 46 ساله Beena Jiju پل بومی از Koovapady در پرومبوور.

در دوربین های مدار بسته تصاویری از تصادف Beena بود که در داخل بانک و تلاش برای اجرا به گزارش آوردن یک کلید که او فراموش کرده بود در داخل وسیله نقلیه خود را. اما او متوجه نیست که درب بسته شد و به طور تصادفی در راه حق به آن است. درب شیشه ای فورا از هم پاشیده را به قطعات. Beena سقوط کرد که پس از برخورد موفق به دریافت کنید. ثانیه بعد خون می تواند دیده می شود چکیدن به طبقه از زخم او پایدار است.

زن غش

پس از حدود چهار دقیقه مردم در بانک ها دیده می شد در نظر گرفتن زن به بیمارستان و یک افسر پلیس است که دیده می شود از ورود به داخل بانک. که به نظر می رسد به غش انجام شد از بانک.

با توجه به پرومبوور پلیس, Beena گذشت در پرومبوور Taluk بیمارستان که در آن او را به عجله شد. در پرومبوور پلیس ثبت نام کرده اند یک مورد غیر طبیعی مرگ است.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de