کالیفرنیا در حال توسعه دستورالعمل برای بازگشایی دیزنی لند و دیگر پارک

کالیفرنیا مقامات دولتی به طرح موضوع COVID-19 دستورالعمل ها و تغییرات برای دیزنی لند, استودیو یونیورسال هالیوود و دیگر پارک به عنوان مقاصد اصلی گردشگری آماده بازگشایی در ماه جولای در پی ماه-طولانی coronavirus تعطیلی.

توقیف از اواسط ماه مارس, کالیفرنیا, پارک, پیشنهاد تاریخ بازگشایی همراه با جزئیات COVID-19 سلامت و ایمنی برنامه های که هنوز هم نیاز به تایید شده توسط مقامات دولتی.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند به تعویق افتاد پس از ساعت ها جنگ ستارگان Nite به لغو جشن جنگ ستارگان

دیزنی لند, Universal Studios Hollywood, Knott را بری, مزرعه, Six Flags Magic Mountain, SeaWorld, سن دیگو, Legoland California و دیگر پارک می تواند بازگشایی در مرحله 3 از کالیفرنیا نقشه راه برای بازگشایی طرح به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

“پارک میله میله برای باز کردن در مرحله 3 اگر نرخ گسترش COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان باقی می ماند پایدار” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط مقامات دولتی. “The California Department of Public Health موضوع را دقیق راهنمایی با پیشنهاد تغییرات برای چگونه برای به حداقل رساندن خطر از COVID-19 گسترش هنگام پارک بازگشایی شده است.”

همچنین نگاه کنید به: چگونه جدید دیزنی آماده به کار تصویب مجازی صف سیستم کار می کند

دیزنی پیشنهاد کرده است بازگشایی دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در ژوئیه 17. Universal Studios Hollywood, Six Flags Magic Mountain, سی ورلد سن دیگو و Legoland California می خواهید برای بازگشایی ژوئیه 1. Knott را بری مزرعه باقی می ماند تنها عمده کالیفرنیای جنوبی پارک است که در عین حال اعلام کرد که پیشنهاد تاریخ بازگشایی.

ساکرامنتو-کالیفرنیا بر اساس جاذبه ها و پارک های انجمن نشان دهنده دیزنی لند, Universal Studios Knott سحر و جادو, کوه, SeaWorld, Legoland, Six Flags Discovery Kingdom و در کالیفرنیا بزرگ امریکا است.

کلاه کار کرده است از نزدیک با Newsom دولت در بازگشایی برنامه برای کالیفرنیا پارک.

“کالیفرنیا جاذبه ها و پارک های انجمن شده است در تماس مکرر با دولت از طرف دولت موضوع تفریحی و پارک های آب و جاذبه های پس از رژیم صهیونیستی است. Newsom برای اولین بار اعلام کرد که ماندن در خانه سفارش,” کلاه, مدیر اجرایی, Erin Guerrero گفت: از طریق ایمیل. “ما همچنان به همکاری نزدیک با دولت به عنوان ما پارک های تفریحی و جاذبه های حرکت و نزدیک به بازگشایی در یک متفکر شیوه ای امن و سازگار با فدرال و ایالتی و محلی هدایت است.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند می خواهد به ارائه مونته کریستو ساندویچ و دل شلاق به خانه خود را

برخی از مرحله 3 کسب و کار در کالیفرنیا مانند باربر و مغازه ها و سالن های ورزشی و بارها شده اند مجاز به بازگشایی با COVID-19 سلامت ایمنی و اقدامات احتیاطی.

در حالی که کالیفرنیا پارک باقی می ماند بسته چند رستوران و فروشگاه های خرده فروشی در مراکز خرید واقع در کنار پارک ها دوباره باز شده اند. جهانی را CityWalk بازگشایی در 10 ژوئن در حالی که Knott کالیفرنیا بازار بازگشت و در تاریخ 8 ژوئن. مرکز شهر دیزنی قصد دارد به بازگشایی در تاریخ 9 ژوئیه.

همچنین نگاه کنید به: کالیفرنیای جنوبی پارک را بر روی تعداد مردم محلی و passholders هنگامی که آنها بازگشایی

“در حالی که برخی از جنبه های پارک های تفریحی و جاذبه های مناسب در مرحله 2 ما مشتاق برای باز کردن به طور کامل در مرحله 3 با افزایش بهداشت و ایمنی پروتکل ظرفیت تنظیمات و تغییرات به حمایت فیزیکی, فاصله,” Guerrero گفت: از طریق ایمیل. “ما به دنبال به جلو به کمک به مردم بازگشت به کار و به ارائه امن سرگرمی تجربه برای مهمانان ما به عنوان ما حفظ سلامت و ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان اولویت ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de