بوریس جانسون هنوز هم امیدوار کننده به مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود حتی در میان یک بیماری همه گیر و فروپاشی اقتصادی

فرانسیسکو Seco خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس شورای اروپا چارلز میشل صحبت می کند از طریق ویدئو کنفرانس با رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen جلوتر از E. U.-u. k., مذاکرات در روز دوشنبه ،

لندن — Brexit است. آن واقعا هرگز از بین رفت. و حدس بزنید چه ؟ دو طرف هنوز هم استدلال — در حال حاضر در میان بی رحم گیر ممنوعیت سفر و بحران اقتصادی.

بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا در ژانویه, اما این کشور هنوز هم در یک “دوره گذار” تا پایان سال, هنگامی که آن را باید اعتصاب یک معامله — یا نه — با اروپا بیش از آن در آینده تجارت, سفر, امنیت و روابط مالی.

این منصفانه است که می گویند که انگلیس با سوم بالاترین coronavirus مرگ و میر در جهان و نخست وزیر آن مجبور به مراقبت ويژه به مبارزه برای زندگی خود شده است پریشان از در حال اجرا Brexit بحث بیش از cod شیلات گمرکی در دریای ایرلند و استانداردهای حمل و نقل هوایی.

اما Brexit است که هنوز هم یک معامله بزرگ برای نخست وزیر بوریس جانسون که فعالیت های سیاسی ساخته شده است پس از ارائه آن حتی اگر نظرسنجی می گویند بسیاری از انگلیسی ها در حال حاضر بسیار مراقبت بیشتر در مورد flatlining اقتصاد و ویروس.

روز دوشنبه جانسون و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در کنار رهبران شورای اروپا و پارلمان اروپا برگزار شد, خود را برای اولین بار در سطح بالا در ماه — از طریق ویدئو کنفرانس تماس بین لندن و بروکسل است.

پس از جلسه بسته Johnson cheerily گفت: یک معامله رسیده باشد می تواند در ماه جولای با “یک بیت از دلربایی.”

رهبران اروپایی را به عقب رانده و گفته می شود وجود ندارد مگر اینکه معامله بریتانیا توافق کردند که به E. U. خواست برای تضمین یک “سطح میدان بازی است.”

این باقی می ماند یک نقطه sticking برای اروپایی ها که نمی خواهید بریتانیا به متفاوت — خواندن ضعیف تر یا بیشتر انعطاف پذیر — محیط زیست, بهداشت و قوانین کار در کنار بیشتر سخاوتمندانه دولت یارانه می تواند به بریتانیا ناعادلانه تجارت مزیت است.

چارلز میشل رئیس شورای اروپا در توئیتر خود نوشت پس از جانسون نشست “آماده برای قرار دادن یک ببر در مخزن است اما نه برای خرید یک خوک در بهم زدن … سطح زمین بازی ضروری است.”

جانسون حزب محافظه کار موفق به کسب یک پیروزی در ماه دسامبر بر اساس قول به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود.” اما بسیاری در هر دو طرف از کانال انگلیسی فرض coronavirus بیماری همه گیر است که کوبیده بریتانیا و قاره ممکن است اجازه می دهد برای زمان بیشتری به اعتصاب یک معامله است.

علاوه بر مواجهه با یک بحران بهداشتی, همه, اروپا, است, به احتمال زیاد در رکود اقتصادی در حال حاضر با تاریخی اقتصادی انقباضات پیش بینی شده برای سال.

کسب و کار در بریتانیا اصرار دولت به اعتصاب یک معامله به جای دعوت اضافی بی ثباتی ناگهانی شکستن با E. U.

کارولین Fairbairn مدیر کل کنفدراسیون برای کسب و کار صنعت لابی گروه توییتی “بسیاری از کسب و کارهای در حال مبارزه برای زنده ماندن به عنوان تاثیر COVID-19 گستراند.”

“دولت بدل شده توسعه کسب و کار هیچ چاره ای اما برای برنامه ریزی بر این اساس است. اما این بدان معناست که یک معامله است تنها گزینه قابل قبول” او نوشت.

بررسی های اخیر انجام شده توسط رای گیری گروه ایپسوس موری در بر داشت که اکثر انگلیسی ها در حمایت از گسترش دوره گذار است.

آنها به نظر می رسید گفت: عجله برای چیست ؟

همین نظرسنجی نشان می دهد که بیش از سه چهارم از استرالیایی ها می خواهند انگلستان به کار از نزدیک با E. U. در coronavirus.

بن, صفحه, مدیر اجرایی ایپسوس موری گفت: مردم نگرانی در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا شده است کنار رانده در درجه اول با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصاد است.

“گرما رفته از مبارزه با تروریسم در اروپا به دلیل covid-19 و رکود اقتصادی در حال حاضر. که در آن ما خواهد شد بعد پاییز و زمستان به عنوان رویکرد ما مهلت Dec. 31 توسط یکی دیگر از ماده” صفحه گفت.

این ناظر انتخابات اضافه شده است که حدود یک سوم از انگلیسی ها فکر می کنم در کشور خود در حال حاضر سمت چپ E. U. “همانطور که برای بقیه از آن نیست در حال حاضر برجسته ترین موضوع اما من شک دارم که اهمیت آن به تدریج افزایش خواهد یافت که ما تا به حال نسبت به آن تاریخ است.”

در یک بیانیه مشترک زیر در جلسه روز دوشنبه دو طرف اشاره کرد که بریتانیا نمی خواهید به درخواست یک فرمت برای انتقال دوره به پایان می رسد که در دسامبر 31.

سازنده “بحث” وقوع بودند احزاب گفت: اما “حرکت جدید مورد نیاز بود.”

در بروکسل مقامات بدبین بودند.

“هیچ معامله ای در معرض خطر است” به گفته یک دیپلمات اروپایی که خواست به نامش ذکر نشده به بحث حساس مذاکرات است.

دیپلمات ها در بروکسل تماشا مذاکرات در حال وقوع عملا از طریق Cisco Webex اصلی نرم افزار کمیسیون اروپا.

E. U. مذاکره کنندگان می خواهند توافق با تعهدات الزام آور در قوانین زیست محیطی تغییر آب و هوا, پول شویی, مسائل مالیاتی و کمک های دولت است. انگلستان است فشار برای یک معامله تجاری با چند رشته ضمیمه این دیپلمات گفت.

اروپایی ها می خواهند خود را ماهیگیران را به عمق دسترسی به آب یک خط قرمز برای لندن.

اما دیپلمات های اروپایی می گویند که این ویروس تغییر کرده است و پویایی.

با E. U. برنامه ریزی به صرف میلیاردها دلار برای جستن به عقب از ویروس رهبران اروپایی کمتر مشتاق به صرف ساعت ها در آینده معامله تجارت با انگلستان

E. U. مذاکره میشل Barnier هفته گذشته به یاد همه است که زمان کوتاه است.

“ما فقط به سادگی نمی تواند کمک مالی به انگلستان دسترسی به بازار ما از 450 میلیون نفر از مردم بدون پاک کردن قوانین تضمین احترام اقتصادی و کسب و کار عادلانه بازی” Barnier گفت.

“همانطور که در حال حاضر انگلستان است که درخواست ما را به کلمه خود را برای آن تضمین آن را نمی خواهد درگیر در رقابت ناعادلانه نه به دنبال تضعیف استانداردهای اروپایی است. آنها حتی می گویند که آنها را حفظ استانداردهای نسبت به ماست. اما مذاکره کنندگان حاضر به تعهد خود در توافق,” او گفت:.

Black Lives Matter معترض مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمان برای صرفه جویی مشکوک راست تظاهرکننده در لندن غوغا

وینستون چرچیل مجسمه قرار است در یک جعبه محافظ به انگلیسی, جنگ فرهنگ حاشیه Nigel Farage و یک John Cleese طنزهای

Coronavirus واکسن توسعه دهندگان ‘عجیب و غریب مشکل است. وجود دارد نه به اندازه کافی افراد بیمار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de