20 ارتش هند مردان کشته شده در درگیری با سربازان

دهلی نو: حداقل 20 هندی پرسنل ارتش کشته در خشونت آمیز چهره در محل هندی و چینی سربازان در Ladakh را Galwan ولی منابع دولت گفت.

منابع اضافه شده است که تلفات اعداد می تواند افزایش یابد.

د-تشدید روند

این حادثه صورت گرفت در حالی که ده-تشدید روند جریان بود.
واکنش در این حادثه وزارت امور خارجی (MEA) گفت که خشونت رو کردن اتفاق افتاد در اواخر شب و شب از 15 ژوئن در Ladakh را Galwan ولی به عنوان یک نتیجه از تلاش های سربازان چینی به “طور یک جانبه تغییر” وضعیت موجود در طول ده-تشدید و این وضعیت می تواند اجتناب شده است اگر توافق در سطح بالاتری بوده است با وسواس به دنبال آن توسط طرف چینی.

امور خارجی سخنگوی وزارت Anurag Srivastava گفت: هر دو طرف متحمل تلفات در خشونت رو کردن و طرف چینی رفتگان از اجماع به احترام خط کنترل واقعی (LAC) در Galwan دره.

دو جلسات نقد و بررسی برگزار می شود

وزیر دفاع Rajnath Singh برگزار شد دو جلسات بررسی بیش تحولات در شرق لاداخ در طول روز.

برگزار شد و در محل اقامت وزیر دفاع در این شب بود که با حضور خارجی وزیر امور S Jaishankar, رئیس دفاع کارمندان (سی دی) به طور کلی Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane.

حقایق در مورد زمان stand-off

طبق گزارش آخرین بار چنین حادثه صورت گرفت و در سال 1975 در تونگ لا از آروناچال. در این حادثه چهار آسام تفنگ مردان کشته شدند.

حال stand-off متفاوت از آنهایی که قبل از آن.

در حال حاضر بحران دو ارتش در یک بن بست در Pangong Tso, Galwan دره Demchok و Daulat التماس Oldie

این همه زمانی آغاز شد که ارتش چین جاسازی شده در چهار مکان است. در ماه مارس چین آورده وسایل نقلیه سنگین و تانک و توپخانه و نیروهای همراه لاک در شرق لاداخ.

Manoj Mukund Naravane را زودتر تضمین

در ژوئن 13, هندی, ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane داشته باشید که کل وضعیت در امتداد مرز با چین است که تحت کنترل و روند مشارکت آغاز شده است.

به طور کلی Naravane بود گفت: “من فقط می خواهم برای اطمینان از هر کس که کل وضعیت در امتداد مرزهای ما با چین تحت کنترل است. ما با داشتن یک سری از مذاکرات آغاز شده است که با فرمانده کل سپاه به سطح مذاکرات در ژوئن 6 و به دنبال است تا با برگزاری جلسات در سطح محلی و بین فرماندهان معادل صفوف.

“به عنوان یک نتیجه بسیاری از متارکه صورت گرفته است و ما امیدواریم که از طریق ادامه گفت و گو است که ما با داشتن همه درک تفاوت که ما (هند و چین) را تنظیم خواهد شد به بقیه. همه چیز تحت کنترل است” او گفت:.

منبع: با ورودی از آنی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de