حیدرآباد: در میان COVID-19 سلامت بحران WABAG تضمین تامین بدون وقفه آب تمیز و امن برای شهروندان حیدرآباد برای پرداختن به خود سلامت و بهداشت نیاز در طول مستند فاز از طریق بهره برداری از تصفیه خانه های آب در شهرستان است.

WABAG است که در حال حاضر عامل و حفظ “کریشنا تامین آب آشامیدنی پروژه” در Kondapur با ظرفیت 1230 MLD و “Godavari تامین آب آشامیدنی پروژه” در Mallaram با ظرفیت 735 MLD. هر دو تهیه کردن به نوشیدن آب نیاز به بیش از یک کرور مردم حیدرآباد. گیاهان همچنین تامین آب به عمده مناطق صنعتی این شهرستان است.

این WABAG COVID رزمندگان مجهز با افزایش اقدامات ایمنی و پیوستن به اجتماعی فاصله هنجارهای در حال کار دور ساعت برای اطمینان از تامین آب به شهر بدون هر گونه اختلال.

قدردانی از O&M تیم تلاش ها در طول COVID بحران آقای Rajneesh چوپرا, جهانی, سر کسب و کار و توسعه گفت: “ما بسیار خوشحالیم که ما می تواند کمک به مردم حیدرآباد در طول این زمان بحران برای اطمینان از دسترسی به امن و آب آشامیدنی. به عنوان شهر تحت کامل مستند با توجه به بهداشت و درمان اضطراری با شستن دست ها در حال توصیه می شود به شدت به مبارزه با ویروس حصول اطمینان از سلامت و بهداشت را برای مردم از طریق تامین آب کافی تبدیل شده است و ما بالاترین اولویت است.”

او می افزاید: “عملیات ما تیم کار کرده اند 24×7 تا اطمینان حاصل شود که پیوسته آب نگهداری می شود. من می خواهم به قدردانی من به مشتری ما حیدرآباد آب شهری و فاضلاب هیئت مدیره (HMWSSB) برای گسترش حمایت خود را در اخذ مجوزهای لازم برای اجرای این گیاهان و همچنین O&M, تیم در گیاهان برای تعهد خود را در راه رفتن مایل اضافی برای دیدار با نیازهای آب از te مردم در طول این بحران بهداشتی.”

این فرصت بیشتر شهادت WABAG را تعهد بالا و قابلیت اطمینان. با یک چشم انداز به جامعه خدمت می کنند با “راه حل های پایدار برای یک زندگی بهتر”, WABAG شده است به طور مداوم کمک به زیرساخت های آب از هند بیش از دو دهه است. امروز WABAG عمل و حفظ 21 WTPs در تمام شهرستانها عمده و شهرداری ها در هند با ظرفیت تولید حدود 5,640 معرفی میلیون لیتر آب آشامیدنی در هر روز است. 455 MLD Panjrapur WTP (بمبئی) ساخته شده توسط WABAG یکی از بزرگترین آشامیدنی تصفیه آب در هند با استفاده از دولت از هنر فن آوری با کاهش اثرات و افزایش بهره وری. WABAG به راه حل های پایدار اطمینان از امنیت آب برای میلیون ها نفر که در آن ستون فقرات به حفظ رشد هند داستان.

جدا از هند WABAG تضمین کرده است بهره برداری از گیاهان خود را برای حفاظت از عرضه این منبع ضروری در سراسر مکان های مختلف و جغرافیای جهان.

WABAG یک رهبر جهانی در بخش آب با حضور در چهار قاره و بیش از 30 کشور. WABAG تعهد به توسعه و بهبود آب و فاضلاب و زیرساخت های نشان داده شده است در آفریقا و خاورمیانه و جنوب آسیا و جنوب شرق آسیا و اروپا و آمریکای لاتین است. WABAG, پروژه های تسهیل امکان دسترسی به آب تمیز برای یک جمعیت بزرگ و مناسب تصفيه فاضلاب برای هر دو بخش های شهری و صنعتی به عنوان در ایجاد هنجارها.

این شرکت شده است قابل اعتماد و صالح شریک به دولت شهری و نهادهای محلی ارائه راه حل برای تمیز کردن. این بوده است که این شرکت تمرکز بر بهبود زیرساخت ها و آینده با منابع جایگزین برای حمایت از توسعه اقتصادی است. که بیش از حد در خط با سازمان ملل متحد SDG (ویژه اهداف توسعه) 6 حصول اطمینان از آب تمیز و بهداشت برای همه تا سال 2030.

mohammedhussain.reporter@gmail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de