Efrem Lukatsky AP

اوکراین مبارزه با فساد دادستان نذار Kholodnytsky چپ و ملی ضد فساد رئیس دفتر آرتم Sytnik نمایش انبوهی از ارز ایالات متحده آمریکا جمعا به مبلغ 6 میلیون. آنها می گویند آن را رشوه با هدف گرفتن authoirites به رها کردن یک تحقیق در برابر بنیانگذار شرکت گاز طبیعی Buirsma.

کیف اوکراین — دادستان ها می گویند این پشته از 6 میلیون دلار در ترد جدید, اسکناس, بسته, در بسته های نرم افزاری با رنگ صورتی و زرد باندهای لاستیکی قرار بود برای رشوه اوکراین مبارزه با فساد محقق به رها کردن یک اختلاس پرونده بنیانگذار شرکت گاز طبیعی Burisma.

به اوکراین شمع بود eye-popping — و نه فقط به دلیل آن خیلی بزرگ است. در این کشور گرفتار دهه با فساد از جمله پرداخت به طور معمول دست تغییر بی سر و صدا بدون اینکه کسی پیدا کردن.

اما در اینجا آن بود کشف و ضبط توسط مقامات اجرای قانون و با افتخار نمایش داده شده در کیسه های پلاستیکی شفاف توسط مدیر ملی مبارزه با فساد اداره اوکراین و به ویژه مبارزه با فساد دادستان. جزئیات مورد ظهور یکشنبه در کیف دادگاه.

مقامات گفت: اداره مبارزه با فساد رسمی پرداخت شد 6 میلیون دلار به رها کردن تحقیقات در برابر Burisma بنیانگذار Mykola Zlochevsky سابق محیط زیست و منابع طبیعی وزیر در استادانه درست شده نیش عملیات جمعه. رسانه های محلی گزارش آن را در زمان 12 ساعت به شمارش پول نقد است.

[چگونه اوکراین Zelensky از دست جنبش ضد فساد]

ویژه مبارزه با فساد دادستان نذار Kholodnytsky رد دخالت های دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن یا خود پسر ، مبارزه با فساد و مدیر دفتر آرتم Sytnyk دخیل Zlochevsky یکی دیگر از سابق Burisma کارمند و دو نفر از مقامات مالیاتی.

Zlochevsky است متهم به اختلاس وجوه وام از بانک ملی اوکراین صادر شده به بانک ها در سال 2013. هانتر بایدن پیوست Burisma هیئت مدیره در سال 2014 و در سمت چپ در سال 2018 است.

این شرکت در قلب استیضاح این سال برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky سال گذشته برای راه اندازی یک بررسی به Bidens بر اساس شکارچی مشارکت با شرکت.

Burisma باقی مانده در مرکز تلاش های به رهبری تهمت وکیل رودلف جولیانی به حفاری تا خاک در شرق اوکراین و جو بایدن برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. جولیانی است تحت فشار قرار دادند و ادعا می کند که به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن سپس تحت فشار-رئیس جمهوری اوکراین پترو Poroshenko به گونی اوکراین دادستان کل ویکتور Shokin در بازگشت برای $1 میلیارد دلار در ایالات متحده وام تضمین می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان ادعای بایدن می خواستم برای جلوگیری از تحقیقات که ممکن است دلالت پسرش در تخلف است.

در آن زمان, اما, بایدن باز بود در مورد فشار برای Shokin را حذف به عنوان بخشی از یک کمپین توسط ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا و موسسات مالی بین المللی که بازدید دادستان به عنوان بی اثر در مبارزه با فساد است.

[اوکراین دادگاه نیروهای پروب به بایدن نقش در شلیک دادستان ویکتور Shokin]

سابق دادستان کل اوکراین روسلان Ryaboshapka حسابرسی بسیاری از برجسته فایل های مورد نظر را به Burisma و گفت: او هیچ مدرکی از تخلف توسط Bidens.

Burisma را رد دخالت در اتهامات رشوه خواری.

“این Burisma گروه شرکت و مدیریت آن را به چیزی برای انجام با گزارش تخصصی مبارزه با فساد اداری در دادستانی و برخی از رسانه ها در مورد شرکت در اقدامات غیر قانونی” شرکت در بیانیه ای گفت شنبه. “شرکت عامل منحصرا در چارچوب قوانین جاری و آن را یکی از بزرگترین مالیات دهندگان و دفاع از منافع استقلال انرژی اوکراین است.”

جزئیات اتهام رشوه ظهور در دادگاه روز شنبه. Mykola Ilyashenko معاون اول رئیس کیف مالیات Andrii Kicha سابق مشاور حقوقی به Burisma و یک عضو سابق اوکراین مالیات خدمات و اولنا Mazurenko یکی دیگر از سابق مالیات رسمی شده اند بازداشت و تحت سوء ظن است.

دادستان ادعا کرد که Ilyashenko دست سه سفر کیسه های لادن با 5 میلیون دلار در $100 صورتحساب به اداره مبارزه با فساد عامل یوگنی شوچنکو در یک پارکینگ در زیر کیف مالیاتی ستاد. یکی دیگر از $1 میلیون پرداخت شده به عنوان یک “کمیسیون به یک واسطه.”

مقامات گفت: 6 میلیون دلار شد و رکورد مقدار برای رشوه تصرف در اوکراین است. نقدی است که در حال حاضر به انتقال به خزانه داری وزارت امور خارجه اوکراین.

پایان کاوشگر بود که یک هدیه تولد برای Zlochevsky که تبدیل 54 روز یکشنبه گفته است. آن را اجازه داده اند او را به بازگشت به اوکراین بدون خطر بازداشت.

Sytnyk گفت Zlochevksy که در خارج از کشور, نیز تحت سوء ظن است.

[جاسوس روسیه هک Burisma شرکت می گوید]

دادستان گفت: بازداشت مظنون توافق به اتهام رشوه در جلسه روز شنبه. گفتند شوچنکو ملاقات با Ilyashenko, Kicha و Mazurenko در روز جمعه برای تحویل.

Ilyashenko انجام سه سفر کیسه های پر شده با دادستان ادعا.

Kholodnytsky رد دخالت توسط Bidens.

“بیایید برای پایان دادن به این یک بار و برای همه است,” او گفت:. “بایدن جونیور و بایدن Sr. به نظر نمی رسد در این خاص اقدام,” او گفت:. Sytnyk گفت: در این مورد تا به حال هیچ subtext سیاسی.

برخی از ضد فساد فعالان دیدم این دستگیری به عنوان یک نشانه امیدوار است که اوکراین در فرهنگ فساد است در نهایت در حال تغییر است.

“من فکر می کنم آن را یک معامله بزرگ اما بدیهی است که این تنها نوک کوه یخ” گفت: Daria Kaleniuk مدیر مبارزه با فساد اکشن سنتر. “این بزرگترین رشوه گرفتار در تلاش برای رشوه به یک مقام ارشد.

“مورد معمول در اوکراین دادستان می خواهم در یک سوپر مارکت. وجود دارد قیمت به موارد وجود دارد و یک قیمت برای باز کردن آنها را دوباره. این نقطه عطفی بود.”

یک earleir نسخه از این مقاله misstated وضعیت حقوقی سه مظنون در رشوه خواری بررسی است. مقامات می گویند Mykola Ilyashenko, Andrii Kicha و اولنا Mazurenko شده اند بازداشت و تحت سوء ظن است. آنها متهم شده اند.

دیکسون گزارش از مسکو. ناتالی Gryvnyak در کیف کمک به این گزارش.

اوکراین و نماینده مجلس منتشر شده به بیرون درز تماس های تلفنی از بایدن و پوروشنکو

گاز سرمایه دار خیلی مهم و معاون رئیس جمهور را پسر: داستان هانتر بایدن را به تاخت و تاز کردن به اوکراین

عربستان تلاش می کند برای اتصال نقطه در بایدن و اوکراین, اما می آید تا کوتاه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de