Sushant Singh Rajput — یکی دیگر از نور رفته است

Daneesh مجید

در اواسط ماه سپتامبر, فیلم, علاقمندان به حال لذت بردن از لذت بردن از آمدن سن خنده-شورش است که بود, Sushant Singh Rajput-starrer Chichore. آن را حول یک میانسال پدر Anirudh که پسر تلاش خودکشی پس از شکست به کرک آزمون ورودی معتبر بمبی نهاد. Anirudh reunites قدیمی خود گروه از دوستان در کالج برای jumpstart پسر خود را بازیابی. یادآور سانجی دات را از غیر مومن دلسوز تر به معنای درمان یک بیمار در حالت رویشی در Munna Bhai MBBSآنها روایت به او اببس و جریان زندگی آنها با تجربه خود را در طول روز به کالج.

پس از او پسر بازیابی میریزد و روح خرد کردن و گاهی خودکشی القا “بمبی یا نیم تنه” ذهنیت این فیلم به پایان می رسد با یک احساس خوب آهنگ “Fikar نیست.” Anirudh شخصیت شروع می شود سرحال خوش بین آهنگ با کلمات “Chinta karke kya payega, marne se pehle, دریا jayega.”

تقریبا یک سال پس از لب همگام سازی و تکان دادن پا به چنین نشاط بخشی, شعر, چه کسی می دانست که آن شعر خواهد foreshadow خود خودکشی کند ؟

موسیقی و شعر هستند به اندازه کافی برای نگه داشتن سر خود را بالا پس از هر گونه سختی. اما با اخبار Rajput اخیر خودکشی مربوط به مسائل بهداشت روان “Fikar نه” خواهد بود دیگر.

این بازیگر از پتنا که از آن ساخته شده و مصاحبه های خود تراوش این نگرش بسیار مثبت.

Rajput سفر به ستاره شدن چیزی است که بسیاری از الهام بخش underdog داستان ساخته شده است. در یک برش گلو صنعت که در آن سلسله دقیقا نمی را با مهربانی به خارج از مسیر آن گریزان شکستن برای دانلود جزوات از غیر filmi khaandaansدر حال حاضر سخت است. و به بالا از آن خاموش کسانی که بدون هیچ گونه صنعت پدرخوانده زیادی نیست که راه گریز به ارائه بیش از چند روز متوالی, فلیپ فلاپ قبل از جهان فیلم می نویسد ،

در پتنا-دنیا بازیگر نقش اول مرد نیز شد یک بمبی طالب اما او به جای رفت و به دهلی دانشکده مهندسی (در حال حاضر DTU). مانند بسیاری از آرای او در زمان شیرجه رفتن و پیوست صفوف گذشت در بمبئی که به اندازه کافی شجاع به دنبال رویاهای خود را.

این کشور یک طعم و مزه از استعدادهای خود را از طریق رسانه تلویزیون در روزانه صابون Pavitra Rishta. خیلی قبل از اینکه محتوای دیجیتال در OTT سیستم عامل در نهایت اجازه دهید کسانی که نام خانوادگی بودند نه خان کاپور یا Bhagnani نشان دادن استعداد خود را در فیلم Kai Po Che! معرفی مخاطبان به این صورت جدی و پر انرژی مجری که کمی outshined خود را به همان اندازه با استعداد شرکت ستاره (همچنین خارجی ها).

ستاره ها-بچه های شهید کاپور رد Shudh Desi Romance شد Sushant را راجپوت را به دست آورید که فیلم بیشتر یکباره او را به لیگ های بزرگ.

با SDR‘s موفقیت فیلم علاقمندان و منتقدان به طور یکسان سریع و مناسب به منظور جلب مقایسه با دیگر غیر filmi khaandaan که خود را شروع کردم در تلویزیون شاه خان. پس از همه, Shah Rukh Khan اذعان کرد که در اوایل او تنها نقش که دیگران — یعنی تاسیس thespians و فیلم سلسله پيوندک — در گذشت.

اگر چه آن را به لحاظ مالی underperformed در دفتر جعبه بعدی خود Yash Raj Films-تولید Detective Byomkesh Bakshy آیا اجازه بالیوود می دانم که او می تواند یک فیلم را بر روی شانه های خود را.

در اینجا بود یک بازیگر که همیشه تهیه, به, تجاری, سرگرمی هنرمندان. که بیش از حد صرف نظر از این که آیا آن یک بنر و یا یک تولید کننده. آیا آن جایزه اسکار نامزد مدیر Shekhar Kapur یا یاش راج فیلم قلمه و تولید-مدیر Aditya Chopra او به عنوان واقعی به عنوان آنها آمد.

در هنگام راه رفتن از سابق فیلم Paaniاو unabashedly رفت و در تاریخ ثبت شده که گفت: در مورد این که آیا او تصمیم به انجام این کار آسان بود یا سخت:

که بسیار آسان تصمیم گیری است. من چند تغییرات در خودم که اتفاق افتاده اند در چهار سال گذشته است. من کاملا بی باک در مورد عواقب. من اهمیتی نمی دهند. شما باید زمان زیادی را کار با من به خاطر چیز وجود دارد من مطمئن هستم که از من حرفه ای هستم و اگر شما از من بپرسید به انجام نه چیز من انجام خواهد شد 10. شما خوشحال خواهد شد اما اگر آن را به هر چیز دیگری که کمک نمی کند به آنچه که ما در حال تلاش برای انجام و سپس من را نمی خواهد که sh*t, مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک شما هستند. به عنوان ساده به عنوان آن است. من فکر می کنم هر کسی که با من کار می کند این را می داند و قدردانی این است.”

با وجود یک خرید اینترنتی با دومی سینمایی اش immortalization از cricketing افسانه MS Dhoni در فیلمی نشان داد که او در اینجا به ماندن در یک صنعت که در آن قدرت بازیکنان مانند چوپرا تماس عکس. Kedarnath و Sonichiriya تنها بیشتر خود را نشان داد محدوده.

این افراد بیشتر ریشه برای این اسب. بسیار به لذت سینمایی را برانگیخت تریلر از فیلم های اخیر Chichore زیر وعده داده شده و تحویل داده شده است.

یکی دیگر از آمدن سن فیلم Dil Becharaشد و برای انتشار در مارس 8, اما coronavirus همه گیر انداخت آچار به کل تیم را در نظر دارد. مبارزات خود را با افسردگی یادآور قدرتمند است که حتی مشهور است که به نظر می رسد مانند آنها آن همه شهرت و پول — ایمنی نیست به مسائل مربوط به سلامت روان.

جزئیات بیشتر که چرا یک جوان با استعداد که هنوز هم تا به حال خیلی بیشتر به ارائه در طول عمر خود در زمان این مرحله شدید هستند و در عین حال ظهور است. اتفاقا این بازیگر سابق مدیر Disha Salian نیز در زمان زندگی او بعد از پریدن از یک ساختمان بلند. کمی آیا هر کسی می دانم که حوادث در Chichore نیز رخنه در داخل و اطراف زندگی خود را.

می شود آن را گورو دات و یا در حال حاضر Sushant Singh Rajput, هر دو در حال اثبات این که صنعت فیلم مانند جهان واقعی است که واقعا تنها محل.

یا راه امیدوار کننده نور رفته است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de