بهار را برجسته سالمندان: Dana تپه’ Ryan عبداللهی برنده پسران شنا افتخار

اورنج کانتی ثبت نام انتخاب برجسته ارشد از هر یک از بهار ورزش به عنوان یک راه به افتخار برخی از دانشجویان ورزشکار که آیا فرصتی برای نرمال و تکمیل نهایی دبیرستان فصل به دلیل COVID-19.

این است که برجسته ارشد برای پسران شنا:


رایان عبداللهی ارائه دانا تپه شنا تیم با یک لینک مهم به قهرمانی تاریخ است.

او به ثمر رساند با پنج نقاط بحرانی در CIF جنوبی بخش نهایی به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2017, کمک دلفین ها جذب بخش 1 اولین و تنها عنوان بخش در آبزیان.

به عنوان تنها عضو باقی مانده از تیم ملی عبداللهی مجموعه ای از این بهار برای به اشتراک گذاشتن درس او از هم تیمی های خود که بهار.

شور و برادری اهمیت. مسابقه اهمیت.

“هر دیدار” عبداللهی گفت: “من سعی می کنم بهترین من. سعی کنید به خارج وجود دارد, برنده مسابقه امتیاز برای تیم من. من آنچه من می توانم به نگه داشتن بچه های دیگر با انگیزه است. من سعی می کنم به مربی آنها.”

USC-محدود عبداللهی است که ثبت نام را برجسته ارشد در پسران شنا برای سال 2020 است.

“رایان شده است یک رهبر بزرگ برای پسران ما تیم” دانا تپه مربی کری پیرس گفت.

“او می داند آنچه در آن طول می کشد برای رقابت در بالاترین سطح است و ادامه داد: واقعا به ارمغان می آورد که روح رقابتی برای ما تیم دبیرستان سال پس از سال است. رایان همواره مرد به بقیه گروه اخراج کردن به شنا کردن سریع است.”

عبداللهی گفت: روح منتقل می شد به او توسط سالمندان خود را در طول سال اول.

“ترنت Pellini جک مک لافلین, مایکل اسمیت, همه آن بچه ها واقعا تا به حال تاثیر زیادی بر روی من” سعید عبداللهی که برادر اوان است junior شناگر در دانا تپه.

“کار گروهی خود پیوند آنها با یکدیگر چیزی بود که من می خواستم کشت در این تیم و ادامه می دهند.”

دانا تپه نمی کند از ویژگی های این عمق از آن استفاده می شود به داشتن اما عبداللهی باقی مانده متعهد به رهبری در حالی که هنوز هم یکی از اورنج کانتی بالا شناگران است.

در اوایل فصل در دیدار برابر تازه بدوران رسیده پرتلا او را دیدم به سرعت خود را با برد 200-حیاط individual medley (1 دقیقه 51.42 ثانیه) و 100 شنای (57.91) در یک 91-65 از دست دادن.

عملکرد ساخته شده در حرکت خود را از ماه دسامبر در حالی که مسابقه با ارواین Novaquatics خود دیرین باشگاه. در Speedo زمستان Junior قهرمانی غرب او با سنجش زمان سه شخصی-بهترین زمان از جمله 3:53.86 در 400 individual medley 1:39.46 در 200 رایگان پیشرو در خاموش کردن یک رله.

او نگاه نخست مدعی را به تصرف خود اولین CIF-SS Division 1 فرد عنوان پس از اتمام سوم در 200 individual medley فصل گذشته و برنده تسلی نهایی به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

“من قطعا می خواهید برای برنده شدن 200 IM در CIF” سعید عبداللهی که حامل یک 4.6 درجه-نقطه متوسط. “من هرگز به دولت, بنابراین من فکر کردم شاید من می تواند به دولت در این سال است.”

Coronavirus بحران از بین برود عبداللهی شانس اما او هنوز هم در سمت چپ یک میراث ارزشمند در دانا تپه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de