Shah Rukh Khan قلبی می پردازد ادای احترام به Sushant Singh Rajput

بمبئی: بازیگر بالیوود, Shah Rukh Khan پرداخت صمیمانه ادای احترام به بازیگر Sushant Singh Rajput, که مرده پیدا شد در Bandra اقامت در بمبئی در روز یکشنبه.

با توجه به توییتر سوپراستار به یاد می آورد ‘Kai Po Che’ بازیگر “انرژی و شور و شوق و کامل خود را شاد و لبخند.”

صفحه نمایش کوچک به بالیوود withot Godfather

Sushant بود که یک فن بزرگ, Shah Rukh بود و اغلب نسبت به او را به عنوان هر دو بازیگران ساخته شده انتقال موفق از صفحه نمایش کوچک به بالیوود بدون هر فروشگاه.

های بازگشتی تصویر همراه با Sushant خان نیز اشاره کرد چقدر اواخر بازیگر او را دوست داشت و تأکید کرد که او قطعا او را از دست ندهید.

“او مرا دوست دارد من را از دست او بسیار است. خود را با انرژی و شور و شوق و کامل خود را شاد و لبخند. خدا بيامرزتش و تسلیت خود را به آنهایی که نزدیک و عزیز. این بسیار غم انگیز است….و بسیار تکان دهنده!!,” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

Sushant Singh Rajput خودکشی

Sushant, 34, خودکشی توسط خود حلق آویز در یکشنبه اضافی کمیسر پلیس Manoj Sharma تایید کرد. اما هیچ خودکشی توجه داشته باشید بازیافت شده است از Rajput محل اقامت طبق پلیس و تحقیقات بیشتر در جریان است.

طبق آخرین توسعه بدن این بازیگر به ارمغان آورده است به دکتر RN کوپر شهرداری بیمارستان عمومی از محل اقامت خود در Bandra.

این بازیگر که رز به شهرت با 2008 مجموعه تلویزیونی ‘Pavitra Rishta,’ خود را بالیوود اولین با آبیشک کاپور ‘Kai Po Che’ در سال 2013.

آمار انجمن

یکی از به طور گسترده ای عاشق بازیگر برای سادگی و فروتن طبیعت بازیگر به فیلم ضربه را به صنعت سرگرمی از جمله MS Dhoni است فیلمی که در آن او با بازی کریکت بر روی صفحه نمایش.

ستاره گذشته دیده می شد در Nitish Tiwari ‘Chhichhore,’ کنار Shraddha کاپور در سال 2019.

خبر ناگهانی مرگ بازیگر سمت چپ یک دسته از طرفداران خود و بالیوود مشهور در شوک تحریک ابراز تسلیت.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de