نتانیاهو تبدیل به غنی به صندوق فساد محاکمه هزینه

اورشلیم: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است که در دادگاه برای پذیرش هدیه از دوستان ثروتمند.

اما متوقف شده است که او را از دیگری به دنبال هدیه ای از یک ثروتمند به پرداخت برای چند دلار دفاع قانونی.

بی دست و پا تنظیم یک پنجره باز می شود به روابط با میلیاردر دوستان که سقوط نتانیاهو به مشکل قانونی و میریزد نور در تقاطع پول اسرائیل و سیاست است.

نتانیاهو خواسته است اسرائیل نظارت کمیته اجازه می دهد تا یک 10 میلیون شکل ( 2.9 میلیون دلار) کمک مالی از اسپنسر Partrich یک میشیگان مبتنی بر املاک و مستغلات نجیب زاده به صندوق قانونی خود دفاع.

چون Partrich نیز اتفاق می افتد به عنوان یک شاهد در یکی از موارد این کمیته خواسته است این کشور را دادستان برای نظر خود را در مورد این موضوع.

درخواست برای کمک های مالی از یک دوست است و نه غیر قانونی و سیاستمداران اسرائیلی یک سنت طولانی مدت از hobnobbing با ثروتمند یهودی حامیان خارج از کشور. اما برای برخی از اپتیک از نتانیاهو درخواست ناقص هستند.

این یک مشکل است که ما باید نخست وزیران که روابط به moguls گفت تومر Naor از جنبش برای کیفیت و دولت در اسرائیل یک حکومت خوب ،

هنگامی که مرزهای blur شما آنقدر پول بزرگ است. شما می خواهید بیشتر از آن. سپس همه ناگهانی دوست می پرسد برای یک کمی به نفع و مشکل.

ماه گذشته نتانیاهو در دادگاه به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه باز در بیت المقدس دادگاه. آن است که برنامه ریزی شده برای از سرگیری ماه آینده.

این اتهامات شامل پذیرش برخی از 200,000 در هدیه مانند سیگار برگ و شامپاین از دو میلیاردرهای هالیوود, اسرائیل بر اساس فیلم مغول Arnon Milchan و استرالیا نجیب زاده جیمز پاکر.

نتانیاهو همچنین متهم از ارائه به فشار قانون بهره گیری قدرتمند رسانه های اسرائیل مقتدر در بورس برای مثبت تر پوشش در نشریات.

نتانیاهو گفت: او قربانی یک جادوگر هانت و به نام رشوه اتهامات بی پایه و اساس گفت: پذیرش هدیه از دوستان یک مشکل نیست.

برای چند دلار هزینه های دفاع قانونی نتانیاهو تبدیل شده به هر دو خود را ثروتمند آمریکایی پسر عموی ناتان Milikowsky و Partrich.

نتانیاهو وکلا خواسته اند یک کمیته در وزارت امور خارجه حسابرسی دفتر نظارت بدن اجازه می دهد تا او را به پذیرش 10 میلیون مثقال از Partrich.

روند تصویب نشان داد که نتانیاهو در حال حاضر دریافت یک 300,000 کمک مالی از Milikowsky و همچنین لباس و سیگار برگ از Partrich که او دریافت نمی کنند اجازه و دستور داده شد به بازپرداخت با توجه به کمیته.

این کمیته همچنین بارها و بارها خواسته برای نتانیاهو به اعلام دارایی های خود را که او نمی بود با توجه به اسناد و مدارک رسمی منتشر شده توسط این کمیته ،

سال گذشته آن کاهش یافته است درخواست خود را برای 10 میلیون مثقال از Partrich گفت آن شد با توجه به اتهامات علیه او اسناد و مدارک نشان می دهد.

این کمیته گفت: تصمیم خود را نهایی شد.

اما وقتی که یک کمیته تشکیل شد تحت نتانیاهو دست برداشت حسابرسی امور خارجه آن زمان تا به درخواست دوباره با استناد به یک تغییر قابل توجهی در شرایطی به وجود آمد که زیر نتانیاهو کیفرخواست در ماه ژانویه با توجه به این کمیته اسناد و مدارک.

آن است که در حال حاضر در انتظار دادستان کل نظر.

نتانیاهو در حال حاضر شده است به اجازه قبول 570,000 وام از Partrich اسناد نشان می دهد.

با توجه به Naor از حکومت داری خوب, گروه, پول بود به بازپرداخت Milikowsky که نبوده است, بازپرداخت, او گفت:.

یک فرد نزدیک به نتانیاهو گفت: Partrich کمک خواهد تمامی نتانیاهو هزینه های قانونی و کسی که درآمد یک کارمند حقوق و دستمزد نمی تواند انتظار می رود به پرداخت برای هزینه های شیب دار خود را.

او در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد هزینه های قانونی با رسانه ها.

نتانیاهو معتقد به یک میلیونر با تشکر از پرفروش ترین کتاب های املاک و مستغلات و دارایی های سودآور صحبت کردن هزینه های در حالی که در بخش خصوصی است.

کشور دادستان کل است که به دنبال یک تیره سهم شرکت معامله با Milikowsky که بنا به گزارش مشبک نتانیاهو گزاف بازگشت سرمایه گذاری.

چند پیام در سمت چپ با Partrich را بازگردانده نشدند. نتانیاهو سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

آمریکا در دهه های اجتماعی با فوق العاده ثروتمند و حامیان او می گویند او داده است تا فرصت برای متراکم کردن ثروت بزرگ برای خدمت به کشور به جای.

اما او و همسرش را به دست آورده شهرت برای لذت بردن از زندگی خوب بارها و بارها فرود در آب داغ برای سوء استفاده از بودجه دولت است.

کیفرخواست علیه نتانیاهو برجسته می کشید. تعدادی از شناخته شده میلیاردرهای نظر می رسد در لیست 333 شاهدان بالقوه از جمله Milchan و پکر به عنوان به خوبی به عنوان ما کازینو نجیب زاده Sheldon Adelson یک دیرین نتانیاهو حامی و Oracle شرکت از بنیانگذاران و رئیس لری الیسون است.

شاهد تعداد 283 است Partrich.

با توجه به مجوز کمیته تصمیم از سال گذشته ارتباط خود را با نتانیاهو به عقب کشیده شده به سال 1999 فقط به نتانیاهو اولین دوره به عنوان نخست وزیر بود ،

حتی اگر پس از آن یک دوستی شخصی توسعه در هسته خود روابط بین دو تشکیل شد به عنوان یک ارتباط بین مغول و یک سیاستمدار ارشد کمیته نوشت.

با توجه به 13 کانال تلویزیون expos نتانیاهو خواص با نام مستعار Partrich خود تاکسی هوایی در آمریکا به دلیل چند بار او پرواز در Partrich خصوصی جت در طول دهه بین نانامی به بازی به عنوان نخست وزیر.

یک اقامت مجلل بلومفیلد هیلز در نزدیکی دیترویت Partrich نشسته در هیئت مدیره از دوستان از نیروهای دفاعی اسرائیل یک گروه اجرا می شود که برنامه هایی برای سربازان اسرائیلی و اهدا کرده است بیش از 2 میلیون نفر به دانشگاه ایالتی وین جایی که او دارای یک سالن اجتماعات به نام بعد از او. او مشتاق جمع آوری هنر و فن عکاسی خبری.

با توجه به این روزنامه اسراییلی “هاآرتص” Partrich خریداری نتانیاهو برادر نیمی از بیت المقدس به خانه آنها به ارث رسیده از پدر خود.

این قرارداد مطرح شده است و سوالات در مورد آنچه منافع آمریکا نجیب زاده کسب و کار را در یک نسبتا کوچک معامله.

Anshel Pfeffer اسرائیل یک روزنامه نگار نوشت که بی بی, یک, نتانیاهو, بیوگرافی گفت: به دنبال پول از ثروتمند است راه را برای نتانیاهو به دو کردن ادعا می کنند که هیچ یک از این هدیه او را دریافت اشتباه بودند.

“این نوع می گوید او نمی دهد مورد لعنت اپتیک چرا که او فکر می کند او آن را سزاوار است و او فکر نمی کند به هیچ وجه این کار را باید به عنوان دیده می شود غیر قانونی Pfeffer گفت.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de