اختلافات نارضایتی دم در TMC جلوتر از 2021 مجمع

کلکته: اختلافات و نارضایتی به نظر می رسد دم در Mamata نوری-led TMC پیش از 2021 سنجی مونتاژ با چندین سران حزب بیرون آمدن در برابر دولت را از دست داده و پست cyclone Amphan مرمت آثار و coronavirus بیماری همه گیر.

رشد نارضایتی در میان حزب رتبه و فایل بیش از مسائل مختلف را بالا TMC رهبری در یک ثابت فقط با ده ماه به مجلس ایالتی واشنگتن ،

با سال گذشته Lok سبها نتایج نظرسنجی نشان می دهد یک تغییر پارادایم در سیاست خارجه با زعفران حزب در حال ظهور به عنوان اصلی رقیب به TMC با ریسک بالا برای Trinamool کنگره و زمان گرانبها برای بانرجی به مجموعه ای از خانه به منظور قبل از مجمع انتخابات است ،

تعویض از طرف حزب بسیاری از قانونگذاران و نمایندگان مجلس تا به حال هزینه Trinamool کنگره از صمیم قلب در سال 2019 انتخابات پارلمانی است.

بی جی پی برنده شده بود 18 از مجموع 42 Lok سبها کرسی در بنگال در آخرین انتخابات عمومی تنها چهار کمتر از TMC شمارش 22.

با توجه به منابع اخیر طغیان ارشد حزب رهبران و وزرای مانند Sadhan Pande, Subrata Mukherjee و حزب MP Mahua Moitra است باعث یک بحث در دولت محافل سیاسی.

“اخیر flare-up از جمله رهبران ارشد و که بیش از حد در یک ماده از نگرانی. اگر چه این حزب خواسته است آنها را به بیان دیدگاه های خود در آنچه آنها را وادار به رفتن ، که آیا آنها در حال تلاش برای ارسال برخی از پیام آن نیاز به نگاه به” ارشد TMC رهبر گفت PTI خواست نامش فاش نشود.

اگر چه بانرجی بدون در نظر گرفتن هر نام در اخیر حزب مجازی ملاقات خواسته بود ناراضی رهبران به ترک این حزب به جای تضعیف آن را از داخل همه چیز بهبود یافته است به عنوان آن را به نظر می رسد.

در حالی که Pande تا به حال آشکارا سوال پارتی-اجرای KMC نقش در پست-سیکلون کار مرمت موکرجی یکی از ارشد ترین سیاستمداران از بنگال تا به حال مورد سوال نبود TMC بالا برنج از جمله دولت و وزرا در طوفان-مناطق شمالی و جنوبی 24 Parganas منطقه-که در مواجهه فشار از فاجعه.

Moitra, TMC ملی و سخنگوی Lok سبها MP در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در مهمانی-اجرای گرم panchayats در حوزه کریشننگر بیش unspent بودجه و برنامه ریزی نشده و خواست مردم را به ایستادگی در برابر فساد محلی رهبران سیاسی.

در میان rumblings BJP رهبر Mukul Roy یک بار شماره دو در Trinamool کنگره و کسانی که در حال حاضر زعفران را کلید مرد در آوردن “ناراضی” رهبران و نمایندگان منتخب از TMC به حزب ادعا کرد که “چندین بالا TMC رهبران تماس با ما”.

“آنها را به عضویت حزب در زمان مناسب. فقط صبر کنید برای چند ماه شما را ببینید TMC از هم پاشیده مانند یک بسته از کارت های,” او گفت:.

Roy نمایش تکرار شد BJP ملی, دبیر و حزب بنگال minder کایلاش dalton ellis که در ستایش TMC رهبران و وزرای آشکارا بیان نظرات خود.

“ما آگاه هستند از غرش درون TMC. این خوب است که حداقل برخی از رهبران آنها در حال صحبت کردن در حقیقت” گفت: PTI.

West Bengal BJP جمهور Dilip Ghosh را اسراف ستایش در Mukherjee به عنوان “یکی از موفق شهرداران شهر” نیز نمی تواند به پایین به خوبی با TMC که احساس زعفران اردوگاه ارسال feelers به TMC.

رهبری حزب را احساس می کند این یک شگرد زعفران اردوگاه های بنیادی بی اعتمادی در درون TMC.

در زمانی که دولت مشغول مبارزه با دو whammy از COVID همه گیر و طوفان Amphan حوادث از اختلافات و درگیری میان Trinamool کنگره (TMC) کارگران در شمال و جنوب 24 Parganas منطقه شده اند ساخت عناوین چند هفته گذشته.

در مردمی به خصوص در مناطق مانند شمال 24 Parganans, Jhargram, South 24 Parganas, Medinipur Birbhum, Burdwan و نادیا اختلافات میان محلی در سطح رهبران منجر به آسیب و مرگ از کادرهای حزب شده اند به طور منظم امر برای یک سال گذشته.

بی جی پی ساخته شده است ثابت تاخت و تاز در این مکان بیش از پنج سال گذشته و به خصوص پس از آن دیدنی عملکرد در Lok سبها سنجی شده است و به طور سیستماتیک بهره برداری در این ناراضی رهبران و کادرهای حزب است.

با اختلافات در نظر گرفتن تلفات حزب با ورودی از نظرسنجی استراتژیست Prashant Kishor و I-PAC تیم تصمیم گرفته است به شلاق و وصله پینه کردن این سازمان پیش از سال آینده مجمع انتخابات است ،

این TMC رهبری به تازگی ساخته شده چند سازمانی تغییرات در برخی از Lok سبها حوزه.

“عدم اجرای رهبران و وزیران در حال حاضر شناسایی شده و خواسته شده است به سطح شیب دار تا عملکرد خود را.

“با ورودی از I-PAC و ما بازخورد ما را به برخی از سیاست های سازمانی و تغییرات” یکی دیگر از مقامات ارشد TMC رهبر گفت.

وزارت امور خارجه وزیر امور پارلمانی و TMC دبیر کل Partha Chatterjee گفت: بی انضباطی در حزب خواهد بود و نه قابل تحمل.

“مردم بنگال را رای به نفع Mamata بانرجی و TMC نماد. ما هیچ کس بدون او. اگر شما با یک حزب سیاسی شما را به رعایت نظم و انضباط و قوانین ، وجود دارد می توان تفاوت آن را می توان از طریق بحث و گفتگو. وجود دارد بدون نیاز به رفتن عمومی بیش از آن,” او گفت:.

کنگره و شاخص تورم مصرف کننده(M) بدترین افراد مبتلا به عیب در دولت از سال 2011 در دست TMC گفت: این خوب است که حزب حاکم است “یک دوز از دارو خود”.

“این TMC است که تضمین رشد بی جی پی در بنگال توسط تکمیل کردن نیروهای سکولار مانند کنگره و شاخص تورم مصرف کننده(M)” وزارت امور خارجه کنگره رئیس جمهور Somen میترا گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de