حیدرآباد راه اندازی ایجاد لمسی کمتر sanitiser اسپری

حیدرآباد: Coronavirus است ترغیب تقاضا برای touchless فن آوری است. به منظور تهیه کردن به نیازهای رو به رشد حیدرآباد شروع تا Emfact سیستم های جاسازی شده معرفی Shodhan-L, سنسور مبتنی بر, خودکار, لمسی, رایگان, دست مطابق با اصول بهداشتی تلگراف.

توسعه داده شده است به عنوان در هر دستورالعمل WHO (سازمان بهداشت جهانی) و CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری).

تلگراف است که مجهز به یک سنسور برای تشخیص دست است و قادر به توزیع دقیقا 2.5 میلی لیتر از ضد عفونی کننده دست در هر زمان. به عنوان در هر دستورالعمل CDC برای این کار به طور موثر آن را به انصراف از 2.4 تا 3 میلی لیتر. وجود یک فاصله زمانی پنج ثانیه بین هر سیکل عمل است. 25 تا 30 ثانیه کافی است در اثر از دست مالش.

مایعات موثر تر از ژل به عنوان آنها را در نیمی از زمان. غبار بر اساس ضسبنسرس مضر هستند به عنوان آنها را مخلوط با هوا. هنگامی که استنشاق توسط انسان, این منجر به مشکلات تنفسی.

آن عمل در barest حداقل مصرف برق است. آن را نمی کند با استفاده از یک پمپ برای توزیع یک sanitiser است که به عنوان خطرناک. این عمل بر اساس عملکرد بالا و سنسور مادون قرمز. هیچ پمپ استفاده می شود و توسط یک میکرو کنترلر و کامپیوتر مبتنی بر برنامه است. از آن آسان است به نصب راه اندازی و تعمیر و نگهداری رایگان.

خودکار ضد عفونی کننده تلگراف الکتریکی طراحی و ساخته شده از این مواد کامپوزیت است که یک شعله عقب انداز.

آن است که یک کاربر پسند محصول. هر قطره از sanitiser توزیع کنترل شده است. هیچ نشت, نشت, و یا تفریط. هر قطره از sanitiser می شمارد. این موجب صرفه جویی در پول بیش از حد. وزن آن کمتر از یک کیلوگرم است. این مستند jugaad محصول ایده آل برای موسسات تجاری مانند ادارات و مغازه ها و مراکز و ادارات دولتی و صنایع و اماکن مذهبی و درمانگاه و بیمارستان و آپارتمان جوامع دردار و دیگر موسسات.

این خودکار touchless دست دوا نمرات بر پا عمل sanitiser ضسبنسرس در بسیاری از جبهه ها.

یک مستند تحقیقات محصول ساخته شده و تحت نظر گرفتن الهام از نخست وزیر نارندرا مودی در هند تماس برای خرید و حمایت از محصولات محلی ساخته آقای SP Chandu به راه اندازی بنیانگذار متوجه است که وجود چنین محصول ساخته شده به صورت محلی.

“جدید بهداشت رژیم خواسته اند کانون توجه قرار دادن در نوآوری. مصرف کنندگان به دنبال راه حل های هوشمند برای بهبود بهداشت و ایمنی در کار و خانه. Shodhan-L که در نتیجه آن نیاز دارد” می افزاید: SP Chandu.

“ما از مشاهده با موجود ضسبنسرس مردم sanitising دست خود را لمس تلگراف بیش از حد بسیاری از بار و به صورت محلی با استفاده از تکنولوژی های موجود مورد استفاده در RO ماشین آلات. این تکنولوژی خطرناک است. بنابراین ما کار کرده با توجه به دستورالعمل های تعیین شده توسط WHO و CDC و آمد تا با یک جاسازی شده مبتنی بر تکنولوژی بدون تماس دست sanitising تلگراف حصول اطمینان از ایمنی و امنیت به زندگی انسان برای غلبه بر چنین شرایطی” مشترک Chandu.

پروموتور این خرده فروشی اتوماسیون راه اندازی آورده در گذشته برای اولین بار در جهان, الکترونیک, ثبت نام نقدی با GPRS و سرور-ابر فن آوری است. او همچنین مخترع دیجیتال سیستم پرداخت با استفاده از تکنولوژی RFID با بیومتریک احراز هویت با و بدون استفاده از اینترنت. درخواست برای ثبت اختراع منتقل شده است و همان است که در انتظار.

با بیش از 30 سال از دامنه دانش و تجربه در صنعت به عنوان یک فروشنده در فروش و خدمات الکترونیک, خرده فروشی, SP Chandu جانباز مهندس الکترونیک ساخته و توسعه یافته این نیاز ساعت است که sanitiser تلگراف.

تا همین اواخر هیچ کس تا کنون در وحشی ترین رویاهای خود را بود و ترس از دست زدن به سطوح مشترک درب دستگیره. اما در حال حاضر سطوح مشترک هستند و می ترسید به عنوان منابع بالقوه سرایت. تاج و دیگر ویروس ها می تواند گسترش از طریق تماس با مشترک سطوح.

به عنوان ویروس را گسترش اواخر شتاب من احساس نیاز برای Shodhan-L. ما به تصویب رسید touchless فن آوری است. این یک براق پلاگین و مدل. این محصول با 7.5 لیتری ظرفیت می تواند به راحتی نصب شده بر روی دیوار.

وجود دارد یک تغییر در رفتار مصرف کننده. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مردم آگاه هستند از سطوح آنها را لمس. آنها به دنبال دست-محصولات رایگان تماس با ما پرداخت بدون تماس معاملات شیر-به-پرداخت کارت های اعتباری, درب فعال سازی دستگاه های touchless سوئیچ بی سیم با ورود دستگاه های کنترل touchless دست آزاد تجاری دستشویی touchless سنسور شیر آب حمام و فعال حرکت دست آزاد سینک آشپزخانه ، روی ضربه بزنید. این همه تنها به افزایش تقاضا برای touchless محصولات.

به دولت دستور به این sanitizers موجود تقاضا برای آنها در حال افزایش است. این Emfact سیستم های جاسازی شده با اعتماد به نفس است فروش بیش از 1000 چوب لباسی در اولین ماه از عملیات خود را. راه اندازی در حال حاضر دریافت بسیاری از سوالات. این تیم نشان شده است این محصول در مکان های مختلف از جمله بسیاری از big-time خانه های سازمانی این شرکت ها و آپارتمان ها در شهر است.

این بیماری یک بار در زندگی روانی, استرس از دست دادن مولد. بهتر است به ماندن هشدار و اطمینان از ایمنی از ویروس. این محصول بسیار مفید در تضمین این که یک بازدید کننده و ضد عفونی.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de