چگونه برخی از کشورها را تنگ در نقش پلیس و افزایش سایر خدمات

مایا Alleruzzo AP

مردم راه رفتن بر روی کلمات “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در ژوئن 7. عبارت بود رنگ زرد روشن نامه در 16 خیابان نزدیک کاخ سفید است.

لندن —
در میان موج اعتراض های پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس به پاره ای از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” اوج گرفت.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “وحشت زده” توسط جنبش, با توجه به کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany. به برخی از منتقدان آن را برای تلفن های موبایل رادیکال.

اما طرفداران می گویند آن است که به سادگی در مورد تنگی نقش پلیس و سرمایه گذاری در خدمات به طور خاص طراحی شده برای رسیدگی به مسائلی مانند بهداشت روانی, توانبخشی و بی خانمانی.

مسائل اجتماعی رایج تم

آنچه را که نگاه مانند? احتمالا مانند استکهلم سلامت روان آمبولانس خدمات ؟ یا اسکاتلند خشونت کاهش واحد? سوئیس در صدور حکم جایگزین رویکرد یا فنلاند مسکن-اولین استراتژی ؟

بسیاری از آنچه در ایالات متحده طرفداران خواستار سعی شده است در کشورهای دیگر محققان می گویند ارائه مدل که ایالات متحده می تواند در نظر بگیرید و به طور بالقوه وفق دهند.

“مطلقا دامنه برای ایالات متحده نیروهای پلیس به یک رویکرد یکپارچه به چگونه آنها خدمت به جوامع خود گفت:” مگان اونیل یک متخصص در جامعه محور در دانشگاه داندی در اسکاتلند است.

او گفت که در اکثر کشورهای اروپایی پلیس نیست بازدید در درجه اول از بالا به پایین به قانون و اجرای چشم انداز بلکه به عنوان بخشی از یک بزرگتر راه حل برای مشکلات اجتماعی است. “این است: یک مشکل وجود دارد, ارسال, پلیس است. آن: یک مشکل وجود دارد, بیایید با هم کار کنند برای پیدا کردن یک راه حل” او گفت:. “پلیس دیده می شود به عنوان بخشی از یک مجموعه بزرگتر از بازیگران از نظر پرداختن به مسائل اجتماعی است.”

http://www.washingtonpost.com/video/national/what-protesters-mean-by-defund-the-police/2020/06/11/12d1e09a-2bf6-4ea7-8388-cf6ef17d832a_video.html

اما اونیل گفت: طرفداران نباید دست کم گرفتن هزینه.

“آنچه از زمان بحث این است که ما نمی توانیم فقط پول را از پلیس و قرار دادن آن در جایی دیگر” او گفت:. “کل سیستم باید به خوبی منابع; این نوع از کار گران است. . . . وجود دارد یک بحث است که پس انداز بعد خواهد آمد, اما آن خواهد شد که هزینه های چشمگیر.”

“برای مخاطبان ایالات متحده کلیدی پیام: صندوق خدمات عمومی گفت:” الیزابت استون مدیر اسکاتلندی موسسه تحقیقات پلیس.

جف J Mitchell

گتی ایماژ

پلیس قرار داده و از موانع به عنوان فعالان در جمع آوری تهی گور در میدان جورج به محافظت از آن را از خرابکاری در ژوئن 13 در گلاسکو, اسکاتلند.

سوئد: تيم سلامت به جای پلیس

کاهش بودجه به خدمات روانپزشکی در ایالات متحده منجر به پلیس گرفتن نقش بیشتر در برخورد با بیمار روانی. حدود 10 درصد از پلیس برخورد شامل افراد مبتلا به بیماری روانی است. واشنگتن پست تجزیه و تحلیل نشان داد که 25 درصد از کسانی که پلیس در ایالات متحده در یک دوره شش ماهه در سال 2015 در سلامت روانی بحران است.

برخی از جوامع پذیرفته اند “مداخله در بحران تیم” از افسران پلیس دریافت کرده اند که آموزش های فوق العاده برای درک و پاسخ به بهداشت روان در بحران.

اما رویکردهای جدیدتر شامل ارسال سلامت روان حرفه ای همراه با — و یا به جای — پلیس به شرایط مربوط به سلامت روانی شرایط اضطراری.

در سوئد روان, بهداشت حرفه ای مستقر شده اند پس از 2015 را بر روی خیابان های استکهلم بدون افسران پلیس.

“اگر یک بیمار اورژانس روانپزشکی موضوع آن واقعا باید رسیدگی روت بهداشت حرفه ای” گفت: Andreas Carlborg مدیر عامل شمال استکهلم روانپزشکی.

استکهلم سلامت روان آمبولانس — اورژانس خودرو با دو پرستاران آموزش دیده و یک راننده به دنبال آزاد کردن منابع پلیس اجازه می دهد تا ماموران به تمرکز در زمینه آنها کارشناسان در Carlborg گفت.

در یک نمونه تغییر آمبولانس است اعزام به پنج یا شش اضطراری.

علمی تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیدند که این پروژه به بیماران این تصور ایجاد یک “محیط امن” و “باز و محل امن برای گفت و گو است.”

اسکاتلند: خشونت به عنوان مسئله بهداشت عمومی

در سال 2005 گلاسکو بود که لقب “پایتخت قتل اروپا است.” برافروخته شده توسط شهر, قتل, نرخ و خود را بدنام مشروب الکلی-و-تیغه فرهنگ پلیس تصمیم به سعی کنید چیزی جدید. آنها راه اندازی یک خشونت کاهش واحد با یک فلسفه است که رفتار خشونت آمیز گسترش از فرد به فرد; شامل آن شما نیاز به قطع انتقال و تمرکز بر پیشگیری است.

[گلاسکو بود و هنگامی که به ‘قتل پایتخت از اروپا است.’ در حال حاضر آن را به یک مدل برای برش جرم و جنایت است.]

پزشکان و پرستاران و متخصصین و جراحان دهان و دندان, سفر به مدارس سراسر اسکاتلند های گرافیک داستان در مورد وصله مردم پس از چاقو دعوا. سابق مجرم گشت اورژانس بيمارستان به دنبال مردم در یک “قابل دسترسی لحظه ای.” با الهام از یک برنامه جوانان در لس آنجلس پلیس نیز راه اندازی کافه به نام خیابان و پیکان که توسط کارکنان سابق مجرم که به دست آوردن تجربه کاری و دسترسی به سایت مربیان.

گلاسکو قتل نرخ را به طور چشمگیری کاهش یافته و اگر چه معلوم نیست چه مقدار از این کاهش باید نسبت به کاهش خشونت واحد مدل کشیده شده بهره از نیروهای پلیس به عنوان دور به عنوان کانادا و نیوزیلند.

سوئیس: جایگزین زندان

با یکی از بالاترین حبس نرخ ایالات متحده مواجه شده است و انتقاد مکرر از خارج از کشور بیش از آن رویکرد به عدالت و تاثیر بر reoffending نرخ.

برخی از کشورها به دنبال در یک مسیر متفاوت: نگه داشتن بسیاری برای اولین بار مجرمین را از داشتن برای رفتن به زندان در همه.

سوئیس بازسازی نظام قضایی آن در سال 2007 و پس از آن مقامات دریافتند که کوتاه زندان را کمی به بازداشتن مجرمان از reoffending و حتی می تواند اثر مخالف.

“وداع به زندان” را بخوانید 2007 تیتر برای یک مقاله در سوئیس محافظه کار Neue Zürcher Zeitung بحث در مورد تغییرات. در حالی که محکوم دزد بودند به مراتب بیشتر احتمال دارد برای دریافت یک حکم زندان از یک سرویس خوب و یا جامعه حکم در سال قبل از تغییر مخالف درست بوده است پس از.

طرح های دیگر عبارتند از: در طول روز اجازه کار برای آزادی زندانیان با جملات کوتاه اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن شغل خود را.

فنلاند: کمک به بی خانمان ها

جاناتان Nackstrand

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بی خانمان زن نشسته در خارج در هلسینکی در سال 2011.

فنلاند است standout مثال در اروپا برای آن دسته بی خانمانی.

به عنوان یک نقطه شروع آن ارائه می دهد افراد بی خانمان دائمی و پایدار خانه. از آنجا سابق بی خانمان ارائه شده, دسترسی به دیگر خدمات پشتیبانی از قبیل کمک به اعتیاد و مشاوره در محل کار. فنلاند تنها کشوری در اتحادیه اروپا, که در آن بی خانمانی در حال کاهش است. از آنجا که راه اندازی آن “مسکن-اولین برنامه” در سال 2008 تعداد دراز مدت بی خانمان کاهش یافته است توسط بیش از 42 درصد است. وجود دارد تنها یک 52-تخت سرپناه در تمام هلسینکی.

رویکرد به بی خانمانی نیست پلیس-چراغ, اما آن کمک کرده است تا برای متوقف کردن این چرخه از مردم بیرون آمدن از زندان و یا تلاش برای پاک کردن و قادر به پیدا کردن یک خانه, طرفداران می گویند. مردم در این برنامه همچنین دسترسی به پشتیبانی که می تواند کمک به کاهش reoffending و سوء مصرف مواد.

Juha Kaakinen یکی از معماران پشت این ایده و سر از Y-بنیاد فنلاند بزرگترین مسکن غیر انتفاعی, تماس, مسکن یک “انسان راست.”

این کشور سیاست جنایی هدف این است که اغلب خلاصه در یک شعار: “خوب سیاست های توسعه اجتماعی است بهترین سیاست جنایی.”

انگلستان و ولز: مستقل نظارت

انگلستان و ولز را 43 نیروهای پلیس که در حال نظارت اعلیحضرت او را بازرسی از پاسبانان یک نهاد مستقل است که انجام بازرسی می نویسد: گزارش و توصیه می کند.

لارنس شرمن, یک گونه که جامعه شناس از دانشگاه کمبریج گفت که این نظارت بدن می تواند به طور موثر پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس خودداری تقریبا نیمی از بودجه پلیس. تهدید که تحریم گفت: کمک می کند تا به تمرکز ذهن محلی در ولایت بدخشان.

“سوال در مورد چگونه شما در حفظ و سرکش بخش تحت کنترل باید پاسخ این است که می گوید: “حق رئیس پلیس’ ” شرمن گفت. “پاسخ باید: باید در سطح بالا زیادی جمعیت رای دهندگان نظارت بر روند قانونی است که اعمال می شود بی طرفانه و بدون ترس و یا به نفع و یا محلی دوستی است.”

زن پشت در فرانسه Black Lives Matter تظاهرات می خواهد یک مسابقه-blind جامعه به اذعان نژاد پرستی

وینستون چرچیل مجسمه قرار است در یک جعبه محافظ به انگلیسی, جنگ فرهنگ حاشیه Nigel Farage و یک John Cleese طنزهای

از اسلحه به گردن داری: چگونه پلیس تاکتیک های متفاوت در سراسر جهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de