هنگ کنگ خانواده, ترس از ترور, آماده به فرار از شهر

http://www.washingtonpost.com/video/world/these-families-are-preparing-to-flee-hong-kong-in-the-face-of-draconian-chinese-laws/2020/06/15/fb6adc55-1794-4323-af57-c15abd8a3930_video.html

دلار هنگ کنگ — چین و حزب کمونیست اتحاد خالی از سکنه لئونگ خانواده برای نسل های.

پدرش Guo Liang گریخته کار اجباری و خشونت آمیز تصفیه انقلاب فرهنگی برای یک زندگی بهتر در هنگ کنگ که در آن او وارد با همسر خود را در سال 1973 برای پیدا کردن نسبی آزادی و رفاه است.

سال بعد به عنوان خانواده به تماشای این مراسم در هنگ کنگ 1997 تحویل از بریتانیا به چین خود را پس از آن-دختر نوجوان تا به حال اخطار قبلی.

“با خودم فکر کردم شاید یک روز ما را مجبور به فرار از حزب کمونیست چین دوباره گفت:” لئونگ در حال حاضر 36. “من فقط نمی توانم آن را تصور خواهد بود و این به زودی.”

در حال حاضر 17 سال پس از مرگ پدر او — که نامش به معنای “شکوه و عظمت را به ملت” در ماندارین — لئونگ در حال آماده شدن برای فرار از هنگ کنگ. یک قانون جدید تصویب شده توسط حزب کمونیست را به اثر این تابستان اجازه خواهد داد که چین قدرتمند دولت و سازمان های امنیتی برای کار در خاک هموار کردن راه برای سیاسی تصفیه و ارعاب منتقدان دولت توسط پلیس مخفی. مقامات در حال هل دادن به حزب تحمیل تبلیغات در مدارس.

با آزادی های سیاسی رو به وخامت پرستاران وکلا و کسب و کار مردم و دیگر کارگران ماهر عجله برای تمدید اسناد است که می تواند به ارائه یک مسیر به اقامت در بریتانیا و یا پیدا کردن راه های مهاجرت به تایوان کانادا یا استرالیا.

برنامه های کاربردی برای پلیس گواهینامه های مورد نیاز برای مهاجرت افزایش یافت و تقریبا 80 درصد به حدود 21,000 در دوم نیمی از 2019 از یک ماه زودتر حتی قبل از ظهور قانون تامین همزمان با سرکوب دموکراسی تظاهرات. حیوانات گروه نجات گزارش داده اند که افزایش در تسلیم سگ خود را به عنوان صاحبان ترک هنگ کنگ. معترضان از ترس آزار و اذیت به دنبال پناه در آلمان, هلند و ایالات متحده است.

[بوریس جانسون ارائه می دهد پناه تابعیت بریتانیا راه برای نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ Kongers]

خروج از استعداد به یاد می آورد که قبل از تحویل سال زمانی که اضطراب بیش از پکن حکومت راند دهها هزار نفر از مردم هنگ کنگ است. در نهایت بسیاری از trickled پشت داشتن به دست آمده دوم گذرنامه به عنوان بیمه زمانی که دوره اولیه از کنترل به نظر می رسید نسبتا خوش خیم.

این زمان متفاوت است; بسیاری می گویند که آنها هیچ برنامه ای برای بازگشت و دیدن امید کمی برای بهتر هنگ کنگ. کسانی که در حال آماده شدن برای ترک گویند آنها موجب ویرانی با احساس گناه در مورد ترک خانه خود را در لحظه ای سرنوشت ساز و در عین حال عمیقا نگران آینده خود و کسانی که از کودکان خود را اگر آنها به ماندن بگیرید.

خانواده ها صحبت کرد و به واشنگتن پست به شرط جزئی یا کامل گمنامی برای ترس از عذاب از مسئولین و یا کارفرمایان خود را.

“این است که شاد” گفت: قانون 40 ساله اجرایی کسب و کار است که قصد دارد به حرکت می کند و با خانواده اش به هوالین تایوان زمانی که محدودیت های مسافرتی برای رمان coronavirus سهولت. “آن را دوست ندارم ما یک حزب خداحافظی به جشن می گیرند. من احساس می کنم کمی شرمنده مثل من خیانت معترضان.”

‘ما دولت ما متنفر است’

پکن در هفته های اخیر به دوباره ترسیم ارتباط آن با هنگ کنگ که استقلال و آزادی های سیاسی آن که قبلا وعده داده شده به حفظ تا 2047.

مواجهه گسترده مقاومت به آن تجاوز حزب کرده و به سرکوب مخالفان با امنیتی که دولت های غربی گفته اند که نقض تحویل توافق و “یک کشور دو سیستم” مدل آن تاسیس شده است. واشنگتن گفته است که دیگر نمی خواهد درمان هنگ کنگ به عنوان متمایز از چین و شروع به تجدید نظر ویژه تجارت وضعیت کمک کرد که دلار هنگ کنگ شکوفا به عنوان یک مرکز مالی.

ژانگ Xiaoming معاون مدیر چین هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر, هفته گذشته تشبیه امنیت قانون به “نرم افزار ضد ویروس” و گفت: نیروهای هنگ کنگ در حال تلاش برای براندازی حکومت کمونیستی — و تاکید کرد که پکن در حال حاضر می بیند شهرستان به عنوان یک ناآرام منطقه است که باید کنترل شود.

Shibani Mahtani

واشنگتن پست

کریس یونگ, 39, حمل هر دو کانادا و پاسپورت اما زندگی در هنگ کنگ است. این فعال سیاسی که بازداشت شده است بیش از دو بار شرکت در تظاهرات می گوید: او در حال برنامه ریزی برای مهاجرت با خانواده اش به ونکوور.

قانون جرم “دخالت خارجی” — گسترده عبارت است که کارشناسان حقوقی می گویند می تواند بدام انداختن هر کسی با روابط خارجی حزب سیاسی. که مشکل ساز خواهد بود برای کریس یونگ, لئونگ, شوهر که در خارج از کشور عضو بریتانیا لیبرال دموکرات. در مجاور خاک چینی از ماکائو که به تصویب قوانین مشابه در سال 2009 چنین وابستگی حمل حداکثر 25 سال حکم زندان اگر چین بداند آن را به مخاطره می اندازد امنیت ملی است.

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

یونگ دوگانه کانادا و شهروند بریتانیا و همسرش قبلا مورد بحث طرح خروج اگر “استعاری نیروگاه هسته ای منفجر” در هنگ کنگ, او گفت:. که گفتگو شد جدی تر در ماه ژوئن گذشته زمانی که تظاهرات فوران بیش از یک لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین است. لئونگ تماشا سیاسی بخش تعمیق و افراد جوان به نوبه خود به مبارزان مسلح با بمب بنزین به عنوان پلیس آنها را ضرب و شتم خونین در خیابان.

لئونگ آماده شده بود برای شوهرش به اجرا گرفتار قانون بیش فعالیت خود را. اما زمانی که او دستگیر شد و در ماه سپتامبر برای شرکت در تظاهرات ضد دولتی — و رد دسترسی قانونی برای ساعت — این اولین نشانه ای که حکومت قانون بود و در حال فرو ریختن.

امنیت ملی قانون “همه چیز تغییر کرده است ما در حال حاضر درک کنند که هر یک از ما می تواند هدف” لئونگ گفت:, که با این نسخهها کار در توسعه کسب و کار. خانواده برنامه ریزی برای حرکت به ونکوور, اما نه حل و فصل در یک تاریخ خروج.

“وجود دارد هیچ امیدی برای هر گونه آشتی” لئونگ گفت. “حتی اگر ما در شهرستان بسیار واقعیت این است که ما دولت ما متنفر است.”

“ما از گذشته برای رفتن’

Shibani Mahtani

واشنگتن پست

قوانین 40 سال کسب و کار اجرایی و 38 ساله پخش, تهیه کننده, برنامه ریزی برای حرکت به تایوان که coronavirus محدودیت های مسافرتی سهولت.

قانون خانواده شروع تدوین برنامه های خروج سال گذشته است. کسب و کار اجرایی همسر 38 ساله و پخش تولید شد مستند تظاهرات یک روز هنگامی که پلیس اسپری معترضان با مواد شیمیایی رنگ و لعاب مایع از یک توپ آب را ترک 14 ساله نشان دهنده نوشتن در درد به عنوان ماده سوخته پوست او.

در چند سال او فکر کرد که می تواند فرزند او (او دارای دو قرون 7 و 5).

“و هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید برای محافظت از خود,” او گفت:. “چه چیز دیگری می توانید انجام دهید اما ترک کنند؟”

قوانین همراه با سه خانواده دیگر ملاقات یک عامل است که به آنها کمک کرد به دست آوردن تایوان اقامت تحت یک برنامه سرمایه گذاری. اسناد و مدارک در دست آنها می توانند زمانی که همه گیر مسافرت محدودیت پایان.

هنوز هم آنها را عذاب بر تصمیم گیری.

[انفجاری تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ]

“در اعماق من احساس می کنم بسیار خودخواه” پخش تهیه کننده گفت. “تنها چیزی که من می توانید انجام دهید این است که به منظور بالا بردن فرزندان من در سرزمین آزادی تحت درجه از دموکراسی است. و امیدوارم که یک روز, که آیا آنها دوباره یا نه آنها را به یاد داشته باشید ریشه های خود را در هنگ کنگ است.”

دیگران باید کشتی با شبیه غم و اندوه. زمانی که من یک پرستار در یک بیمارستان توانبخشی بخش پیوست یک اعتصاب در این سال به فشار هنگ کنگ دولت به بستن مرز خود را با چین در طول شیوع کروناویروس او از ترس نیست پس گیری. در بدترین حالت او نمیفهمد او می تواند ترک.

در حال حاضر با امنیت قانون بلندی او ترس سیاسی پاکسازی.

“شما نمی دانید که آنچه را که آنها می تواند شما را متهم تحت قانون جدید” هو گفت. “آیا پیوستن به یک اعتصاب در نظر گرفته شود براندازی دولت؟”

Shibani Mahtani

واشنگتن پست

هو در 40s او قصد دارد به کار خود در بورس هنگ کنگ و پاکسازی اپراتور از بازار سهام و حرکت با خانواده اش به تایوان است.

خانواده درخواست مهاجرت به تایوان از طریق برنامه های خود را به صورت حرفه ای خارجی, در حالی که شوهر او باقی می ماند برای چند ماه دیگر به حمایت از آنها با کار خود را در بورس هنگ کنگ و پاکسازی بازار سهام اپراتور.

خروج خود را بسیار شتاب زده است که هو هنوز به ارزیابی مدرسه گزینه برای او دو فرزند. شوهر او نمی داند آنچه که او انجام خواهد داد در تایوان که فاقد یک بخش مالی قابل مقایسه با هنگ کنگ. اما حتی در حال کار در یک رستوران قابل قبول خواهد بود. “من آزادی بیان است که ارزش بیشتر,” او گفت:.

در میان دوستان خود را عمدتا تحصیلکرده حرفه ای با کودکان نه از 10 را ترک کرده اند و یا در حال ترک گفت. در هنگ کنگ, بورس همکاران خود که دارای تابعیت دوگانه در حال بررسی گزینه های خود را در حالی که دیگران در حال ساخت برنامه ای برای تهیه خارجی اقامت.

“آن را تبدیل به هنجار شده است. ما در گذشته به,” او گفت:. “در بسیاری از راه های آن را احساس می کند مانند ما پناهندگان فرار یک جنگ است.”

بوریس جانسون ارائه می دهد پناه تابعیت بریتانیا راه برای نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ Kongers

چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال

مواد منفجره تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de