جورج فلوید اعتراض برگزار شد به عنوان رئیس جمهور تهمت است که در جشن جداگانه O. C. حوادث

حدود 100 معترض با تجمع در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع مبارزات انتخاباتی در هانتینگتون بیچ در یکشنبه, ژوئن 14 — همچنین در این روز ده ها تن از دوچرخه سواران سوار از شهرستان به نیوپورت بیچ برای جشن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

هر دو رویدادی بودند مسالمت آمیز و نه منجر به هر گونه گزارش از مجادلات و یا دستگیری, نیوپورت بیچ مقامات پلیس گفت:. این دو گروه نیست جمع آوری در همان زمان.

  • لورنس Geronilla, 19, از چشم انداز شهر در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در هانتینگتون بیچ اسکله چهار شنبه, ژوئن 14 (Eric Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • Demonstrtors جمع آوری در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع مبارزات انتخاباتی در هانتینگتون بیچ اسکله چهار شنبه, ژوئن 14. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • میشل tony walsh, 18, Huntington Beach, جمع آوری نامه دست نوشته خطاب به هانتینگتون بیچ شهرستان سالن از تظاهرکنندگان با تجمع در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع مبارزات انتخاباتی در هانتینگتون بیچ اسکله چهار شنبه, ژوئن 14. او گفت که او معتقد است counterprotesters مخالف به پل جنبش در حال حاضر در اوایل حوادث “پرواز در چهره” از ارزش های اصلی از زادگاه او. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • یک هانتینگتون بیچ پلیس گروهبان می پرسد یک مرد به راه رفتن با او و بعد از صحبت او فریاد زد: “تمام زندگی” موضوع در یک گروه حدود 100 معترض با تجمع در همبستگی با سیاه زندگی موضوع مبارزات انتخاباتی در هانتینگتون بیچ اسکله چهار شنبه, ژوئن 14. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • تیموتی Harvey, 31, از آلیسو ویجو می پیوندد یک گروه از حدود 100 نفر از مخالفان نژاد پرستی و خشونت پلیس در هانتینگتون بیچ اسکله چهار شنبه, ژوئن 14. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

تظاهرکنندگان خشمگین در حوادث بیش از حد زور توسط پلیس و بازداشت و میر غیر مسلح سیاه مردم در سراسر کشور آغاز شده جمع آوری و در هانتینگتون بیچ اسکله در حدود 2 p. m. آنچه در آغاز به عنوان یک جمعیت دارای عقاید شامل حدود 100 نفر 4 p. m.

این رویداد به مراتب بیشتر از یک اعتراض برگزار شد در لوس آنجلس که در حال جذب هزاران نفر از مردم. آن نیز کوچکتر از تظاهرات مشابه برگزار شد و در هانتینگتون بیچ اسکله بیش از چند هفته گذشته. برخی از سفر بیش از یک ساعت به شرکت در این اعتراض.

“من احساس می کنم وجود دارد به اندازه کافی مردم در LA در حال حاضر” چشم انداز ساکن شهرستان لورنس Geronilla, 19 گفت. “حضور من ممکن است بیشتر از یک تفاوت در اینجا است.”

زودتر تجمعات در اسکله شده بود همراه با نرم افزار-اجرای قانون ضد تظاهرات. اما کسانی که ابراز حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده کمپین روبرو می شوند قابل توجه مخالفان در روز یکشنبه.

“وجود دارد هیچ چیز به ضد کردند. وجود دارد هیچ چیز برای آنها به اینجا برای” آلیسو ویجو ساکن تیموتی Harvey, 31, گفت:. “از آنجا که آنچه که ما در حال اعتراض است هنوز هم وجود دارد مردم در این جهان که بر این باورند سیاه زندگی مهم نیست و این خوب نیست.”

قبلا چند ده سواران جشن روز پرچم و رئیس جمهور تولد مونتاژ در هانتینگتون بیچ اسکله در حدود 11:30 صبح ساحل نیوپورت سرهنگ اریک کمی گفت. پرچم آمریکا و آگهی ها تحمل کلمات ناروا “2020” اهتزاز درآمده بر روی قطب متصل به دوچرخه و fluttered پشت کنندگان به عنوان آنها سوار به Balboa اسکله. عکس های گرفته شده در طول راه در نیوپورت اسکله نشان داد حداقل 40 نفر بودند که یک قسمت جمع آوری شده است.

صلح و وحدت تجمع در لاگونا بیچ نیز صورت گرفت یکشنبه. حدود 25 نفر عضو این گردهمایی بود که به عنوان “کاملا صلح آمیز” توسط لاگونا بیچ پلیس گروهبان. جیم کوتا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de