معلمان سابق ستایش Sushant می گویند او عاشق کریکت’

بمبئی: مردم در پتنا در حال پیدا کردن آن سخت به این باور است که محلی پسر Sushant Singh Rajput که رز از خیابان های پتنا برای تبدیل شدن به یک ستاره بالیوود است نه بیشتر.

آنها در حال تلاش برای آمدن به شرایط با این واقعیت است که زحمتکش Sushant هرگز دوباره لطف صفحه نمایش و یا با آنها در زادگاه خود پس از 34 سال بازیگر به دار آویخته خود را در آپارتمان خود در بمبئی در روز یکشنبه.

Sushant تا به حال یک ارتباط عمیق با بیهار. متولد در Patna, Sushant آیا اولیه خود را آموزش و پرورش در خیابان کارن دبیرستان در پتنا. در سال 2001 او گذشت کلاس X و رفت به دهلی نو برای مطالعات بیشتر است. امروز زمانی که معلمان او آمد به دانستن در مورد خود و بی موقع عبور آنها به سادگی می تواند آن را باور نمی کند.

معلمان می گویند که Sushant خوب بود در خواندن. تحصيلات گویند که او دوست داشت به بازی کریکت در طول زمان مدرسه. معلمان را آموخت به او گفت که او سرگرم کننده و شاد از دوران کودکی است.

سیما سینگ اصل سنت کارن دبیرستان می گوید که Sushant معلمان هستند شوکه از شنیدن این خبر غم انگیز. او گفت که در زمان امروز همه اعضای خانواده نیاز به مراقبت از هر یک از دیگر.

پس از اتمام آموزش و پرورش اولیه او در Patna, Sushant رفت و به تحصیل در Kulachi Hansraj مدل مدرسه ای در دهلی نو و پس از آن او مورد مطالعه قرار مهندسی مکانیک از دهلی دانشکده مهندسی.

Sushant آغاز کار خود را به عنوان یک رقصنده پشتیبان و هرگز به عقب نگاه کرد.

سریال Pavitra Rishta ثابت به یک نقطه عطف در Sushant حرفه ای. پس از این او همچنین به نظر می رسد در بسیاری از رقص واقعیت را نشان می دهد. Sushant که تبدیل به یک ستاره تلویزیونی در یک زمان کوتاه بعد از انتقال به فیلم.

او بهترین و شناخته شده برای نقش سرب در Neeraj Pandey 2016 انتشار MS Dhoni: داستان ناگفتهbiopic سابق کریکت هند کاپیتان ماهندرا سینگ Dhoni.

Sushant حال بازدید از روستای مادری خود Badhra کتهی در Purnia, Bihar در حدود یک سال پیش. او همچنین به خگریا که در آن مردم به او یک جایزه خوش آمدید. مردم نیز وجود دارد شوکه شده در اخبار از مرگ او.

Sushant نیز تا به حال سیاسی ارتباط در بیهار او به عنوان پسر عموی Neeraj Bablu سابق BJP MLA از سوپول.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.