برزیل چهره coronavirus فاجعه تقریبا همه شاهد آمدن

“ما بسیار زیادی در شکوفایی این بیماری همه گیر به خصوص در جنوب جهانی” گفت: مایک رایان سازمان بهداشت جهانی بالا اورژانس متخصص در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو که در آن وی با اشاره به شدت از بحران در سراسر امریکا لاتین.

“به طور کلی نظام سلامت است که هنوز هم در مقابله برزیل اگر چه گفت که با پایدار تعداد موارد شدید که باقی مانده است دیده می شود” رایان اضافه شده است.

عمق فاجعه ضربه زدن به منطقه پرجمعیت ترین ملت غیر منتظره نیست: کارشناسان بهداشت عمومی روزنامه نگاران و سیاستمداران مخالف هشدار داد خطرات ویروس های مطرح شده در برزیل پرتکاپو شهرستانها مشخص شده توسط استارک نابرابری پر بسته بندی شده در محله های فقیرنشین و ناهموار دسترسی به کالاهای عمومی.

“هر کس که به تماشای برزیل, که شده است شاهد افزایش تعداد روز به روز هفته به هفته می دانست که آن را به رهبری بود و در این جهت” آنیا Prusa ارشد کاردانی در وودرو ویلسون مرکز برزیل موسسه در واشنگتن گفت HuffPost ماه گذشته. “این جای تعجب نیست اما از آن است که یک فاجعه انسانی.”

در برزیل, به عنوان در ایالات متحده این بیماری همه گیر به سرعت زمان در یک بعد سیاسی. رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است آشکار در شک و تردید خود را در ابتدا با رد تهدید به دوام سرد در حالی که به طور مداوم squabbling با فرمانداران دولت که تصویب مستندات است که او می ترسید امر باعث شدت آسیب به اقتصاد برزیل. دولت او به طور خلاصه متوقف شد انتشار کوروناویروس مربوط به داده اما متمایل به خشم عمومی و دیوان عالی کشور منظور از سرگیری انتشار آمار هفته گذشته است. Bolsonaro همچنین feuded با خود وزیر بهداشت است و در حال حاضر در یک ماده از ماه در سومین رسمی در پست یک وفادار با هیچ پزشکی تجربه کنید.

“این بدترین بحران بهداشت عمومی ما مواجه ایم — و در آن آمده است در زمانی که ما بدترین دولت در جهان” گفت: Daniel Dourado یک متخصص بهداشت از دانشگاه سائو پائولو گفت که نگهبان که جان هزاران نفر را می تواند ذخیره شده توسط یک swifter و کمتر نامنظم پاسخ.

هر چند به شدت متمرکز در شهرهای بزرگ این ویروس است و همچنین هدف قرار دادن برخی از برزیل دور افتاده ترین جوامع است. “این بیماری در حال رسیدن به جوامع ساعت از نزدیکترین واحد مراقبت های ویژه” اشاره کرد همکاران من ترنس مک کوی و Heloísa Traiano. “بومی رهبران می گویند که نزدیک به 230 مردم بومی که در حال حاضر مرده در برزیل جدا شده می رسد و آنها انتظار دارند که تعداد افزایش یابد.”

Bolsonaro پیشینه التهابی لفاظی علیه این کشور را افراد بومی و کسانی که زندگی در آن جرم و جنایت زده زاغه. به جای کمک به موسسه موثر تر قرنطینه اقدامات و بهبود پزشکی دسترسی برای فقرا او را harped در بحث “درمان” برای ویروس هل دادن استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین که بسیاری از مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که هیچ راه حل و همچنین به طور بالقوه خطرناک است.

“تصمیم گیری ساخته شده است نه بر اساس شواهد و داده های تجربی اما نه در گزارش های موردی” دنیس گرت برزیل-آمریکایی اپیدمیولوژی که مشغول به کار در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای دو دهه نیویورک تایمز گفت. “Bolsonaro سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول را به یک عمل است که ثابت نشده است به طور موثر در هزینه افزایش تست و تماس با ردیابی.”

در ضمن, آنلاین و در خیابان Bolsonaro و حامیان او در حال قفل شده است و در جنگ سیاسی و قضایی از جمله موارد مربوط به پسران خود و متحدان. آنها راه آهن در برابر انبوهی از دشمنان از قرار “جناح چپ” قضات در دیوان عالی کشور به غوغایی دیگر قانونگذاران در کنگره به یک “دشمن” رسانه کار به تضعیف ریاست جمهوری خود.

که ممکن است صدای آشنا برای خوانندگان آمریکایی. اما ریسک در برزیل هستند و احتمالا بالاتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده آمریکا: مخالفت فعالان و سیاستمداران با اشاره به امکان Bolsonaro تلاش “خود کودتا” با استناد به شرایط اضطراری به براندازی قدرت برخی از مهم کشور مستقل نهاد.

“به اصطلاح guerra de poderesجنگ میان برزیل نهادهای قدرت و برتری بوده است مواج برای برخی از شش سال در حال حاضر” از عمده مبارزه با فساد که مورد دخیل گسترده tranche های سیاسی آغاز شد نوشت: برایان زمستان آمریکا در سه ماهه. “تفاوت اصلی در حال حاضر این است که Bolsonaro و متحدان خود را به نظر می رسد بیشتر مایل به سرپیچی از دادگاه در صورت لزوم اعتقاد نظامی خود را پشت. که البته یک بیماری همه گیر … با هیچ نشانه ای از کاهش به علاوه یک رکود اقتصادی به احتمال زیاد حتی بدتر از این یکی در 2015-16. برزیل مشکلات تنها به نظر می رسد بدتر است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de